[Śląsk] Regularne granie w Star Wars: Rebellion / Rebelia

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Perf
Posty: 189
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:48
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 47 times
Been thanked: 37 times

[Śląsk] Regularne granie w Star Wars: Rebellion / Rebelia

Post autor: Perf »

Poszukuję ludzi do w miarę regularnego grania w Star Wars: Rebellion / Rebelia z okolic Śląska - ale można oczywiście potraktować ten wątek jako ogólną śląską tablicę ogłoszeniową dla graczy w tę pozycję, tak by np. dwóch graczy mieszkających daleko ode mnie mogło się umówić na rozgrywkę (można śmiało korzystać z poniższego szablonu do określenia swoich preferencji w tym wątku).

Preferowana liczba graczy: 2, ale jestem otwarty na inne propozycje (aczkolwiek nie mam doświadczenia jeśli chodzi o grę z regułami zespołowymi).
Preferowana frakcja: Rebelia
Poziom doświadczenia: 10 partii w podstawkę (w tym jedna przez forum BGG), 12 z rozszerzeniem.
Granie online: Na razie nie, ale mam Tabletop Simulator, więc gdy go już jakoś ogarnę, będzie taka możliwość.

Lokalizacja geograficzna: Mieszkam w Bytomiu, pracuję w Katowicach, ale jestem dość elastyczny jeśli chodzi o dojazdy.
Miejscówka do grania: Nie mam u siebie warunków na rozłożenie się z tak dużą grą, więc w grę wchodzi jedynie miejscówka neutralna (czyli lokal lub prywatne lokum wolne od dymu).
Preferowane dni: Raczej weekendy, ale grafik w dni robocze też mam dość elastyczny - pracuję z reguły do 17:00, ale zazwyczaj (nie zawsze, rzecz jasna) mogę załatwić sobie wyjście kilka godzin wcześniej
Własny egzemplarz: Tak, podstawka z rozszerzeniem (anglojęzyczne)

Kontakt: PW na forum (forumowej funkcji maila lepiej nie używać, mogę go zobaczyć ze sporym opóźnieniem), na priva mogę podesłać numer komórki do kontaktu SMS/tel

Dodatkowe komentarze: Jestem wyluzowanym graczem, ale bez taryfy ulgowej przy planszy - i mniej więcej tego samego oczekiwałbym od drugiej strony. :) Preferuję (acz nie jest to szczególnie "twarda" preferencja) doświadczonych graczy - mam ochotę być Rebeliantem bezlitośnie rozjechanym przez Imperium. :P
Ostatnio zmieniony 30 lis 2018, 18:08 przez Perf, łącznie zmieniany 20 razy.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: [Katowice itd.] Star Wars: Rebelia, ten weekend (6-7 V 2

Post autor: Dwntn »

Perf pisze:Z racji tego, że nie wypaliły mi wyjazdowe plany weekendowe - i dla uczczenia faktu, że wczoraj ogłoszono rozszerzenie do gry... :)

Szukam kogoś do zagrania w Star Wars: Rebellion w ten weekend. Jestem wyluzowanym graczem, ale bez taryfy ulgowej przy planszy - i mniej więcej tego samego oczekiwałbym od drugiej strony. :)

Raczej w niedzielę, ale nie mam też nic przeciwko zorganizowaniu jeszcze dziś (sobota) czegoś "last minute" i grania do późna - pod warunkiem, że później będę miał czym wrócić do domu.

Nie mam u siebie warunków na rozłożenie się z tak dużą grą, więc w grę wchodzi jedynie miejscówka neutralna (czyli lokal lub prywatne lokum wolne od dymu). Mam własny egzemplarz anglojęzyczny, mieszkam w Bytomiu, mogę dojechać do Katowic lub okolic.

Preferuję (acz nie jest to szczególnie "twarda" preferencja) doświadczonych graczy - mam ochotę być Rebeliantem bezlitośnie rozjechanym przez Imperium. :P

To chyba tyle, szczegóły do ustalenia na PW / przez SMS.


[edit: PW na forum zobaczę szybciej niż maila]
W ten weekend jestem niedostępny, ale gdybyś poszukiwał graczy na przyszłość, polecam się. Jestem z Chorzowa, mam dobre warunki do gry (tytuły, które mam na stanie w domu zobaczysz w linku "posiadam" poniżej).

Podeślij mi priv w przyszłości jak będziesz miał ochotę ustawić się na partyjkę Rebelliona i nie tylko :)

Pozdrawiam,

- K.
buhaj
Posty: 1043
Rejestracja: 27 wrz 2016, 08:01
Lokalizacja: chrzanów
Has thanked: 857 times
Been thanked: 510 times

Re: [Katowice itd.] Star Wars: Rebelia, ten weekend (6-7 V 2

Post autor: buhaj »

Perf pisze:Z racji tego, że nie wypaliły mi wyjazdowe plany weekendowe - i dla uczczenia faktu, że wczoraj ogłoszono rozszerzenie do gry... :)

Szukam kogoś do zagrania w Star Wars: Rebellion w ten weekend. Jestem wyluzowanym graczem, ale bez taryfy ulgowej przy planszy - i mniej więcej tego samego oczekiwałbym od drugiej strony. :)

Raczej w niedzielę, ale nie mam też nic przeciwko zorganizowaniu jeszcze dziś (sobota) czegoś "last minute" i grania do późna - pod warunkiem, że później będę miał czym wrócić do domu.

Nie mam u siebie warunków na rozłożenie się z tak dużą grą, więc w grę wchodzi jedynie miejscówka neutralna (czyli lokal lub prywatne lokum wolne od dymu). Mam własny egzemplarz anglojęzyczny, mieszkam w Bytomiu, mogę dojechać do Katowic lub okolic.

Preferuję (acz nie jest to szczególnie "twarda" preferencja) doświadczonych graczy - mam ochotę być Rebeliantem bezlitośnie rozjechanym przez Imperium. :P

To chyba tyle, szczegóły do ustalenia na PW / przez SMS.


[edit: PW na forum zobaczę szybciej niż maila]
Gdybyś był bardzo zdesperowany to zapraszam do Chrzanowa (nie tak znowu daleko od Bytomia). Z chęcią zagram w Rebelię. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
cyb3k
Posty: 102
Rejestracja: 03 wrz 2014, 20:16
Lokalizacja: Strzelce Op.

Re: [Katowice itd.] Star Wars: Rebelia, ten weekend (6-7 V 2

Post autor: cyb3k »

Cześć, z BGG Ciebie kojarzę :D Tak się składa, że też mam nie tak znowu daleko do Bytomia od siebie, ~50km. Na któryś weekend można się umówić, jeśli na Śląsku, to musisz coś zaproponować, jak w opolskim, to w Strzelcach lub nieco bliżej u mnie, o ile wynegocjuję uprzednio jakiś konkretny wieczór. Egzemplarz mam po PL.
Awatar użytkownika
Perf
Posty: 189
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:48
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 47 times
Been thanked: 37 times

Re: [Śląsk] Regularne granie w Star Wars: Rebellion / Rebeli

Post autor: Perf »

Wydedytowałem mocno pierwszy post i zmieniłem nieco przeznaczenie: teraz ma posłużyć jako wątek do regularnego, a nie tylko okazjonalnego, umawiania się graczy ze Śląska. :)
Awatar użytkownika
Perf
Posty: 189
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:48
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 47 times
Been thanked: 37 times

Re: [Śląsk] Regularne granie w Star Wars: Rebellion / Rebeli

Post autor: Perf »

Podbijam temat, jako że szukam kogoś do gry z rozszerzeniem - które czeka już na mnie w paczkomacie. :)

Chętnie umówię się jeszcze przed weekendem.

Szczegóły po staremu, w pierwszym poście.
budzo
Posty: 92
Rejestracja: 16 lis 2012, 17:17

Re: [Śląsk] Regularne granie w Star Wars: Rebellion / Rebeli

Post autor: budzo »

Ja mam straszną ochotę pograć jest tylko taki problem, że mieszkam w Krakowie :)

ps.
Jak nowe rozserzenie?
Awatar użytkownika
Perf
Posty: 189
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:48
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 47 times
Been thanked: 37 times

Re: [Śląsk] Regularne granie w Star Wars: Rebellion / Rebeli

Post autor: Perf »

@Budzo

Poszła PW.
budzo pisze:ps.
Jak nowe rozserzenie?
Relację z pierwszej partii możesz zobaczyć poniżej:
https://boardgamegeek.com/thread/1848694/kessel-run

Pierwsza relacja, której czytanie trwa dłużej niż sama rozgrywka! :P

Aczkolwiek można ograniczyć się do przeczytania sekcji z komentarzem pod koniec - i generalnie zgadzam się z tym co napisał Cyb3k. W wolnej chwili dorzucę jeszcze w tamtym wątku kilka myśli od siebie dotyczących tej konkretnej rozgrywki.
ODPOWIEDZ