[Polska] Spotkanie na granie na MastaGames.com

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
MastaGames
Posty: 22
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:36

[Polska] Spotkanie na granie na MastaGames.com

Post autor: MastaGames »

Cześć,
Nazywam się Rafał i tworzę projekt, który będzie umożliwiał organizowanie spotkań w celu wspólnego grania :)
Określacie, w co gdzie i kiedy tworzycie event, a gracze będą mogli dołączać do was do wspólnej rozgrywki.
Portal będzie na domenie http://www.MastaGames.com, a jego debiut planowany jest na maj tego roku.
Bieżącą sytuację możecie obserwować na http://www.fb.me/MastaGames i oczywiście zachęcam do lajkowania :D

Moje pytanie jest takie czego byście oczekiwali po takim portalu i dlaczego dajecie swoje TAK, a dlaczego NIE dla takiego projektu?
Z chęcią odpowiem na uwagi. Mam nadzieję, że sporo ciekawych rozwiązań będzie już w pierwszej wersji, ale zgodnie z ideą startupową "jeśli nie wstydzisz się za pierwszą wersję znaczy że czekałeś z debiutem zbyt długo!" wiem że można lepiej, ale na najlepsze trzeba będzie chwilę poczekać ;)

Prapremiera projektu będzie miała miejsce na Pyrkonie segment E 618-619. Zapraszam do odwiedzin i bezpośredniej interakcji, a pewnie jakiś drobiazg się też znajdzie :)
MastaGames
Posty: 22
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:36

Re: [Polska] Spotkanie na granie na MastaGames.com

Post autor: MastaGames »

Naprawdę? Nikogo nie interesuje spotykanie się na granie? :) Gdzie jak gdzie ale tutaj liczyłem że trafiłem na odpowiednią grupę doceloą ;)

Ok to może zachęcę czymś innym przynajmniej tych, którzy będą na Pyrkonie do odwiedzenia stoiska, a dlaczego warto odwiedzić i założyć wówczas konto?
- Bo nic nie sprzedaje - tylko daje!
- Będziesz jako pierwszy miał możliwowść sprawdzenia portalu przed jego debiutem w połowie maja 2017;
- Będziesz miał szanse na nagrody i tak:
* Piątek i do wyczerpania zapasów szansa na otrzymanie gratisowej retro torby na ramię, które będą rozlosowane spośród pierwszych pięciu osób zarejestrowanych w systemie z każdego województwa, które uzupełniły konto i udostępniły dowolny post z profilu fb.me/MastaGames
* Sobota: co dwie godziny spośród osób zarejestrowanych w tym czasie (np między 10 a 12, 13, a 15...) zostaną wylosowane dwie osoby które otrzyma Pizzę gratis! :) warunek to być przy odbiorze o pełnej godzinie by szczęście nie przeszło na kogoś innego ;)
* w trakcie trwania Pyrkonu, osoby dzięki którym w systemie znajdzie się najwięcej osób (referale) - pierwsza trójka - otrzyma:
1. Dofinansowanie do zakupu dowolnej -dostępnej w Polsce w danym momencie- gry w kwocie do 200zł
2. Dofinansowanie do zakupu dowolnej -dostępnej w Polsce w danym momencie- gry w kwocie do 150zł
3. Torbę MastaGames.com

To nie wszystko, a tylko część okazji by dostać coś od MastaGames.
Chcesz się przekonać co jeszcze? Wpadnij na stoisko 157 i przekonaj się sam! Szczegóły na miejscu.

Pozdrawiam i.... #zgrajmysię!
MastaGames
Posty: 22
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:36

Re: [Polska] Spotkanie na granie na MastaGames.com

Post autor: MastaGames »

Pyrkon, Pyrkon i po Pyrkonie :)
Impreza zacna, udana pod wieloma względami.

Właśnie tam miało swoją prapremierę MastaGames.com, które uczestnicy często określali jako BlaBlaCar czy Uber dla graczy. Najlepiej jednak samemu wyrobić sobie opinię.

Zapraszam do zalożenia konta, pod czasowym adresem Pyrkon.MastaGames.com i testowania aplikacji przed jej oficjalną premierą w drugiej połowie maja :)
Padre_W_stare_konto
Posty: 165
Rejestracja: 14 lis 2015, 20:17
Kontakt:

Re: [Polska] Spotkanie na granie na MastaGames.com

Post autor: Padre_W_stare_konto »

Zrobione. Choć baza gier do uzupełnienia. Moze wesprzyjcie się jakoś BGG.

Moje gry na BGG
MastaGames
Posty: 22
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:36

Re: [Polska] Spotkanie na granie na MastaGames.com

Post autor: MastaGames »

Welcome on board!

Baza gier na tym etapie powinna zawierać wszystkie gry wydane w Polsce.
Kierunek rozwoju portalu będzie głównie zależał od tego co będą chcieli użytkownicy (w ramach rozsądku finansowego ;) )
Jedna z opcji to właśnie rozbudowanie bazy gier o większą ilość informacji... a jeśli potrzeba Ci gier które nie ma na liście to pisz na MastaGamesCom@gmail.com, a będziemy dodawali.... no i zazdroszczę kolekcji 8) Pewnie jest wiele osób które chciały by w nie pograć.

W niedalekiej przyszłości będzie można to robić z poziomu aplikacji tak by było to możliwie najprostsze.
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: [Polska] Spotkanie na granie na MastaGames.com

Post autor: rastula »

MastaGames pisze:Pyrkon, Pyrkon i po Pyrkonie :)
Impreza zacna, udana pod wieloma względami.

Właśnie tam miało swoją prapremierę MastaGames.com, które uczestnicy często określali jako BlaBlaCar czy Uber dla graczy. Najlepiej jednak samemu wyrobić sobie opinię.

Zapraszam do zalożenia konta, pod czasowym adresem Pyrkon.MastaGames.com i testowania aplikacji przed jej oficjalną premierą w drugiej połowie maja :)

mnie uber ostatnio wyciupciał na dyszkę... więc ten teges... :)
MastaGames
Posty: 22
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:36

Re: [Polska] Spotkanie na granie na MastaGames.com

Post autor: MastaGames »

rastula pisze:
MastaGames pisze:Pyrkon, Pyrkon i po Pyrkonie :)
Impreza zacna, udana pod wieloma względami.

Właśnie tam miało swoją prapremierę MastaGames.com, które uczestnicy często określali jako BlaBlaCar czy Uber dla graczy. Najlepiej jednak samemu wyrobić sobie opinię.

Zapraszam do zalożenia konta, pod czasowym adresem Pyrkon.MastaGames.com i testowania aplikacji przed jej oficjalną premierą w drugiej połowie maja :)

mnie uber ostatnio wyciupciał na dyszkę... więc ten teges... :)
To wyciupciał bardziej pasowało by Tinder dla graczy bo i to słyszałem ;) hiehiehie
U mnie tak nie będzie. Wszystko w obecnej formie dla graczy pozostanie free! Więc zapraszam do zakładania konta, testowania i słania feedbacku.
Awatar użytkownika
Perf
Posty: 189
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:48
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 47 times
Been thanked: 37 times

Re: [Polska] Spotkanie na granie na MastaGames.com

Post autor: Perf »

W jakim stadium zaawansowania znajduje się obecnie strona? :)

Pytam, bo u mnie większość linków/przycisków na stronie albo wypluwa błąd, albo jedynie przewija stronę do góry.
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: [Polska] Spotkanie na granie na MastaGames.com

Post autor: rastula »

jak usunąć mail z listy wysyłkowej, link powinien być w mailu...ale brak takowego
ODPOWIEDZ