[Kraków] mózgożery

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
agulanka
Posty: 137
Rejestracja: 23 paź 2014, 13:50
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1 time

[Kraków] mózgożery

Post autor: agulanka »

Cześć wszystkim!

Od kilku lat grywamy regularnie z mężem w planszówki. Najbardziej lubimy gry strategiczne, sucharki eurasowe, które powodują przegrzewanie się zwojów :) Chętnie poznajemy nowe gry, które mają w sobie jakiś powiew świeżości. Nie gardzimy również grami mniej zaawansowanymi i ciekawymi fillerkami. Mamy też swoją skromną kolekcję gier: https://boardgamegeek.com/collection/user/agulanka

Niestety nasza grupa się posypała (przeprowadzki zagraniczne, awanse i inne takie), więc szukamy nowych współgraczy. Do tej pory sptykaliśmy się w czwartki lub piątki po pracy, koło godz. 17:30 w Hexie. Jeżeli są jakieś osoby chętne dołączyć do nas, dajcie znać! Tytuły, które ogrywamy, zwykle ustalamy wspólnie. Często zdarzało się, że 1 osoba tłumaczyła pozostałym zasady gry, więc jeżeli nie znacie naszych tytułów a my waszych, to nie powinno stanowić problemu :)
hamilkar1978
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2017, 21:41

Re: [Kraków] mózgożery

Post autor: hamilkar1978 »

Ja się chętnie przyłączę,bardziej pasuje mi czwartek,ale piątkiem też nie pogardzę... :D
Jeżeli będziecie mieli czas i ochotę to dajcie mi znać.

Pozdrawiam i do zobaczenia.
Awatar użytkownika
amras
Posty: 107
Rejestracja: 18 gru 2014, 19:16
Kontakt:

Re: [Kraków] mózgożery

Post autor: amras »

Ja również jestem chętny, nie we wszystkie piątki dam radę, ale godziny mi odpowiadają :) Jeśli nadal kogoś szukacie, dajcie znać.
emark
Posty: 3
Rejestracja: 11 lis 2016, 12:48

Re: [Kraków] mózgożery

Post autor: emark »

Cześć,

z chęcią dołączę. Nie mam dużego doświadczenia w grach ale przecież to nie ważne czy się wygra czy przegra chodzi o dobrą zabawę :)

Pozdrawiam Marek
M80
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwie 2017, 15:16

Re: [Kraków] mózgożery

Post autor: M80 »

Hejka.
Temat aktualny?
Nadal szukacie ludzi do grania?

Pozdrawiam
Marcin
MastaGames
Posty: 22
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:36

Re: [Kraków] mózgożery

Post autor: MastaGames »

Cześć, zapraszam do mnie :) MastaGames.com (obecnie dostępna pod pyrkon.mastagames.com).
Miejsce spotkań dla graczy, gdzie zawsze powinni być ludzie do grania i eventy do dołączenia :)
1. Zakładasz konto i definiujesz swoje preferencje,
2. Wyszukujesz eventu lub sam tworzysz i zapraszasz znajomych,
3. Spotykacie się na granie w umówione gry, w umówionym miejscu i czasie.
Miejsce spotkania będzie udostępnione tylko osobom które zaakceptujesz jako gospodarz, a na mapie jest wyświetlane z dokładnością do kodu pocztowego.
Wszystko za darmo :)

Obecnie jest beta wersja (stąd ten Pyrkon w nazwie), ale oficjalna premiera przewidziana jest na drugą połowę maja.
Zapraszam :)
dark_dar
Posty: 7
Rejestracja: 08 cze 2017, 16:38
Lokalizacja: Krakow

Re: [Kraków] mózgożery

Post autor: dark_dar »

M80 pisze:Hejka.
Temat aktualny?
Nadal szukacie ludzi do grania?

Pozdrawiam
Marcin
+1 :) Tez mam kilka gierek i sporo czasu na granie.
Please excuse my English - I do speak and read in Polish, but your grammar is a mess :D
Molfar
Posty: 20
Rejestracja: 28 gru 2015, 20:30
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: [Kraków] mózgożery

Post autor: Molfar »

Też chętnie bym się przyłączył ;-)
Stonerock
Posty: 10
Rejestracja: 07 wrz 2017, 16:01

Re: [Kraków] mózgożery

Post autor: Stonerock »

Ja również :wink:
Awatar użytkownika
Nidav
Posty: 704
Rejestracja: 14 sty 2016, 19:33
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 91 times
Been thanked: 338 times

Re: [Kraków] mózgożery

Post autor: Nidav »

I ja! Obecnie jestem trochę wyłączony z możliwości regularnego grania, bo współgraczy nagle brakuje, więc chętnie wyszedłbym pograć do ludzi. Gdyby ktoś w Krakowie poszukiwał osoby do mózgożerów, to z chęcią się dołączę ;)
Awatar użytkownika
Bea
Posty: 4478
Rejestracja: 28 lis 2012, 10:51
Lokalizacja: Skawina k/Krakowa
Been thanked: 6 times

Re: [Kraków] mózgożery

Post autor: Bea »

Gdyby komuś się chciało podjechać do Skawiny (takie miasteczko kilka km od Krakowa), to my jesteśmy chętni na granie :). Często grywamy w weekendy, a teraz regularnie chcemy grywać we wtorki tak od 18.30.
Np dzisiaj potrzebujemy jednego śmiałka do Spartakusa. Ale w cięższe suchary też grywamy. Moja kolekcja w podpisie :)
ODPOWIEDZ