(Gdynia) Eurogranie (info w pierwszym poście)

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: ChlastBatem »

Potwierdzam, że ostatnio pograliśmy w przeróżne tytuły. Graliśmy głównie w składzie 3 osobowym. Z takiej perspektywy będę wypowiadać się na temat zagranych gier.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Roll to the Top! - prymitywna, kościana gra. Ktoś postanowił odkopać temat i wydać grę na KS. Podobają mi się przeróżne układy, które wpływają na żywotność gry (regrywalność). Dla chętnych zostawię LINK do pogrania sobie przez sieć lub solo. Okładka wypala oczy, paskudna. Oczywiście gry nie kupię. Bardziej potraktowałem to jako ciekawostkę.

Dynasties: Heirate & Herrsche - najgorsza gra w jaką grałem z repertuaru Pana M. Cramera. Istny festiwal losowości i to w głupim wykonaniu. Wyobraźcie sobie, że w grze jest kostka (k6), na której mamy wydrukowane punkty. Można zdobyć od 1 do 6 pkt. zwycięstwa. Rzucasz i zdobywasz... no wybitne bardzo. Zawiodłem się strasznie na grze. Lubię lekką losowość w grach ale tutaj jest tego za dużo i przybiera prymitywne formy. Bardzo ciekawy był natomiast mechanizm dzielenia (dlatego gra jest od 3 graczy). Większość akcji była odpalana na zasadzie worker-plecementu ale w parach czyli, aby odpalić akcję surowców to potrzeba dwóch pionków (różnych graczy), dopiero wtedy późniejszy gracz dzieli surowce na dwie kupki, a pierwszy gracz wybiera jedną z nich (druga oczywiście trafia do gracza, który to podzielił). Sprytne i fajne. Finalnie zaczynam wątpić w geniusz autora, ponieważ z upływem czasu robi coraz słabsze (dla mnie) tytuły. Chociażby Fight for Olympus albo Śliwka. Niczym jak Metallica, która skończyła się na "Kill 'Em All" (w tym przypadku na Kraftwagen) :wink:

Caylus Premium Limited Edition
- jakie to wydanie jest piękne!!! :o Klimat wylewa się z grafik. Metalowe monety i sakwa są świetnie wykonane. Poza wizualnym aspektem, monety również mają i funkcjonalną cechę. Otóż za każdym razem jak wykonuje się akcję to trzeba zapłacić walutą, a więc każdy z graczy rzuca pieniążka do sakwy i ten głośny brzdęk informuje każdego, że opłata została uiszczona. Nie sposób się pomylić, ani zapomnieć czy dany gracz zapłacił za akcję. Mówię poważnie, to sprawdza się fantastycznie. Caylus jak każdy wie, nawet Wikipedia to wie, jest pozbawiony losowości i chwała mu za to! Polecam z całego serca!

Valletta - Rahdo polecał, bo w końcu ktoś zrobił grę o jego ziemi. Gra jest ładna, wykonanie solidne. Nieporozumieniem jest tak duży rozmiar pudełka. Jak sama rozgrywka? Nudna i powtarzalna. Brak combosów, zbyt mało synergii pomiędzy kartami, krótko trwa, mało emocji, regrywalność też ograniczona. Nie przekonałem się do tej gry, pass.

Azul - rok 2017 to zdecydowanie rok Kieslinga. Nawet potrafi zaskoczyć grą logiczną. Uważam ten tytuł za bardzo udany. Wśród innych gier logicznych wyróżnia się jedną istotną kwestią, mianowicie wyglądem. Gra jest piękna. Do tego można grać aż do 4 graczy. Dodatkowo gra sprawdza się świetnie jako gateway, nawet moja rodzina zakumała i zagraliśmy 4 partie pod rząd.

Loyang - bardzo dziwna gra Uwe Rosenberga. Byłem zdumiony jak bardzo ta gra jest nieelegancka i niepotrzebnie skomplikowana. Karty powodują sporą losowość oraz niektóre z nich mają dziwne działania, które trzeba czytać parę razy, aby załapać co miał autor na myśli. System punktacji uważam za nieudany, ponieważ prawie zawsze gra może kończyć się remisem z tie-brekerem. Zdecydowanie jedna z słabszy gier tego autora.

The Staufer Dynasty - Bardzo pozytywne zaskoczenie! Gra jest przepiękna i niepodobna do żadnej innej. Zasady klarowne, bez udziwnień. Graliśmy tylko raz, ale gra mocno mi się spodobała. W grze podejmujemy ciekawe decyzje, czuć interakcję w postaci ciekawego area control. Zdecydowanie każdy powinien spróbować.

Calimala - debiut autora... niezbyt udany. Zagrałem raz i mam dosyć. Autor trafił na czarną listę :lol:. Gra była nudna i przewidywalna. Do tego jest bardzo losowa w postaci nieprzemyślanych kart. Miałem na ręce 4 karty od połowy gry, z którymi nic nie mogłem zrobić aż do samego końca. Jeśli chodzi o twist związany z odpalaniem akcji to jak dla mnie wprowadza on tylko zamęt i przypadkowe odpalanie ruchów u przeciwników. Gra potrafi też być bardzo surowa dla gracza, który na początku nie położył dysku przy jednym z surowców (tak, tak, bolało :D ). Patrząc na to wszystko z boku to martwi mnie również regrywalność owego tytułu, ponieważ w każdej grze zawsze mamy te same żetony akcji, te same punktowanie i niezmienną mapę. To, że kolejność punktowania jest inna to nie powoduje, iż gra nabiera innego charakteru czy tempa. Totalny zawód. IMO najgorsza gra z Essen 2017 w jakie zagrałem. Wynudziłem się jak mops.

PS: Gorąco też polecam perełkę z Essen 2017 czyli Heaven & Ale. Świetna gra Kieslinga z ciekawymi rozwiązaniami mechanicznymi. Easy to learn, hard to master.
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4042
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 262 times
Been thanked: 147 times

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: lacki2000 »

To wszystko zagraliście na jednym spotkaniu? :shock: ;)
Ja oczywiście cały czas planuję się pojawić w Cyganerii, ale zawsze coś wypada. No ale obiecałem sobie, że w tym roku dam radę :)
Spotykacie się co tydzień, bez komunikowania się przez forum?
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: ChlastBatem »

Oczywiście, że nie na jednym spotkaniu. Nawet gdybyśmy przyszli na otwarcie lokalu to do wieczora moglibyśmy nie zdążyć. Przyjęliśmy ostatnio taką procedurę, że jeśli jest cisza na forum, nie ma chętnych to umawiamy się najszybszą drogą (czyli sms-y) na spotkanie i tyle. W zasadzie nie traktuj tego jako pewną prawidłowość tylko jako zbieg okoliczności i po prostu tak wyszło (okres urlopowy, święta itp.).

Bardzo nas cieszy, że w końcu do nas zawitasz, bo dawno nie graliśmy razem. Tak więc jak masz czas oraz chęci to pisz śmiało i gramy. Nic prostszego :D

PS: No właśnie może ktoś się skusi na przetestowanie gry pod tytułem "Agra" w najbliższym czasie? 8)
LastFreakingBastion
Posty: 14
Rejestracja: 12 sty 2018, 11:23
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: LastFreakingBastion »

Greetings!
Chciałbym wpaść do cyganerii pojutrze, jest to możliwe?
Are you chasing something that doesn't exist or running away from the truth?
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: ChlastBatem »

LastFreakingBastion pisze:Greetings!
Chciałbym wpaść do cyganerii pojutrze, jest to możliwe?
Każdy jest mile widziany. Zapraszamy do Cyganerii w środę na godzinę 17:00.

Wstępnie wezmę Indian Summer, karciane Szczęść Boże i Roll Player. Z Agrą możemy nie zdążyć chyba, że na następnym spotkaniu od razu zaczniemy od Agry.
LastFreakingBastion
Posty: 14
Rejestracja: 12 sty 2018, 11:23
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: LastFreakingBastion »

Mam samurai sword.
Taka przeróbka banga.
Wziąć ze sobą?
Nie wiem czy byliby chętni więc pytam.
Are you chasing something that doesn't exist or running away from the truth?
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: ChlastBatem »

Jest to mała gierka, a więc wziąć nie zaszkodzi. Zobaczymy na miejscu.
LastFreakingBastion
Posty: 14
Rejestracja: 12 sty 2018, 11:23
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: LastFreakingBastion »

Rozchorowałem się. Nie będzie mnie dzisiaj.
Przepraszam.
Będę za tydzień k?
Are you chasing something that doesn't exist or running away from the truth?
Awatar użytkownika
dexete
Posty: 357
Rejestracja: 28 sty 2016, 21:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: dexete »

Wczoraj trzy tytuły:

Indian Summer - kolejny klon Patchworka. Myślę, że najlepszy z całej serii. Proste zasady, trochę kombinowania, możliwość grania na więcej osób i przede wszystkim jakaś interakcja w postaci rywalizacji o kolejne brakujące materiały.

Roll Player - bardzo słaba gra, totalna losowość. Nie mogło być inaczej skoro to połączenie kart i kości. Niewielka interakcja, za to wielka nuda. Nie chciałbym w to więcej grać, gra nie oferuje dosłownie niczego ciekawego.

Lisboa - grałem w sumie już kilkanaście razy i mogę powiedzieć, że to zdecydowanie najsłabsza gra Lacerdy. Może jej minusy nie są wielkie, ale jest ich za to bardzo dużo. Nie przekonuje mnie graficznie, niektórzy mówią, że to arcydzieło - dla mnie są dziesiątki ładniejszych gier. Do tego wielka, niepraktyczna plansza na której najważniejszy element gry - plan miasta, umiejscowiony został po jednej ze stron planszy zamiast na środku. Co do jakości wykonania to ciężko się przyczepić, ale już graficznie żetony surowców są po prostu brzydkie (czemu nie ma w ich miejsce drewna w tyle kosztującej grze?). Co do samej gry to przywykłem do braku losowości albo niewielkiej losowości w grach autora, Lisboa pod tym względem wypada niestety gorzej i jest tej losowości więcej. Ogólnie gra sporo czerpie z Gallerista. Jest tutaj niestety zaimplementowany także mechanizm wykonywania akcji w turze przeciwnika - rozumiem, że miało to zmniejszyć losowość w postaci obecności kart akcji w grze (pierwszy raz u autora), ale jest to strasznie irytujące i wprowadza niepotrzebny bałagan i downtime.
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: ChlastBatem »

Znowu nowa kelnerka. Powoli zaczynam się zastanawiać czy nie powinniśmy zacząć im też wystawiać opinie :lol:

Obrazek Obrazek Obrazek

Indian Summer - bije na głowę ogródek (Cottage Garden)! Wykonanie tak samo solidne, grafiki piękne. To, co jest najlepsze w tej grze to prostota. Otóż zasad mamy mniej niż w CG i są bardziej klarowne. Nie oznacza to też, że gra jest prostsza niż CG, oj nie. Gra wymaga większego skupienia i planowania. Potrafi nie wybaczyć głupich decyzji. Zdecydowanie polecam! Sam fakt, że wczoraj zagraliśmy w to dwa razy, już świadczy o czymś. Podoba mi się również fakt, że jest to wyścig i trzeba mądrze zarządzać surowcami, aby wykorzystać je w kulminacyjnym momencie. Dodatkowo nie ma tragicznego sumowania punktów jak w CG, tylko kto pierwszy ten lepszy.

Obrazek
Fot. 1. W oczekiwaniu na graczy

Obrazek
Fot. 2. Zwycięska plansza

Roll Player - losowe, losowe i nużące. Mało emocji. Tutaj mamy kolejny przykład gry, która jest niepotrzebnie napchana zasadami. Otóż mamy wiele przedmiotów, cech, modyfikatorów, umiejętności, a w dodatku każdy atrybut ma inną zdolność. Pomimo tego wszystkiego gra jest bardzo prosta i nie czuję tutaj żadnego wyzwania czy trudności. Otóż oceniam tak negatywnie tę grę i uważam, że jest niepotrzebnie napakowana bzdurnymi bzdetami z jednego, prostego powodu. Tym powodem jest Sagrada. Ta gra posiada o połowę krótszą instrukcję, o połowę mniej elementów, a rzuca mi o wiele większe wyzwanie. W tej grze naprawdę są poważne decyzje i można się mocno zaciąć. Reasumując, kupować Sagradę (to bardzo podobna, kościana gra). Ja chętnie sprzedam Roll Playera.
Wykonanie - perełka. Kości solidne, grafiki piękne, plansze grube.

Obrazek
Fot. 3. Drakon buntownik, urodzony wojownik i mentor


Lisboa - zagrałem 4 razy i również uważam, że jest to najsłabsza gra Vitala Lacerdy (niegdyś mojego mistrza i mentora). Dotychczas grałem w Vinhos (fenomen! 10/10), The Gallerist (7.5/10) i CO2 (tutaj trochę odbiłem się od instrukcji, ale ma potencjał - czekam na nową edycję).
Zacznę od wykonania. Niestety wydana kasa nie przekłada się na zadowolenia z tego, co otrzymałem. Mało drewna, dziwne ilustracje, niepraktyczna plansza. Dla przykładu (aby nie być gołosłownym) można kupić o wiele taniej grę Vanuatu albo Agrę, gdzie mamy podobne/lepsze wykonanie plus dużo drewna. Tutaj czuć bogactwo i efekt przepłacenia jest stanowczo zniwelowany.
Mechanicznie nie podoba mi się to, że autor wprowadził losowość i skopiował najgłupsze pomysły z The Gallerista. Bardzo mi przeszkadzają karty celów. Wypadają losowo na tor i gracze potrafią je non stop łykać, po to, aby w końcowej punktacji irytować dodatkowymi punktami z czystego przypadku. Krótka kołderka niestety nie występuje. Odbudowa stolicy = mini gra na spostrzegawczość, meh. Zagrywanie kart jest bardzo nieintuicyjne, a ikonografia słaba. Może jednak te 4 razy to za mało, aby odkryć głębię... jednakże chyba nie chcę próbować zbytnio więcej. Wolę Vinhosa. Klimatycznie natomiast jest to najbardziej gra oderwana od tematu Pana Lacerdy. Suche jak stolica Portugalii w 1755 roku :wink: .
LastFreakingBastion pisze:Rozchorowałem się. Nie będzie mnie dzisiaj.
Przepraszam.
Będę za tydzień k?
Spoko, za tydzień prawdopodobnie celujemy w termin wtorek godz. 17:00.
cezaras
Posty: 1924
Rejestracja: 08 maja 2008, 13:15
Lokalizacja: Reda
Has thanked: 15 times
Been thanked: 11 times

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: cezaras »

ChlastBatem pisze:
Spoko, za tydzień prawdopodobnie celujemy w termin wtorek godz. 17:00.
i to bardzo fajna koncepcja :D

Jeśli termin się utrzyma, to jestem :D
Awatar użytkownika
dexete
Posty: 357
Rejestracja: 28 sty 2016, 21:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: dexete »

cezaras pisze: Jeśli termin się utrzyma, to jestem :D
Super :D
Co możesz przynieść z nowości?
cezaras
Posty: 1924
Rejestracja: 08 maja 2008, 13:15
Lokalizacja: Reda
Has thanked: 15 times
Been thanked: 11 times

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: cezaras »

dexete pisze:
cezaras pisze: Jeśli termin się utrzyma, to jestem :D
Super :D
Co możesz przynieść z nowości?
ze świetnych: Santa Maria i Heaven&Ale
ze średnich: Azul i karciane AmunRe
z niesprawdzonych: DownForce i TransAtlantic

nazbierało się :)

ale jakbyśmy mieli sprawdzić Agrę, to ... bardzo chętnie... tylko dajcie znać wcześniej, żebym miał szansę zajrzeć do reguł :lol:
Awatar użytkownika
dexete
Posty: 357
Rejestracja: 28 sty 2016, 21:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: dexete »

Najbardziej ciekaw jestem Transatlantic i ten tytuł proponuję. :D
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: ChlastBatem »

No i to są dobre wieści Cezaras :)

Ja najchętniej powtórzę Heaven&Ale. Transatlantic też chętnie spróbuję aczkolwiek gra zbiera niezbyt pochlebne opinie.

Agra to też dobra opcja.
pronto_
Posty: 41
Rejestracja: 25 gru 2015, 18:48
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 33 times
Been thanked: 4 times

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: pronto_ »

Jeśli wtorkowy termin się utrzyma to ja również chętnie wpadnę ;)
LastFreakingBastion
Posty: 14
Rejestracja: 12 sty 2018, 11:23
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: LastFreakingBastion »

W ferie jest jakiś termin?
Do dzisiaj walcze z grypą żołądkową.
Are you chasing something that doesn't exist or running away from the truth?
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: ChlastBatem »

LastFreakingBastion pisze:W ferie jest jakiś termin?
Do dzisiaj walcze z grypą żołądkową.
Staramy się, aby grać regularnie co tydzień. Chyba, że wypadają jakieś święta albo klęski żywiołowe :wink:

Szybkiego powrotu do zdrowia!
cezaras
Posty: 1924
Rejestracja: 08 maja 2008, 13:15
Lokalizacja: Reda
Has thanked: 15 times
Been thanked: 11 times

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: cezaras »

Mam w plecaku (BTW: dostałem od Mikołaja fachowy :) specjalny do noszenia gier :) ) TransAtlantic oraz Heaven & Ale
czyli zgodnie z zamówieniami :)
ale w robocie mi się kotłuje, więc mogę się spóźnić :(
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: ChlastBatem »

Dziś trio.

Obrazek

The Staufer Dynasty x2 - pod względem klimatu to nie mam pojęcia, o czym jest ta gra. Jeśli chodzi o grafikę i dbałość o szczegóły, to jest to istna uczta dla oka. Mechanicznie gra działa bardzo sprawnie. Da się szybko wytłumaczyć, a kombinowania co niemiara. Bardzo udany i niedoceniony tytuł. Bije na głowę inne gry tego autora. Na ogół nie lubię area control, a tutaj jest to na tyle eleganckie, że w ogóle mi ta mechanika nie przeszkadza. Jedyny minus to momentami wyczuwalna losowość.

Obrazek
Fot. 1. Pięknie oświetlona plansza, a połowa gry za nami.
Awatar użytkownika
lacki2000
Posty: 4042
Rejestracja: 30 maja 2012, 00:09
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 262 times
Been thanked: 147 times

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: lacki2000 »

ChlastBatem pisze:
Spoiler:
Fot. 1. Pięknie oświetlona plansza, a połowa gry za nami.
Woow. Jak to wrzucisz na BGG to dostaniesz milion coinów, czy co oni tam rozdają.
Myślałem, że dziś was było czworo/czterech, więc nie przyszedłem i pojechałem do Krolma, gdzie też było fajnie, choć trochę zimno. Może w lutym uda mi się Cyganerię nawiedzić, ale nic nie obiecuję ;) Wątek śledzę.
Nie dajcie gnuśnieć umysłom, grajcie w Go! - Konfucjusz (Kǒng Fūzǐ, 551-479 p.n.e.)
:: Moja kolekcja (BGG) :: Chciałbym do kolekcji (BGG) :: Chętnie kupię (BGG) ::
LastFreakingBastion
Posty: 14
Rejestracja: 12 sty 2018, 11:23
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: LastFreakingBastion »

Jutro aktualne?
Are you chasing something that doesn't exist or running away from the truth?
Awatar użytkownika
dexete
Posty: 357
Rejestracja: 28 sty 2016, 21:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: dexete »

LastFreakingBastion pisze:Jutro aktualne?
Niestety wygląda na to, że dzisiaj wszystkim coś wypadło. :(
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: ChlastBatem »

LastFreakingBastion pisze:Jutro aktualne?
Nic straconego! Szable w dłoń!

Pełna mobilizacja czyli najbliższe spotkanie jutro, tj. środa 31.01.18, godz. 17:00.

Dasz radę?
LastFreakingBastion
Posty: 14
Rejestracja: 12 sty 2018, 11:23
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Gdynia] Eurogranie w Cyganerii (info w pierwszym poście

Post autor: LastFreakingBastion »

ChlastBatem pisze:
LastFreakingBastion pisze:Jutro aktualne?
Nic straconego! Szable w dłoń!

Pełna mobilizacja czyli najbliższe spotkanie jutro, tj. środa 31.01.18, godz. 17:00.

Dasz radę?
Dzięki za info bo jak ta stereotypowa blondynka byłbym już w drodze teraz. Chyba ostatnio ktoś coś mówił o wtorku i mi się pokiełbasiło delikatnie mówiąc. :? W każdym razie będę jutro wraz ze sławetnym mieczem samuraja. O ile oczywiście będą chętni.... :)
Are you chasing something that doesn't exist or running away from the truth?
ODPOWIEDZ