(Warszawa: Ursynów, Kabaty) Wspólne granie

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
roadrunner
Posty: 536
Rejestracja: 22 sie 2013, 12:30
Has thanked: 260 times
Been thanked: 274 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: roadrunner »

Godzina ok, ja chętny.
PytonZCatanu pisze:Nie grałem w Ewolucję, choć w Vycesce była parę razy, ale zawsze podobał mi się znacznik pierwszego gracza w postaci dinozaura :)
:lol:
Mam | Mogę zagrać | Udane transakcje: 100+ na forum, 6 na FB
Hejtowałem Kaskadię przed tym, jak się opamiętaliście. ;)
Sprzedam: dobre gry @Dział Handlu | Kupię: Tokaido: Rozdroża i inne @Kupię
100P |> Moje top
pawelacb
Posty: 231
Rejestracja: 01 sty 2014, 11:53
Been thanked: 4 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: pawelacb »

Fajnie, to pytanie w co gramy.

Moja kolekcja teraz jest skromna, mogę zabrać coś z:
Viticulture + Toscany, Lords of Waterdeep + Dodatek, The Gallerist, Agricola (nowa dla graczy), Terra Mystica.

Chętnie zagram w inne tytuły. Proponujcie.
Rozumiem, że Vyceska, jeżeli się dogadamy to zarezerwuję stolik na jutro.
Badyl
Posty: 238
Rejestracja: 24 maja 2017, 21:40

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Badyl »

Viticulture + Toscany i the Gallerist chętnie (w oba nie grałem) coś tam wezmę. Rano pomyślę ;)
Awatar użytkownika
Klos
Posty: 1065
Rejestracja: 29 wrz 2007, 22:28
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Klos »

Moze kolo 20.30 dotre :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pawelacb
Posty: 231
Rejestracja: 01 sty 2014, 11:53
Been thanked: 4 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: pawelacb »

Zabrałem Viticulture + Toscany (2-3h grania) + Agricola. Viti zawsze chętnie zagram, Agricola w ostateczności. Chętnie zagram w coś waszego. GWT który ma roadrunner jest zawsze mile widziany, nie wiem ewentualnie co proponuje Badyl. Chętnie spróbuje raz jeszcze Keypera lub coś innego, dostosuje się. Możemy nawet spokojnie pominąć moje tytuły jak będzie coś ciekawego. Po 13 spróbuje zarezerwować stolik na dziś.
Awatar użytkownika
roadrunner
Posty: 536
Rejestracja: 22 sie 2013, 12:30
Has thanked: 260 times
Been thanked: 274 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: roadrunner »

Viticulture brzmi ciekawie, Agricola też chętnie. Gallerist koniecznie na inną okazję :]
Wezmę Trail i Wyspę Skye - żeby na stole było też coś lżejszego krótszego.
Mam | Mogę zagrać | Udane transakcje: 100+ na forum, 6 na FB
Hejtowałem Kaskadię przed tym, jak się opamiętaliście. ;)
Sprzedam: dobre gry @Dział Handlu | Kupię: Tokaido: Rozdroża i inne @Kupię
100P |> Moje top
Badyl
Posty: 238
Rejestracja: 24 maja 2017, 21:40

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Badyl »

To ja wezmę dodatek do Wyspy Skye.
ENDryu
Posty: 814
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 134 times
Been thanked: 27 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: ENDryu »

Wtorek, to juz chyba dobry moment na ogarniecie listy na czwartek?

Ja ze swojej strony przynosze Risk Europe, który mam ściągnięty z USA, do którego zasiada również Klos. Potrzebujemy jeszcze 2 chętnych, bo najlepiej sie gra na 4 :)

Wszystkich potencjalnych śmieszkujących ( :D ), że to Ryzyko odsyłam do recenzji Dice Tower, gdzie ten temat jest zaadresowany na poczatku video: https://www.youtube.com/watch?v=xidEnN3-LL0

Jakby ktoś chciał zobaczyć jak się w to gra, to tu są oficjalne zasady: https://www.youtube.com/watch?v=kMNGGrBMqPA

Vyceska, czwartek, 14 grudnia 2017 r.
[trzeba zrobić rezerwację]

1. ENDryu, 18:00 - biorę Risk Europe (potrzebne jeszcze 2 osoby), z gier sprzed tygodnia chętny na Santa Maria, Altiplano, Dublony kaszkieta :)
Ostatnio zmieniony 12 gru 2017, 13:40 przez ENDryu, łącznie zmieniany 2 razy.
pawelacb
Posty: 231
Rejestracja: 01 sty 2014, 11:53
Been thanked: 4 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: pawelacb »

Badyl pisze:To ja wezmę dodatek do Wyspy Skye.
Może być, może ta gra dla mnie odżyje z dodatkiem. Nie masz przypadkiem Clans of Caledonia? :)
Bardzo chciałbym w to zagrać.
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4471
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1646 times
Been thanked: 2040 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: PytonZCatanu »

Vyceska, czwartek, 14 grudnia 2017 r.
[trzeba zrobić rezerwację]

1. ENDryu, 18:00 - biorę Risk Europe (ENDryu, klos, 2 wolne), z gier sprzed tygodnia chętny na Santa Maria, Altiplano, Dublony kaszkieta :)
2. Pyton, 18:00 - dopisuję się do Risk Europe (Pyton, ENDryu, klos, 1 wolne), chętnie też Pirackie Dublony Umarlaków / Tikal / Taj Mahal [@kaszkiet?], Klany Kaledoni [@Tomash?], Alien Artifacts [@tarkwiniusz?]
3.
Badyl
Posty: 238
Rejestracja: 24 maja 2017, 21:40

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Badyl »

@pawelacb
nie mam - ma je Tomasch jak coś (może już obczaił zasady ;).

@tomasch, azz, Nezerathian
Może zrobimy powtórkę z Trickerion ?
Mam obczajone zasady do dodatków więc można z nimi zagrać.
@azz - w ostatniej rozgrywce było sporo błędów co do zasad, jak dla mnie mocno wpływających na rozgrywkę... więc teraz może być całkiem inna gra ;). Szczególnie, że Dark Alley bardzo dużo wnosi do rozgrywki.
azz
Posty: 700
Rejestracja: 12 kwie 2014, 00:08
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: azz »

Badyl pisze:@pawelacb
nie mam - ma je Tomasch jak coś (może już obczaił zasady ;).

@tomasch, azz, Nezerathian
Może zrobimy powtórkę z Trickerion ?
Mam obczajone zasady do dodatków więc można z nimi zagrać.
@azz - w ostatniej rozgrywce było sporo błędów co do zasad, jak dla mnie mocno wpływających na rozgrywkę... więc teraz może być całkiem inna gra ;). Szczególnie, że Dark Alley bardzo dużo wnosi do rozgrywki.
A to przepraszam :) Tomek obczaił zasady do Clans of Caledonia, ale dziś Legia gra i zobaczymy, gdzie wylądujemy na meczu.
Wspomogę rabatem 11% Planszostrefa, 7% 3Trolle
Badyl
Posty: 238
Rejestracja: 24 maja 2017, 21:40

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Badyl »

To odpalamy w czwartek Trickeriona ?

A to możliwe że dzisiaj też będziecie ?
pawelacb
Posty: 231
Rejestracja: 01 sty 2014, 11:53
Been thanked: 4 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: pawelacb »

Zarezerwowałem jeden duży stół z tych co stoją luźno (drugi od wejścia) Nazwisko Dołęgowski. Sam będę pewnie około 18:40 więc już można coś tam rozkładać.
tomasch
Posty: 675
Rejestracja: 25 sie 2014, 20:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: tomasch »

Badyl pisze:To odpalamy w czwartek Trickeriona ?

A to możliwe że dzisiaj też będziecie ?
Była sondowana możliwość dzisiejszej gru, jednak się nie powiedzie. Trickerion może być. Może nawet krócej się uda;).
Clans znam i już raz grałem, więc pewnie wezmę, chociaż nie wiem czy uda się z trickerionem połączyć

Wysłane przy użyciu Nokii 3310
Wysłane z Nokii 3310 przy użyciu Internet Explorera
jedrek
Posty: 220
Rejestracja: 10 lip 2008, 20:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: jedrek »

1. ENDryu, 18:00 - biorę Risk Europe (ENDryu, klos, 2 wolne), z gier sprzed tygodnia chętny na Santa Maria, Altiplano, Dublony kaszkieta :)
2. Pyton, 18:00 - dopisuję się do Risk Europe (Pyton, ENDryu, klos, 1 wolne), chętnie też Pirackie Dublony Umarlaków / Tikal / Taj Mahal [@kaszkiet?], Klany Kaledoni [@Tomash?], Alien Artifacts [@tarkwiniusz?]
3. Jędrek, 18:00 - Klany Kaledoni, Taj Mahal, Altiplano, Dublony lub powtórka z Rialto
Badyl
Posty: 238
Rejestracja: 24 maja 2017, 21:40

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Badyl »

pawelacb pisze:Zarezerwowałem jeden duży stół z tych co stoją luźno (drugi od wejścia) Nazwisko Dołęgowski. Sam będę pewnie około 18:40 więc już można coś tam rozkładać.
Też będę 18:40. Jak dla mnie możemy zacząć od Viticulture
Daniel_FCB
Posty: 29
Rejestracja: 25 sty 2014, 17:21

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Daniel_FCB »

Ja bym wpadł z Cykladami, co Wy na to?
*
Wciąż się zastanawiał, jak nielogiczne może się stać logiczne rozumowanie, jeśli zajmuje się nim dostatecznie duży komitet
*
A mówili nauczyciele "z gminem nie zadajemy się nie z powodu ich niskiego urodzenia, ale dlatego, że nie ma po co"
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4471
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1646 times
Been thanked: 2040 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: PytonZCatanu »

Vyceska, czwartek, 14 grudnia 2017 r.
[trzeba zrobić rezerwację]

1. ENDryu, 18:00 - biorę Risk Europe (Pyton, ENDryu, klos, 1 wolne), z gier sprzed tygodnia chętny na Santa Maria, Altiplano, Dublony kaszkieta :)
2. Pyton, 18:00 - dopisuję się do Risk Europe (Pyton, ENDryu, klos, 1 wolne), chętnie też Pirackie Dublony Umarlaków / Tikal / Taj Mahal [@kaszkiet?], Klany Kaledoni [@Tomash?], Alien Artifacts [@tarkwiniusz?]
3. Jędrek, 18:00 - Klany Kaledoni, Taj Mahal, Altiplano, Dublony lub powtórka z Rialto

.......................................
Daniel_FCB pisze:Ja bym wpadł z Cykladami, co Wy na to?
Ja zawsze na tak! Ale może nie ten czwartek? Bo Badyl nastawia się na tego Trickeriona, a ja zgłosiłem się do Risk Europe [obym nie żałował! ;) ]
Tarkwiniusz
Posty: 196
Rejestracja: 05 mar 2016, 10:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Tarkwiniusz »

Vyceska, czwartek, 14 grudnia 2017 r.
[trzeba zrobić rezerwację]

1. ENDryu, 18:00 - biorę Risk Europe (Pyton, ENDryu, klos, wstepnie Tark), z gier sprzed tygodnia chętny na Santa Maria, Altiplano, Dublony kaszkieta :)
2. Pyton, 18:00 - dopisuję się do Risk Europe (Pyton, ENDryu, klos, wstepnie Tark), chętnie też Pirackie Dublony Umarlaków / Tikal / Taj Mahal [@kaszkiet?], Klany Kaledoni [@Tomash?], Alien Artifacts [@tarkwiniusz?]
3. Jędrek, 18:00 - Klany Kaledoni, Taj Mahal, Altiplano, Dublony lub powtórka z Rialto
4. Tarkwiniusz 18.00 - sprobuje znalezc cos w kartonach i jak zdaze z zasadami to wezme Alien Artifacts, b. chetnie sprobuje Trickerion (@Badyl), a jak nie to siade do Risk Europe
Mario_Max
Posty: 250
Rejestracja: 22 lut 2016, 11:38
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Mario_Max »

Vyceska, czwartek, 14 grudnia 2017 r.
[trzeba zrobić rezerwację]

1. ENDryu, 18:00 - biorę Risk Europe (Pyton, ENDryu, klos, wstepnie Tark), z gier sprzed tygodnia chętny na Santa Maria, Altiplano, Dublony kaszkieta :)
2. Pyton, 18:00 - dopisuję się do Risk Europe (Pyton, ENDryu, klos, wstepnie Tark), chętnie też Pirackie Dublony Umarlaków / Tikal / Taj Mahal [@kaszkiet?], Klany Kaledoni [@Tomash?], Alien Artifacts [@tarkwiniusz?]
3. Jędrek, 18:00 - Klany Kaledoni, Taj Mahal, Altiplano, Dublony lub powtórka z Rialto
4. Tarkwiniusz 18.00 - sprobuje znalezc cos w kartonach i jak zdaze z zasadami to wezme Alien Artifacts, b. chetnie sprobuje Trickerion (@Badyl), a jak nie to siade do Risk Europe
5. Mario 18.00 - Mombasa, Majestat, jak Tomek bedzie i weźmie to Klany i te dziwne zwierzaki z Peru.
Badyl
Posty: 238
Rejestracja: 24 maja 2017, 21:40

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: Badyl »

Vyceska, czwartek, 14 grudnia 2017 r.
[trzeba zrobić rezerwację]

1. ENDryu, 18:00 - biorę Risk Europe (Pyton, ENDryu, klos, wstepnie Tark), z gier sprzed tygodnia chętny na Santa Maria, Altiplano, Dublony kaszkieta :)
2. Pyton, 18:00 - dopisuję się do Risk Europe (Pyton, ENDryu, klos, wstepnie Tark), chętnie też Pirackie Dublony Umarlaków / Tikal / Taj Mahal [@kaszkiet?], Klany Kaledoni [@Tomash?], Alien Artifacts [@tarkwiniusz?]
3. Jędrek, 18:00 - Klany Kaledoni, Taj Mahal, Altiplano, Dublony lub powtórka z Rialto
4. Tarkwiniusz 18.00 - sprobuje znalezc cos w kartonach i jak zdaze z zasadami to wezme Alien Artifacts, b. chetnie sprobuje Trickerion (@Badyl), a jak nie to siade do Risk Europe
5. Mario 18.00 - Mombasa, Majestat, jak Tomek bedzie i weźmie to Klany i te dziwne zwierzaki z Peru.
6. Badyl 18:10 - Trickerion
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@Tarkwiniusz - Nie ma problemu żeby się dosiąść do Trickeriona.
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4471
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1646 times
Been thanked: 2040 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: PytonZCatanu »

Vyceska, czwartek, 14 grudnia 2017 r.
[trzeba zrobić rezerwację]

1. ENDryu, 18:00 - biorę Risk Europe na 4 graczy (Pyton, ENDryu, klos, 1 wolne / rezerw. Tark/), z gier sprzed tygodnia chętny na Santa Maria, Altiplano, Dublony kaszkieta :)
2. Pyton, 18:00 - dopisuję się do Risk Europe (Pyton, ENDryu, klos, 1 wolne /rezerw. Tark/), chętnie też Pirackie Dublony Umarlaków / Tikal / Taj Mahal [@kaszkiet?], Klany Kaledoni [@Tomash?], Alien Artifacts [@tarkwiniusz?]
3. Jędrek, 18:00 - Klany Kaledoni, Taj Mahal, Altiplano, Dublony lub powtórka z Rialto
4. Tarkwiniusz 18.00 - sprobuje znalezc cos w kartonach i jak zdaze z zasadami to wezme Alien Artifacts, b. chetnie sprobuje Trickerion (@Badyl), a jak nie to siade do Risk Europe
5. Mario 18.00 - Mombasa, Majestat, jak Tomek bedzie i weźmie to Klany i te dziwne zwierzaki z Peru.
6. Badyl 18:10 - Trickerion
Awatar użytkownika
kaszkiet
Posty: 2805
Rejestracja: 03 maja 2013, 13:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 308 times
Been thanked: 525 times

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: kaszkiet »

Ja się dopiszę jutro, bo jeszcze nie wiem czy będę.
Niemniej, poproszę, żeby jakiś właściciel Azula go przyniósł jak by mógł.
Sam pewnie wezmę Taj Mahal, może Marco Polo z dodatkiem, czy Dublony.
Dosiadłbym się też do wielu rzeczy, np Klanów Kaledonii, Altiplano, czy Mombasa.
tomasch
Posty: 675
Rejestracja: 25 sie 2014, 20:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Re: [Warszawa Ursynów Kabaty] Wspólne granie

Post autor: tomasch »

Vyceska, czwartek, 14 grudnia 2017 r.
[trzeba zrobić rezerwację]

1. ENDryu, 18:00 - biorę Risk Europe na 4 graczy (Pyton, ENDryu, klos, 1 wolne / rezerw. Tark/), z gier sprzed tygodnia chętny na Santa Maria, Altiplano, Dublony kaszkieta :)
2. Pyton, 18:00 - dopisuję się do Risk Europe (Pyton, ENDryu, klos, 1 wolne /rezerw. Tark/), chętnie też Pirackie Dublony Umarlaków / Tikal / Taj Mahal [@kaszkiet?], Klany Kaledoni [@Tomash?], Alien Artifacts [@tarkwiniusz?]
3. Jędrek, 18:00 - Klany Kaledoni, Taj Mahal, Altiplano, Dublony lub powtórka z Rialto
4. Tarkwiniusz 18.00 - sprobuje znalezc cos w kartonach i jak zdaze z zasadami to wezme Alien Artifacts, b. chetnie sprobuje Trickerion (@Badyl), a jak nie to siade do Risk Europe
5. Mario 18.00 - Mombasa, Majestat, jak Tomek bedzie i weźmie to Klany i te dziwne zwierzaki z Peru.
6. Badyl 18:10 - Trickerion
7. Tomasch 18:10 - chętnie Trickerion, jeśli azz przyniesie;); wezmę klany i azula. Lamy z peru za dwa tygodnie chętnie wezmę:)

Wysłane przy użyciu Nokii 3310
Wysłane z Nokii 3310 przy użyciu Internet Explorera
ODPOWIEDZ