(Gliwice) Spotkania w Młodzieżowym Domu Kultury

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Grzeniu
Posty: 836
Rejestracja: 28 paź 2010, 12:04
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: [Gliwice] Spotkania w Młodzieżowym Domu Kultury

Post autor: Grzeniu »

Wpadnę dzisiaj. Tylko mi powiedzcie, czy o 16:30 czy o 17:00?
Awatar użytkownika
asiok
Posty: 1423
Rejestracja: 09 paź 2008, 17:29
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 327 times
Been thanked: 76 times

Re: [Gliwice] Spotkania w Młodzieżowym Domu Kultury

Post autor: asiok »

Dzisiaj od 17:00 - jest zamieszanie z salami i przed podejściem zapytaj na portierni gdzie gramy - mogą być zmiany.
Awatar użytkownika
Korzeń
Posty: 280
Rejestracja: 02 paź 2007, 22:31
Lokalizacja: Gliwice
Been thanked: 2 times

Re: [Gliwice] Spotkania w Młodzieżowym Domu Kultury

Post autor: Korzeń »

Przerywam ciszę. Mili Państwo - informuję, że Stowarzyszenie Gier Planszowych w Gliwicach nadal działa. Spotykamy się co środę w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Barlickiego 3 sala 42 (4 piętro). Od 17.00 można z nami zagrać. W przyszłym tygodniu w środę wypada święto, dlatego zajęć nie będzie. Ale jeśli ktoś z Was czuje głód rywalizacji - znajdziecie nas w piątek w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Kościuszki 17. Odbywać się tam będzie International Games Day at Your Library, czyli Międzynarodowy Dzień Gier wszelakich w bibliotece. Od 16.00 do 20.00 będzie można sobie tam pograć w planszówki i nie tylko. W zeszłym roku angażowaliśmy się w tą imprezę, więc w tym roku nie odpuścimy. Przeważają młodsi gracze, ale dla starszych zabiorę jakieś przyjemne euro.
W czwartek w MDK mam zamiar zorganizować spotkanie organizacyjne, na którym pogadamy o planach stowarzyszenia na przyszłość (chętni proszę pisać do mnie pv). Jeszcze nie dostałem info o sali, więc nie mogę napisać konkretów.
W sobotę z kolei będziemy się prezentować na targach technologii Media Tent (hala sportowa na Górnych Wałów za szkoła nr 5). Duża impreza, fajne stoiska, będziemy i my prezentować gry wykorzystujące nowe technologie.
Jak widać, przyszły tydzień zapowiada się intensywnie.
Zapraszam.
Awatar użytkownika
maciejo
Posty: 3349
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:20
Lokalizacja: Gliwice-Bielefeld
Has thanked: 96 times
Been thanked: 127 times

Re: [Gliwice] Spotkania w Młodzieżowym Domu Kultury

Post autor: maciejo »

:D
Planszówkowym skrytożercom mówię stanowcze NIE !!!
Awatar użytkownika
Korzeń
Posty: 280
Rejestracja: 02 paź 2007, 22:31
Lokalizacja: Gliwice
Been thanked: 2 times

Re: [Gliwice] Spotkania w Młodzieżowym Domu Kultury

Post autor: Korzeń »

Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych na spotkanie organizacyjne dotyczące planów i rozwoju stowarzyszenia. Spotkanie rozpocznie się w czwartek (02.11.2017) o godz. 16.30 i potrwa około godziny. Sala nr 15 ul. Barlickiego 3 Gliwice. Jeśli chcecie dowiedzieć się jakie mamy plany na przyszłość, pomóc w organizacji i dobrze się przy tym bawić, zajrzyjcie
Awatar użytkownika
Korzeń
Posty: 280
Rejestracja: 02 paź 2007, 22:31
Lokalizacja: Gliwice
Been thanked: 2 times

Re: [Gliwice] Spotkania w Młodzieżowym Domu Kultury

Post autor: Korzeń »

Temat trochę umarł, ale Stowarzyszenie nadal działa. Postanowiłem nieco odświeżyć wątek. Wciąż od niemal 10 lat podtrzymujemy tradycję grania w gliwickim MDK-u. Jest nowa grupa, ponad 10 osobowa, stałych graczy. Są nowe gry i nowe pomysły. Dzisiaj wróciłem z środowego grania i mimo, że jesteśmy w połowie majówki ludzi dopisało. Szły trzy rozgrywki jednocześnie. Widujemy się w podziemiach Młodzieżowego Domu Kultury w każdą środę od 17.00 do 21.00. Mamy sporą biblioteczkę gier, mamy ludzi i fajne miejsce.
Zapraszam. Nie musisz znać planszówek, nie musisz znać nikogo. Po prostu przyjdź.
Cotygodniowe aktualizacje na stronie grygambit.pl
Awatar użytkownika
asiok
Posty: 1423
Rejestracja: 09 paź 2008, 17:29
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 327 times
Been thanked: 76 times

Re: (Gliwice) Spotkania w Młodzieżowym Domu Kultury

Post autor: asiok »

Niby wakacje - ale MDK czynne i ogrywane jak co środę ;)

Dzisiaj była spora rozbieżność ;) Z jednej strony - Pentago - czyli podrasowane "Kółko i krzyżyk" a z drugiej strony - Rosyjskie Koleje. Potem Pokolenia a z drugiej strony arcyklasyk - Warcaby

Przekonywaliśmy też Gejsze do czynów mniej lub bardziej rządnych, była układanka 3D od Folka czyli Qubix - i jeszcze jakieś drobiazgi.


Jak zwykle - zapraszamy co środę na 17:00 do naszych lochów w MDK :)


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
asiok
Posty: 1423
Rejestracja: 09 paź 2008, 17:29
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 327 times
Been thanked: 76 times

Re: (Gliwice) Spotkania w Młodzieżowym Domu Kultury

Post autor: asiok »

Gramy ciągle i nie przestajemy!

I znowu było rozmaicie. Na stołach wylądowała Mombasa, Gejsze z Naszej Księgarni (jak to brzmi! ;) ). A potem zbieraliśmy Szmal i zdobywaliśmy Zamki Burgundii.
A obok Tomek z Arturem ograli czterdzieści razy Splendor :)

PS Czy wydawcy mnie słyszą? Ogrywamy Wasze gry ale już się nam kończą! :D


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ