Teraz jest Pn, 22 sty 2018, 13:06

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1657 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 20 gru 2017, 08:41 

Daquan napisał(a):
Jakieś opinie o http://www.al.to?

Obsługa pierwsza klasa, szczególnie kontakt przez Twittera (polecam, można łatwo ugrać rabacik). ;)
Zasugerowałem im jednak ostatnio zmianę sposobu pakowania, bo otulają tylko folią "wielkobąbelkową" i wrzucają w worek, co ostatnio skończyło się tym, że czarnopiątkowa Terra przyszła do mnie z ubitym rogiem.

PostNapisane: Pt, 29 gru 2017, 01:13 

NEGATYW dla veto-store.pl - zamówienie złożone 8 grudnia na przedsprzedaż Fallout'a. Dwa wysłane maile z zapytaniem co się dzieje z zamówieniem i nic, cisza do dziś.
Inne sklepy zdążyły się już wyprzedać z dostaw, a tutaj dalej oczekiwanie na dostawę. Dno i kilo mułu. Wychodzi na to, że przedsprzedaż wisi tylko po, to żeby wisieć - kompletna żenada.
O ile łaskawie odpowiedzą na maila, to leci rezygnacja z zamówienia. Gorąco ODRADZAM i przestrzegam innych.

PostNapisane: Śr, 03 sty 2018, 14:04 
Użytkownik wspierający

Bardzo duży ukłon dla sklepu Galakty, a raczej dla osób odpowiedzialnych za kontakt z klientem. Mieli promocję starwarsową na kilka produktów i między innymi na Star Wars przeznaczenie zestaw dla dwóch graczy, tylko cena którą podwali na początku promocji była błędna i pod koniec się zmieniła na właściwą (większą). Trochę się zirytowałem i napisałem w tej sprawie. Zostałem bardzo profesjonalnie potraktowany, przeproszony i sprzedano mi zestawy w cenie początkowej i jeszcze dostałem kilka bosterków gratis. Naprawdę bardzo profesjonalna obsługa, zwłaszcza że cała komunikacja przebiegła niemal ekspresowo, wymiana kilku maili na przestrzeni może 2h i to po godzinach pracy. Również wysyłka była tak ekspresowa, że mimo że korespondencja była przeprowadzona 20 grudnia wieczorem, to przesyłka była u mnie już 22go przed południem. Aż szkoda że nie mają normalnych cen na co dzień ;)

PostNapisane: Śr, 03 sty 2018, 17:11 

TropemGier.pl - szybka wysyłka, gry doskonale zapakowane. Polecam i z pewnością jeszcze nieraz tam coś zamówię.

Ostatnio edytowano Cz, 04 sty 2018, 11:41 przez Żubr, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Cz, 04 sty 2018, 11:07 

Czy ktoś już współpracował z Grybezpradu.eu?

PostNapisane: Cz, 04 sty 2018, 16:05 

Adanael napisał(a):
Czy ktoś już współpracował z Grybezpradu.eu?

Zamawiałem u nich na black friday-bez problemów, przesyłka dobrze zabezpieczona.

PostNapisane: Pt, 05 sty 2018, 00:12 

Ktoś coś kupował na planszowe.pl? Dla mnie zupełnie nieznany.
Pytam bo adresy na stronie sklepu i na ceneo się różnią.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1657 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67

Strefa czasowa: UTC + 1