Teraz jest N, 21 sty 2018, 13:09

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 07 gru 2017, 18:44 

Dołączył(a): Pn, 21 sie 2017, 12:09
Posty: 25
Z okazji zbliżających się Świąt, przygotowaliśmy dla was kilka promocji na nasz asortyment wydawnictw GALAKTA, HOBBITY, GAMES FACTORY, CZACHA GAMES, PORTAL GAMES, PHALANX :D

Promocja potrwa do 23 grudnia lub do wyczerpania zapasów ;)
Możliwy odbiór osobisty w Poznaniu po uprzednim umówieniu.
Lista gier objętych promocją poniżej:

PHALANX
Mare Nostrum: Imperia 209,99 --> http://grybezpradu.eu/p/12/221/mare-nostrum-imperia-wszystkie-gry.html

PORTAL GAMES
Tajemnicze Domostwo 79,99 --> http://grybezpradu.eu/p/12/106/tajemnicze-domostwo-wszystkie-gry.html

GALAKTA
Star Wars: Rebelia 318,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/305/star-wars-rebelia-wszystkie-gry.html
Posiadłość Szaleństwa 2 ed. 315,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/291/posiadlosc-szalenstwa-2-edycja-pl-wszystkie-gry.html
X-COM 174,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/163/xcom-gra-planszowa-wszystkie-gry.html
Horror w Arkham 173,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/153/horror-w-arkham-wszystkie-gry.html
Chaos w Starym Świecie 173,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/158/chaos-w-starym-swiecie-wszystkie-gry.html
Eldritch Horror 173,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/162/eldritch-horror-przedwieczna-groza-wszystkie-gry.html
Talisman: Magia i Miecz 164,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/152/talisman-magia-i-miecz-wszystkie-gry.html
This War of Mine (przedsprzedaż) 164,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/290/this-war-of-mine-gra-planszowa-edycja-pl-wszystkie-gry.html
Misja: Czerwona Planeta 159,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/155/misja-czerwona-planeta-wszystkie-gry.html

HOBBITY
Tokaido 94,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/294/tokaido-wszystkie-gry.html
Piratoons 89,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/295/piratoons-wszystkie-gry.html
Nowe Pokolenia 94,99 --> http://grybezpradu.eu/p/12/296/nowe-pokolenia-wszystkie-gry.html

GAMES FACTORY
Obecność: Eksploracja 37,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/301/obecnosc-eksploracja-wszystkie-gry.html
Star Realms 39,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/300/star-realms-wszystkie-gry.html
Festiwal Lampionów 59,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/282/festiwal-lampionow-wszystkie-gry.html
Kingdomino 64,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/281/kingdomino-wszystkie-gry.html
Roll for the Galaxy: Ambicja 84,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/277/roll-for-the-galaxy-ambicja-wszystkie-gry.html
Wiertła, skały, minerały 90,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/279/wiertla-skaly-mineraly-wszystkie-gry.html
Odlotowy Wyścig 109,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/299/odlotowy-wyscig-wszystkie-gry.html
Spartakus: Krew i Zdrada 122,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/298/spartakus-krew-i-zdrada-wszystkie-gry.html
Vikings Gone Wild 124,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/278/vikings-gone-wild-wszystkie-gry.html
Pola Arle 145,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/297/pola-arle-wszystkie-gry.html
Roll for the Galaxy 149,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/276/roll-for-the-galaxy-wszystkie-gry.html

CZACHA GAMES
Ptaszki Ćwierkają 24,99 --> http://grybezpradu.eu/p/12/59/ptaszki-cwierkaja-wszystkie-gry.html
Gangsterzy 24,99 --> http://grybezpradu.eu/p/12/82/gangsterzy-wszystkie-gry.html
Impuls 49,99 --> http://grybezpradu.eu/p/12/58/impuls-errata-do-kart-wszystkie-gry.html
Karciane Podziemia 64,99 --> http://grybezpradu.eu/p/12/289/karciane-podziemia-wszystkie-gry.html
Gildie Londynu 84,99 --> http://grybezpradu.eu/p/12/60/gildie-londynu-wszystkie-gry.html
Wojownicy Midgardu + gratisy 122,99 -->> http://grybezpradu.eu/p/12/62/wojownicy-midgardu-gratis-wszystkie-gry.html

Wkrótce dodamy zapewne kolejne tytuły w Świątecznej promocji :)

_________________
http://grybezpradu.eu/
https://www.facebook.com/grybezpradu.eu/


Ostatnio edytowano Śr, 13 gru 2017, 13:19 przez grybezpradu.eu, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt, 08 gru 2017, 10:53 

Dołączył(a): Pn, 21 sie 2017, 12:09
Posty: 25
Do listy tytułów w promocji dodajemy Tajemnicze Domostwo od Portal Games za 79,99 :D

Tajemnicze Domostwo 79,99 --> http://grybezpradu.eu/p/12/106/tajemnicze-domostwo-wszystkie-gry.html

_________________
http://grybezpradu.eu/
https://www.facebook.com/grybezpradu.eu/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So, 09 gru 2017, 10:06 

Dołączył(a): Pn, 21 sie 2017, 12:09
Posty: 25
Do listy promocji na Święta dokładamy Mare Nostrum od Phalanx Games :)

PHALANX
Mare Nostrum: Imperia 209,99 --> http://grybezpradu.eu/p/12/221/mare-nostrum-imperia-wszystkie-gry.html

_________________
http://grybezpradu.eu/
https://www.facebook.com/grybezpradu.eu/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr, 13 gru 2017, 13:21 

Dołączył(a): Pn, 21 sie 2017, 12:09
Posty: 25
Do listy promocji na Święta dokładamy Star Wars: Rebelia od Galakty :)

GALAKTA
Star Wars: Rebelia 318,99 -->http://grybezpradu.eu/p/12/305/star-wars-rebelia-wszystkie-gry.html

_________________
http://grybezpradu.eu/
https://www.facebook.com/grybezpradu.eu/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL