Teraz jest Pn, 22 sty 2018, 13:07

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 839 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 18 paź 2017, 08:01 
Użytkownik wspierający

citmod napisał(a):
Gooz napisał(a):
Polecam Terraformację Marsa (edycja gra roku) z masterpassem na merlinie, 109,99 z darmową dostawą :

https://merlin.pl/terraformacja-marsa-rebel/7300276/

Przez ostatni miesiąc musiałem anulować 3 czy 4 zamowienia na merlin.pl, bo masterpass nie przechodzi. Osoby z obsługi klienta nie były w stanie pomóc...
Głupi ja liczyłem, że na merlin.pl może obędzie się bez nerwów i straty czasu jak ma to miejsce na cdp.pl (po przejęciu przez merlin), ale najwyraźniej byłem w błędzie i muszę dopisać do listy kolejny sklep którego trzeba unikać...

Masterpass ma od dwóch dni problem, został on na chwilę naprawiony, ale wczoraj znowu coś padło. Wina leży po stronie Mastercard, więc trudno, żeby na infolinii merlina coś wiedzieli. Merlin nie jest świętoszkiem, ale w tym wypadku jechanie po nim jest bezzasadne.

PostNapisane: Śr, 18 paź 2017, 08:20 
Użytkownik wspierający

Ja tak tylko dodam, że wczoraj udało mi się złożyć kilka zamówień z masterpassem (visą z którymś portfelem).

PostNapisane: Śr, 18 paź 2017, 08:58 
Użytkownik wspierający

Ja przedwczoraj 1 zamówienie, a wczoraj 3 zamówienia. Wszystko z masterpassem i bez najmniejszych problemów.

PostNapisane: Śr, 18 paź 2017, 09:23 
Użytkownik wspierający

Ja wczoraj się skusilem i bez problemów

PostNapisane: Śr, 18 paź 2017, 10:28 
Użytkownik wspierający

Lothrain napisał(a):
citmod napisał(a):
Gooz napisał(a):
Polecam Terraformację Marsa (edycja gra roku) z masterpassem na merlinie, 109,99 z darmową dostawą :

https://merlin.pl/terraformacja-marsa-rebel/7300276/

Przez ostatni miesiąc musiałem anulować 3 czy 4 zamowienia na merlin.pl, bo masterpass nie przechodzi. Osoby z obsługi klienta nie były w stanie pomóc...
Głupi ja liczyłem, że na merlin.pl może obędzie się bez nerwów i straty czasu jak ma to miejsce na cdp.pl (po przejęciu przez merlin), ale najwyraźniej byłem w błędzie i muszę dopisać do listy kolejny sklep którego trzeba unikać...

Masterpass ma od dwóch dni problem, został on na chwilę naprawiony, ale wczoraj znowu coś padło. Wina leży po stronie Mastercard, więc trudno, żeby na infolinii merlina coś wiedzieli. Merlin nie jest świętoszkiem, ale w tym wypadku jechanie po nim jest bezzasadne.

Tyle tylko, że ja tak jak napisałem, próbowałem zapłacić Masterpassem kilka razy w ciągu ostatniego miesiąca, a ostatnio kilka dni temu. Tego samego dnia kupowałem też coś Masterpassem na innej stronie i poszło bez problemu.
Swoją drogą jak mi pierwsze dwa razy (kilka tyg temu) nie działało to myślałem, że to wina mojego banku i 3D-secure, ale bank odpisał, że po ich stronie wszystko przebiega tak jak powinno, natomiast transakcja zostaje odrzucona po stronie akceptanta. Zadzwoniłem do Merlina, powiedzieli żeby spytać w portfelu Masterpass. W Portfelu Masterpass stwierdzili, że błąd nie może wynikać z ich strony, jeśli po stronie mojego banku mówią, że wszystko ok, bo portfel masterpass po akceptacji z banku jedynie przekazuje dalej informacje o karcie do sklepu. Gość na infolinii nawet stwierdził, że mają wiele telefonów od osób kupujących w Merlin.pl (powiedział coś jeszcze o tym, że to wina jakiegoś systemu który używa Merlin.pl ale już nie wnikałem).

A tak swoją drogą to visa checkout jak dla mnie przyjemniejsze w użytkowaniu niż masterpass.

PostNapisane: Pt, 20 paź 2017, 09:08 
Użytkownik wspierający

Chciałbym wam pomóc, ale kompletnie nie wiem jak. Ze swojej strony widzę bardzo dużo zamówień z masterpassem które przechodzą :(

Kochani, zrobiliśmy coś fajnego (tak przynajmniej uważam), czyli edycję kolekcjonerską Gry Bloodborne:

https://merlin.pl/bloodborne-edycja-kol ... s/7745211/

Poza świetną grą mamy dodatki które dostaniecie tylko u nas:
- Insider box - unikalne pudełko w które pakujemy cała planszówkę wraz z dodatkami (wszystko idzie w osobnym pudełku)
- Unikalna plansza na karty lochów
- Dodatkowy wariant gry - "Na ratunek Yharnam" - dostępny tylko u nas :)

Polecam jednak dalej z opcją masterpass :)

PostNapisane: Pt, 20 paź 2017, 11:35 
Użytkownik wspierający

Gooz napisał(a):
Chciałbym wam pomóc, ale kompletnie nie wiem jak. Ze swojej strony widzę bardzo dużo zamówień z masterpassem które przechodzą :(

Kochani, zrobiliśmy coś fajnego (tak przynajmniej uważam), czyli edycję kolekcjonerską Gry Bloodborne:

Przed chwilą kupiłem kolekcjonerskiego Bloodborna za 82,99 PLN :) (Masterpass, 7% rabatu, darmowy Ruch). Wszystko poszło OK.
Pozdrawiam

PostNapisane: Pt, 20 paź 2017, 13:28 
Użytkownik wspierający

Banan2 napisał(a):
Gooz napisał(a):

Przed chwilą kupiłem kolekcjonerskiego Bloodborna za 82,99 PLN :) (Masterpass, 7% rabatu, darmowy Ruch). Wszystko poszło OK.
Pozdrawiam

Cudnie :D

PostNapisane: Pn, 30 paź 2017, 15:11 
Użytkownik wspierający

Kochani,

Pakujemy dzisiaj dla was bloodborne - jak jeszcze ktoś nie kupił to zachęcam!

https://cdp.pl/bloodborne-edycja-kolekc ... a-kar.html

PostNapisane: Wt, 31 paź 2017, 00:15 

Hej, czemu na waszej stronie nie można wybrać opcji wysyłki "paczka w ruchu" do Nowego Targu (34-400) mimo, że mamy dwa miejsca obsługujące tę metodę wysyłki według ruchu i innych sklepów?

https://www.paczkawruchu.pl/pokaz-punkty/?punkt=34-400

https://cdp.pl/punkty-odbioru

PostNapisane: Pn, 27 lis 2017, 13:55 
Użytkownik wspierający

Kochani,

24.11 to był ostatni dzień mojej pracy w cdp.pl oraz merlin.pl. Z wiadomych względów nie będę kontynuował tego wątku, umrze sobie śmiercią naturalną.

Od dziś jestem w nowej firmie, przyszedłem rozwinąć planszówki najlepiej jak potrafię i liczę że to się uda. Będę dawał znać!

PostNapisane: Pn, 27 lis 2017, 14:15 
Użytkownik wspierający

Gooz napisał(a):
Kochani,

24.11 to był ostatni dzień mojej pracy w cdp.pl oraz merlin.pl. Z wiadomych względów nie będę kontynuował tego wątku, umrze sobie śmiercią naturalną.

Od dziś jestem w nowej firmie, przyszedłem rozwinąć planszówki najlepiej jak potrafię i liczę że to się uda. Będę dawał znać!

Wielka szkoda, ale ten wątek od czasu przejęcia CDP i tak już nigdy nie wrócił do swojej dawnej chwały. Powodzenia w nowej pracy :)

PostNapisane: Pn, 27 lis 2017, 14:26 
Użytkownik wspierający

Munchhausen napisał(a):
Gooz napisał(a):
Kochani,

Wielka szkoda, ale ten wątek od czasu przejęcia CDP i tak już nigdy nie wrócił do swojej dawnej chwały. Powodzenia w nowej pracy :)

Zgadzam się w pełni, liczę że w nowej firmie będę mógł znów pracować z wami bezpośrednio i mieć wpływ na to co i jak się dzieje. Założę nowy wątek za jakiś czas :)

PostNapisane: Śr, 29 lis 2017, 12:04 
Użytkownik wspierający

Gooz napisał(a):
Munchhausen napisał(a):
Gooz napisał(a):
Kochani,

Zgadzam się w pełni, liczę że w nowej firmie będę mógł znów pracować z wami bezpośrednio i mieć wpływ na to co i jak się dzieje. Założę nowy wątek za jakiś czas :)

Powodzenia na nowej drodze życia! :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 839 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34

Strefa czasowa: UTC + 1