Teraz jest Pn, 22 sty 2018, 12:52

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 839 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 11 lip 2017, 16:16 

Będzie arkham horror LCG w najbliższej przyszłości w sklepie ?

PostNapisane: Pt, 14 lip 2017, 09:13 
Użytkownik wspierający

osa1908 napisał(a):
jak sie wchodzi na https://m.ceneo.pl/Gry;szukaj-the+godfa ... m+corleone gra jest za 150zl po wejsciu na cdp.pl 229.

Norwoks napisał(a):
osa1908 napisał(a):
jak sie wchodzi na https://m.ceneo.pl/Gry;szukaj-the+godfa ... m+corleone gra jest za 150zl po wejsciu na cdp.pl 229.

Niestety CDP dosc czesto robi taki "przekret" przez Ceneo.

KQuest napisał(a):
Fojtu napisał(a):
To chyba niekoniecznie jest przekręt, po prostu cena na ceneo jeszcze się nie zaktualizowała po zmianie na stronie sklepu. Miałem podobne sytuacje w innych sklepach.

Ciężko mówić o zmianie na stronie sklepu skoro ta gra dopiero się pojawiła w przedsprzedaży i na pewno nie kosztowała 150zł

mormakil napisał(a):
Podobnie jest z yamatai, i SZERYF Z NOTTINGHAM.

Mongea napisał(a):
zawsze mnie zastanawia jaki efekt chce osiagnac sklep ktory listowany jest na gorze wynikow w ceneo (poprzez zmiany cen)
a pozniej po wejsciu na stronie okazuje sie ze cena jest znacznie wyzsza...

jako klient cdp mnie ta polityka denerwuje
nie sadze tez by potencjalni nowi klienci ktorzy klikna w ten link przekierowujacy na strone byli chetni klientami zostac jak im na dzien dobry cena podskoczy o kilkadziesiat procent...

dla przykladu wspomniane Yamatai za 59,95 ... po wejsciu na stronie 159,99

to ze sklepy maja inna cene jesli wchodzi sie do nich bezposrednio lub poprzez ceneo jest bardzo czeste,
ale jesli juz jakas cena jest na ceneo to po kliknieciu w link nie zmienia sie nagle na inna...

Chwilę już mnie nie było więc odpowiadam wszystkim na raz :) Wszyscy w tym samym temacie więc będzie prościej.

Bardzo przepraszam wszystkich za wyniki które pokazuje ceneo, zapewniam że nie jest to nasze celowe działanie. Próbujemy ustalić skąd pobierają się ceny i ręcznie zmieniamy wyceny. Dla nas wygląda to tak - mamy mnóstwo klików i zerową sprzedaż. Ja też bym nie kupił gdyby cena tak mocno się różniła od tego co podaje ceneo.

Jeżeli zauważycie dysproporcję to proszę dać znać, te co zgłosiliście już dałem do poprawy :(

PostNapisane: Pt, 28 lip 2017, 15:11 
Użytkownik wspierający

Dziwne, tyle czasu i nikt na nas nie narzekał? :)

Ruszyliśmy z mini-promocją na następny tydzień : http://bit.ly/lipcowa-promocja-planszowka

Jest parę dobrych tytułów w fajnej cenie!

PostNapisane: Cz, 03 sie 2017, 09:04 
Użytkownik wspierający

Czy w ofercie sklepu można spodziewać się Lorenzo il Magnifico (Albi Polska)? Ostatnio mieliście w dobrej cenie Marco Polo, więc może czas na Lorenzo? :D

PostNapisane: Cz, 03 sie 2017, 09:19 
Użytkownik wspierający

dexete napisał(a):
Czy w ofercie sklepu można spodziewać się Lorenzo il Magnifico (Albi Polska)? Ostatnio mieliście w dobrej cenie Marco Polo, więc może czas na Lorenzo? :D

Najlepiej od razu pakiet :D

PostNapisane: Cz, 03 sie 2017, 12:30 
Użytkownik wspierający

Wysłałem już zapytanie do Albi :) Jak będę miał jakieś informacje to dam znać.

PostNapisane: Cz, 03 sie 2017, 12:44 
Użytkownik wspierający

A kiedy pojawi się Eldritch Horror w dobrej cenie?

PostNapisane: Pt, 04 sie 2017, 11:15 
Użytkownik wspierający

ramar napisał(a):
dexete napisał(a):

Już zamówiłem :) Pewnie w poniedziałek będzie dostępne u nas:)

PostNapisane: Pt, 04 sie 2017, 11:22 
Użytkownik wspierający

Gooz napisał(a):
ramar napisał(a):
dexete napisał(a):

Już zamówiłem :) Pewnie w poniedziałek będzie dostępne u nas:)

Świetnie. A możesz zdradzić orientacyjną cenę? Poczekać na cdp czy kupować już w ten weekend?

A będziecie mieli jakoś szybko: "Jak Wściekłe Psy" od Lucrum?

PostNapisane: Wt, 08 sie 2017, 14:47 

Gooz napisał(a):

Ruszyliśmy z mini-promocją na następny tydzień : http://bit.ly/lipcowa-promocja-planszowka

Niestety, ale muszę wygłosić negatywną opinię na temat Waszego sklepu.
Skuszony, mega atrakcyjną ceną za Marco Polo, 2.08 złożyłem na niego zamówienie. Dostałem automatyczne potwierdzenie, że zamówienie jest przekazane do magazynu, a wysyłki powinienem się spodziewać w dniu 03.08(zgodnie z opisem w sklepie, gra miała być wysłana wciągu 24h). 04.08 napisałem do Obsługi Klienta z prośbą o informację o dacie wysyłki. Okazało się, że nie wiadomo kiedy gra zostanie wysłana (konsultant oznajmił, że gra nie dotarła jeszcze od dystrybutora, ale najprawdopodobniej zostanie wysłana jeszcze w dniu 04.08). Ani 04.08, ani 07.08 wysyłki nie było.
Wczoraj wysłałem maila z prośbą o realną datę wysłania gry. Dostałem odpowiedź: „że dostawca nadal nie dostarczył gry, przepraszamy i możemy dać Panu rabat 10%, ponawiamy zamówienie u dostawcy”.
To, co mnie najbardziej irytuje, to fakt wprowadzania w błąd poprzez informację o dacie wysyłki w ciągu 24h. Pomimo tego, iż nie posiadacie gry na magazynie, przy opisie produktu nadal widnieje informacja o wysyłce w ciągu 24h.
Inne sklepy potrafią wysłać produkt w deklarowanym przez siebie terminie, albo podają uczciwie realny czas dostawy produktów, których fizycznie nie posiadają np. od 3 do 5 dni.
Następnym razem dwa razy zastanowię się przed złożeniem zamówienia w Waszym sklepie i ostrzegam osoby, które liczą na szybką realizację zamówienia.

edit
Dramat w wykonaniu cdp.pl. W końcu dostałem dzisiaj grę(10.08), zapakowana tylko w karton. Skutkowało to porozdzieraniem pudełka w kilku miejscach. Będę próbował to reklamować, bo pudełko jest w bardzo słabym stanie;/ nie polecam
zdjęcia w spoilerach
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Ostatnio edytowano Cz, 10 sie 2017, 19:10 przez coldsurgeon, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt, 08 sie 2017, 17:32 
Użytkownik wspierający

coldsurgeon napisał(a):
Gooz napisał(a):

Skuszony, mega atrakcyjną ceną za Marco Polo, 2.08 złożyłem na niego zamówienie. Dostałem automatyczne potwierdzenie, że zamówienie jest przekazane do magazynu, a wysyłki powinienem się spodziewać w dniu 03.08(zgodnie z opisem w sklepie, gra miała być wysłana wciągu 24h). 04.08 napisałem do Obsługi Klienta z prośbą o informację o dacie wysyłki. Okazało się, że nie wiadomo kiedy gra zostanie wysłana (konsultant oznajmił, że gra nie dotarła jeszcze od dystrybutora, ale najprawdopodobniej zostanie wysłana jeszcze w dniu 04.08). Ani 04.08, ani 07.08 wysyłki nie było.
Wczoraj wysłałem maila z prośbą o realną datę wysłania gry. Dostałem odpowiedź: „że dostawca nadal nie dostarczył gry, przepraszamy i możemy dać Panu rabat 10%, ponawiamy zamówienie u dostawcy”.
To, co mnie najbardziej irytuje, to fakt wprowadzania w błąd poprzez informację o dacie wysyłki w ciągu 24h. Pomimo tego, iż nie posiadacie gry na magazynie, przy opisie produktu nadal widnieje informacja o wysyłce w ciągu 24h.
Inne sklepy potrafią wysłać produkt w deklarowanym przez siebie terminie, albo podają uczciwie realny czas dostawy produktów, których fizycznie nie posiadają np. od 3 do 5 dni.
Następnym razem dwa razy zastanowię się przed złożeniem zamówienia w Waszym sklepie i ostrzegam osoby, które liczą na szybką realizację zamówienia.

Najlepiej wklej to jeszcze do tego wątku:
viewtopic.php?f=34&t=7495&start=1575

PostNapisane: Cz, 10 sie 2017, 01:55 
Użytkownik wspierający

Pojawi się w Waszej ofercie Exit od Galakty?

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

PostNapisane: N, 13 sie 2017, 23:42 
Użytkownik wspierający

Minęło już 30 dni (miało być kilka dni) na zwrot kasy za niezrealiziwane w części zamówienie. Można i tak

Tapnięte z espiątki

PostNapisane: Śr, 16 sie 2017, 12:54 
Użytkownik wspierający

coldsurgeon napisał(a):
Gooz napisał(a):

edit
Dramat w wykonaniu cdp.pl. W końcu dostałem dzisiaj grę(10.08), zapakowana tylko w karton. Skutkowało to porozdzieraniem pudełka w kilku miejscach. Będę próbował to reklamować, bo pudełko jest w bardzo słabym stanie;/ nie polecam
zdjęcia w spoilerach
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Napisałem już na PW - wyjaśnię to na pewno z naszym magazynem i dam wam znać.

mikeyoski napisał(a):
Minęło już 30 dni (miało być kilka dni) na zwrot kasy za niezrealiziwane w części zamówienie. Można i tak

Tapnięte z espiątki

jak wyżej - PW napisałem, liczę że uda się dowiedzieć dlaczego tak się stało.

Miałem długi weekend, wróciłem wrzuciłem promocję na kingdomino - Może kogoś zainteresuje:

Używamy kodu:
KINGDOMINO-10ZŁ
Kingdomino wychodzi za 59.99 :)

PostNapisane: Śr, 16 sie 2017, 13:03 
Użytkownik wspierający

Cały czas wyskakuje błąd jak chcę zamówić.

Sprzedam
Mam i się podzielę:
Planszostrefa 10%
Planszomania 10%
3Trolle 5%
Mepel 3%
AlePlanszówki 3%

PostNapisane: Cz, 21 wrz 2017, 17:07 

CO się stało z większością gier? Nagle wszystko co obserwowałam zniknęło.

PostNapisane: Cz, 21 wrz 2017, 17:19 
Użytkownik wspierający

Dj_Andzia napisał(a):
CO się stało z większością gier? Nagle wszystko co obserwowałam zniknęło.
Od jakiegoś czasu wszystko co jakiś czas znika, czasami łącznie z cenami

PostNapisane: Cz, 21 wrz 2017, 18:06 
Użytkownik wspierający

też to zauważyłem. Kompletne braki. A planuje duże zakupy.

Sent from my SM-G7109 using Tapatalk

PostNapisane: Cz, 21 wrz 2017, 19:35 
Użytkownik wspierający

Może jakaś inwentaryzacja?

EDIT:
Chyba jednak coś ze stroną. Jak wejdę w podział na grupy to pojawiają się ceny.

PostNapisane: Cz, 21 wrz 2017, 20:03 

Rano dodałam sobie około 10 pozycji do obserwowania, wszystkie dostępne. Wieczorem chciałam wybrać i zamówić. Okazuję się że nagle nic nie ma, ceny brak, za chwilkę cena wysoka, zaraz niska. Nie da się nic zamówić. Od kiedy przejął Merlin ten sklep to tutaj jest coraz gorzej.

PostNapisane: Śr, 04 paź 2017, 14:08 

Czy można spodziewać się u was dodatku imperialnego "Każdy potrzebuje przyjaciela" do Osadników: Narodziny Imperium? Wszystkie możliwe dodatki do O:NI są w sklepie, a KPP pomimo dodruku jest nieobecny.

PostNapisane: Śr, 04 paź 2017, 15:17 
Użytkownik wspierający

To ja dorzucę pytanie o to czy pojawi się w sprzedaży seria Exit od Galakty i kiedy można spodziewać się nowych dodatków do T.I.M.E Stories?

PostNapisane: Wt, 17 paź 2017, 13:56 
Użytkownik wspierający

Polecam Terraformację Marsa (edycja gra roku) z masterpassem na merlinie, 109,99 z darmową dostawą :

https://merlin.pl/terraformacja-marsa-rebel/7300276/

PostNapisane: Wt, 17 paź 2017, 14:39 
Użytkownik wspierający

Gooz napisał(a):
Polecam Terraformację Marsa (edycja gra roku) z masterpassem na merlinie, 109,99 z darmową dostawą :

Przez ostatni miesiąc musiałem anulować 3 czy 4 zamowienia na merlin.pl, bo masterpass nie przechodzi. Osoby z obsługi klienta nie były w stanie pomóc...
Głupi ja liczyłem, że na merlin.pl może obędzie się bez nerwów i straty czasu jak ma to miejsce na cdp.pl (po przejęciu przez merlin), ale najwyraźniej byłem w błędzie i muszę dopisać do listy kolejny sklep którego trzeba unikać...

PostNapisane: Wt, 17 paź 2017, 18:54 
Użytkownik wspierający

citmod napisał(a):
Gooz napisał(a):

Przez ostatni miesiąc musiałem anulować 3 czy 4 zamowienia na merlin.pl, bo masterpass nie przechodzi. Osoby z obsługi klienta nie były w stanie pomóc...
Głupi ja liczyłem, że na merlin.pl może obędzie się bez nerwów i straty czasu jak ma to miejsce na cdp.pl (po przejęciu przez merlin), ale najwyraźniej byłem w błędzie i muszę dopisać do listy kolejny sklep którego trzeba unikać...

Ja też odradzam tam zakupy. Po przejęciu przez Merlina nie udało mi się załatwić ani jednego zamówienia bez problemów, np. ostatnie mi anulowali, bo gry nie ma już o dostawcy. Chodziło i Magię i Myszy, czyli oczywiście [ironia mode on] stary i niedostępny nigdzie [ironia mode off] tytuł...

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 839 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1