Teraz jest N, 21 sty 2018, 13:10

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 839 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 02 cze 2017, 13:24 
Użytkownik wspierający

Helga napisał(a):
Można liczyć na jakąś obniżkę tej gry: ELDRITCH HORROR: POD PIRAMIDAMI - z okazji dnia dziecka?

To znacznie trudniejsze niż się spodziewałem :) Postaram się zrobić promocję na galaktę w tym miesiącu :)

Wrzuciliśmy Robinsona do przedsprzedaży w super cenie z darmową wysyłką, 129.99zł - przedsprzedaż do wyczerpania zapasów: https://cdp.pl/robinson-crusoe-przygoda ... szowa.html

PostNapisane: Pt, 02 cze 2017, 18:56 
Użytkownik wspierający

Gooz napisał(a):
przedsprzedaż do wyczerpania zapasów

to chyba oksymoron ;)

PostNapisane: Pt, 02 cze 2017, 21:20 
Użytkownik wspierający

Gooz napisał(a):
... Postaram się zrobić promocję na galaktę w tym miesiącu :) ...

Jeśli będzie taka, jak to już bywało, to nie mogę się doczekać. Poluję na Eldritch z dodatkiem, może będą w pakietach... :wink:

PostNapisane: Pt, 02 cze 2017, 21:28 
Użytkownik wspierający

Gooz napisał(a):
Helga napisał(a):
Można liczyć na jakąś obniżkę tej gry: ELDRITCH HORROR: POD PIRAMIDAMI - z okazji dnia dziecka?

To znacznie trudniejsze niż się spodziewałem :) Postaram się zrobić promocję na galaktę w tym miesiącu :)

Super wiadomość. Czekam więc :D.

PostNapisane: So, 03 cze 2017, 13:20 
Użytkownik wspierający

SW Rebelia załapie się do tej Galakty? :D

PostNapisane: Pn, 05 cze 2017, 11:07 
Użytkownik wspierający

KrzysiekL napisał(a):
Gooz napisał(a):
przedsprzedaż do wyczerpania zapasów

to chyba oksymoron ;)

Chyba nie :) Mamy ograniczone ilości towaru w pierwszej transzy, jak się skończy to musimy czekać na drugą partię.

playerator napisał(a):
Gooz napisał(a):

Jeśli będzie taka, jak to już bywało, to nie mogę się doczekać. Poluję na Eldritch z dodatkiem, może będą w pakietach... :wink:

Mam nadzieję że uda się to ogarnąć wszystko

Gatherey napisał(a):
SW Rebelia załapie się do tej Galakty? :D

Chyba się łapie :)

PostNapisane: N, 11 cze 2017, 14:26 
Użytkownik wspierający

Gooz napisał(a):
playerator napisał(a):
Gooz napisał(a):

Mam nadzieję że uda się to ogarnąć wszystko

Jest realna szansa jeszcze na czerwiec?

PostNapisane: Śr, 28 cze 2017, 22:03 

Cdp co z promocją na galakte??

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

PostNapisane: N, 02 lip 2017, 08:51 
Użytkownik wspierający

W kwestii Galakty (i najlepiej też promocji), jest szansa na gry Tajemnica Whitehall, Horror w Arkham: gra karciana i dodatek Posiadłość szaleństwa: Za progiem?

PostNapisane: N, 02 lip 2017, 09:44 
Użytkownik wspierający

CDP po połączeniu się olało przecież to forum :) Gooz był ostatni raz 7 czerwca, rzucając tylko obietnice :)

PostNapisane: N, 02 lip 2017, 11:20 
Użytkownik wspierający

Muszę pochwalić cdp. W zeszłym tygodniu wystawili TIME Stories za 75 zl. Po moim zakupie zaraz oferta została ze sklepu usunięta a gra wróciła w cenie 140 zł więc myślę, że niską cenę wstawili przez pomyłkę. Spodziewałem się, że przyślą maila, że zamówienie anulują ale jednak zamówienie zrealizowali. Brawo. Potrafią usatysfakcjonować klienta.

PostNapisane: N, 02 lip 2017, 12:57 
Użytkownik wspierający

Ascalogan napisał(a):
CDP po połączeniu się olało przecież to forum :) Gooz był ostatni raz 7 czerwca, rzucając tylko obietnice :)

O ile zgodzę się z tezą, to nie winiłbym Gooza, a nowego właściciela. Sam jestem średnio zadowolony z połączenia, ale nie wińmy pracownia, z którymi mieliśmy dobry kontakt.

PostNapisane: Wt, 04 lip 2017, 09:45 
Użytkownik wspierający

krzysztof610 napisał(a):
Cdp co z promocją na galakte??

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Przenosiliśmy magazyn, obecnie wszystko idzie z naszego. Mieliśmy z tym jednak więcej problemów niż się spodziewaliśmy i nie udało się odpalić promocji jak chciałem. W tej chwili jest parę tytułów z dobrymi cenami (np Dracula 3ed za 166.99zł). Postaram się żeby takie rzeczy działały lepiej.

KQuest napisał(a):
W kwestii Galakty (i najlepiej też promocji), jest szansa na gry Tajemnica Whitehall, Horror w Arkham: gra karciana i dodatek Posiadłość szaleństwa: Za progiem?

Oczywiście że jest, obecnie staram się wprowadzać wszystkie aktualności Rebela, portala, galakta jest w kolejce.

seki napisał(a):
Muszę pochwalić cdp. W zeszłym tygodniu wystawili TIME Stories za 75 zl. Po moim zakupie zaraz oferta została ze sklepu usunięta a gra wróciła w cenie 140 zł więc myślę, że niską cenę wstawili przez pomyłkę. Spodziewałem się, że przyślą maila, że zamówienie anulują ale jednak zamówienie zrealizowali. Brawo. Potrafią usatysfakcjonować klienta.

Niestety masz rację, nie była to super promocja a błąd. Wszyscy którzy zamówili produkt otrzymali swoje kopie. Nie będę komentował osób które brały X sztuk...

konrad.rymczak napisał(a):
Ascalogan napisał(a):

O ile zgodzę się z tezą, to nie winiłbym Gooza, a nowego właściciela. Sam jestem średnio zadowolony z połączenia, ale nie wińmy pracownia, z którymi mieliśmy dobry kontakt.

Dzięki!

Musicie pamiętać że po przejściu do nowego sklepu zakres moich obowiązków wzrósł bardzo mocno, to nie jest tak że zwyczajnie nie chce mi się wchodzić i odpisywać. Mam nadzieję że uda się wyprostować wszystkie rzeczy w miarę szybko i wrócę do solidnej pracy na produkcie.

Ruszyliśmy właśnie przedsprzedaż Ojca Chrzestnego od Portala w cenie 229.99 https://cdp.pl/the-godfather-imperium-corleone.html
Wrzucam zgodnie z zasadami że jestem tutaj tylko jak chce puścić reklamę :D

PostNapisane: Wt, 04 lip 2017, 13:37 
Użytkownik wspierający

Gooz brawo za podejście do klienta. Błędy w sklepach się zdarzają i anulowanie zamówień jest w innych sklepach na porządku dziennym. Szacun dla was, że postąpiliście inaczej. A co do osób, które kupiły TS w większej ilości... brak słów.

PostNapisane: Wt, 04 lip 2017, 13:45 
Użytkownik wspierający

Gooz napisał(a):
Niestety masz rację, nie była to super promocja a błąd. Wszyscy którzy zamówili produkt otrzymali swoje kopie. Nie będę komentował osób które brały X sztuk...
czy mógłbyś może zdradzić ile mniej więcej sztuk zostało kupionych w tej promocyjnej cenie? lub chociaż jakieś widełki? zawsze mnie zastanawiało ile osób jest w stanie skorzystać z takich chwilowych błędów cenowych.

PostNapisane: Wt, 04 lip 2017, 14:22 
Użytkownik wspierający

seki napisał(a):
Gooz brawo za podejście do klienta. Błędy w sklepach się zdarzają i anulowanie zamówień jest w innych sklepach na porządku dziennym. Szacun dla was, że postąpiliście inaczej. A co do osób, które kupiły TS w większej ilości... brak słów.

Trzeba zadać sobie pytanie "co ja bym zrobił?". Co gdy mamy mniejszy sklep który zatrudnia 3-5 osób i na produkcie właśnie wygenerował stratę w wysokości rachunku za prąd/czynszu/pensji pracownika/ pensji własnej. Przez jeden błąd zamykamy miesiąc na minusie? To są bardzo trudne sytuacje i nikomu nie życzę takich problemów. W teorii prawo miało chronić konsumentów przed oszustwami sklepów (manipulowanie cenami) a w efekcie każdy błąd może skończyć się tragicznie. Pamiętacie laptopy za 10zł? Jeżeli Morele.net zrealizowaliby nawet część zamówień to zwyczajnie by zbankrutowali. Wiem że sporej ilości osób to kompletnie nie przeszkadza, niech wysyłają mojego laptopa! Nie ważne że setka osób straci pracę, kontrahenci nie dostaną zapłaty za towar i tak dalej. Oczywiście to sytuacja abstrakcyjna, ale tak by o wyglądało gdyby faktycznie musieli zrealizować zamówienia.

aigimig napisał(a):
Gooz napisał(a):
czy mógłbyś może zdradzić ile mniej więcej sztuk zostało kupionych w tej promocyjnej cenie? lub chociaż jakieś widełki? zawsze mnie zastanawiało ile osób jest w stanie skorzystać z takich chwilowych błędów cenowych.

To nie był "chwilowy" błąd cenowy bo wisiał ponad 24 h na sklepie, trafił na weekend. Ile? Wiecie dobrze że nie mogę zdradzić niczego, życzę jak najlepszej zabawy osobom które kupiły sobie po jeden sztuce.

PostNapisane: Wt, 04 lip 2017, 14:55 
Użytkownik wspierający

Z dwa dni temu widziałem na fb jak gość sprzedawał trzy (!) sztuki Time Stories w folii. Bodajże za 110 zł od sztuki. To jest tak żałosne, że aż szkoda komentować.

PostNapisane: Wt, 04 lip 2017, 20:48 
Użytkownik wspierający

Wiem, że byłaby gównoburza i nie można traktować klientów wybiórczo ale szkoda, że nie anulowaliście zamówienia tym którzy kupili więcej niż 1 szt. To byłaby piękna nauczka za chytrość.

PostNapisane: Pt, 07 lip 2017, 15:58 

jak sie wchodzi na https://m.ceneo.pl/Gry;szukaj-the+godfa ... m+corleone gra jest za 150zl po wejsciu na cdp.pl 229.

PostNapisane: Pt, 07 lip 2017, 16:21 
Użytkownik wspierający

osa1908 napisał(a):
jak sie wchodzi na https://m.ceneo.pl/Gry;szukaj-the+godfa ... m+corleone gra jest za 150zl po wejsciu na cdp.pl 229.

Niestety CDP dosc czesto robi taki "przekret" przez Ceneo.

Sprzedam
Mam i się podzielę:
Planszostrefa 10%
Planszomania 10%
3Trolle 5%
Mepel 3%
AlePlanszówki 3%

PostNapisane: Pt, 07 lip 2017, 16:24 
Użytkownik wspierający

To chyba niekoniecznie jest przekręt, po prostu cena na ceneo jeszcze się nie zaktualizowała po zmianie na stronie sklepu. Miałem podobne sytuacje w innych sklepach.

PostNapisane: Pt, 07 lip 2017, 16:36 
Użytkownik wspierający

Fojtu napisał(a):
To chyba niekoniecznie jest przekręt, po prostu cena na ceneo jeszcze się nie zaktualizowała po zmianie na stronie sklepu. Miałem podobne sytuacje w innych sklepach.

Ciężko mówić o zmianie na stronie sklepu skoro ta gra dopiero się pojawiła w przedsprzedaży i na pewno nie kosztowała 150zł

PostNapisane: Pt, 07 lip 2017, 16:46 
Użytkownik wspierający

No chyba że tak, myślałem, że może była w jakiejś super promocyjnej przedstprzedaży :)

PostNapisane: Pt, 07 lip 2017, 17:02 

Podobnie jest z yamatai, i SZERYF Z NOTTINGHAM.

PostNapisane: So, 08 lip 2017, 07:13 
Użytkownik wspierający

zawsze mnie zastanawia jaki efekt chce osiagnac sklep ktory listowany jest na gorze wynikow w ceneo (poprzez zmiany cen)
a pozniej po wejsciu na stronie okazuje sie ze cena jest znacznie wyzsza...

jako klient cdp mnie ta polityka denerwuje
nie sadze tez by potencjalni nowi klienci ktorzy klikna w ten link przekierowujacy na strone byli chetni klientami zostac jak im na dzien dobry cena podskoczy o kilkadziesiat procent...

dla przykladu wspomniane Yamatai za 59,95 ... po wejsciu na stronie 159,99

to ze sklepy maja inna cene jesli wchodzi sie do nich bezposrednio lub poprzez ceneo jest bardzo czeste,
ale jesli juz jakas cena jest na ceneo to po kliknieciu w link nie zmienia sie nagle na inna...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 839 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1