Prośba o pomoc w badaniu magisterskim

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Mir4ge
Posty: 116
Rejestracja: 05 maja 2013, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Prośba o pomoc w badaniu magisterskim

Post autor: Mir4ge »

Ogromna prośba do pełnoletnich użytkowników forum!
Jestem pod ścianą bo termin do oddania okazał się krótszy niż się spodziewałem...
Potrzebuję waszej pomocy w badaniu magisterskim. Za każdą osobę która weźmie w nim udział płacę 5 zł na siepomaga.pl. Każdy z uczestników ma ponadto szanse wygrać 5 zł (Wygrany z pary dzieli tę kwotę wedle własnego uznania)

Co trzeba zrobić:
1. Zapisać się na listę dowolnym ciągiem cyfr i zaznaczyć w jakich godzinach mogę wziąć udział w badaniu
[Zobacz link: https://beta.doodle.com/poll/hcqgwdis5d4i2zbt]
2. Wysłać maila z tym ciągiem do pomocnika eksperymentatora ( magisterkiemeki@gmail.com )
3. Jeśli wasze godziny nałożą się z kimś, otrzymujecie maila z kodem oraz adresem strony badania
4. Wchodzicie na stronę wpisujecie kod i wchodzicie do badania.

Wybranie godzin i wysłanie maila trwa 1 minutę. Badanie trwa od 10-15 minut.

Liczę na waszą uczciwość odnośnie wieku. Za wszelką pomoc z góry dziękuję!
Awatar użytkownika
Koshiash
Posty: 936
Rejestracja: 01 sty 2010, 17:45
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 31 times
Been thanked: 116 times

Re: Prośba o pomoc w badaniu magisterskim

Post autor: Koshiash »

Coś więcej na temat celu i charakteru badania?
Mir4ge
Posty: 116
Rejestracja: 05 maja 2013, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prośba o pomoc w badaniu magisterskim

Post autor: Mir4ge »

Celu badania zazwyczaj się nie zdradza, a jeśli się go podaje to zazwyczaj nie jest on prawdziwy:)
(Przynajmniej w psychologii).

Tyle informacji podstawowych ile mogłem podałem na stronie badania:
http://badaniemagisterskie.azurewebsites.net/

"Na czym polega badanie?
Zostaniesz przydzielony do jednej z dwóch gier: rzut monetą lub gra logiczna. W grze będziesz rywalizował z osobą, z innego miasta. Gra kończy się kiedy którakolwiek z osób zdobędzie 5 punktów. Następnie wygrany przechodzi do kolejnej części, w której będzie mógł dokonać podziału 5 zł."

Więcej mogę powiedzieć po przeprowadzeniu badania, jeśli kogokolwiek to interesuje ;)
ODPOWIEDZ