KONKURS Park Niedźwiedzi

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
zawadz
Posty: 60
Rejestracja: 18 wrz 2007, 14:19
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

KONKURS Park Niedźwiedzi

Post autor: zawadz »

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie Park Niedźwiedzi wydawnictwa Lacerta.

Konkurs łatwy prosty i przyjemny rzecz jasna (mimo że składa się z trzech etapów). Po szczegóły zapraszamy na naszego fejsbuka:

KONKURS

Konkurs trwa do 28 lipca włącznie, a zwycięzców poznamy podczas turnieju w Park Niedźwiedzi, rozgrywanego 29 lipca w pubie Draft przy ul. Wielkiej 7 w Poznaniu.
Powodzenia!:D
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3346
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1106 times
Been thanked: 1268 times

Re: KONKURS Park Niedźwiedzi

Post autor: seki »

A na jakiej zasadzie dzialacie? Strona w budowie a na fejsie bie znalazłem. Odpłatne wypożyczanie gier, płatność za wejscie? Piwo gratis? :-)
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8720
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2627 times
Been thanked: 2319 times

Re: KONKURS Park Niedźwiedzi

Post autor: Curiosity »

Zajrzałem tam we wtorek i w sumie to wyszedłem po kilku minutach.
Pomieszczenie znajduje się w piwnicy, bez wentylacji (albo ze słabą wentylacją). Wewnątrz panuje po prostu zaduch.
Z innych niedogodności - telefon całkowicie stracił tam zasięg. Jasne, że przychodzę do lokalu żeby grać, ale miło byłoby nie tracić kontaktu ze światem.

Odnośnie biblioteki gier, czy cen napojów/piwa to się nie wypowiem, bo ani nie zagrałem, ani się nie napiłem.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
zawadz
Posty: 60
Rejestracja: 18 wrz 2007, 14:19
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: KONKURS Park Niedźwiedzi

Post autor: zawadz »

Curiosity - masz rację, we wtorek mieliśmy awarię wentylacji, za co bardzo serdecznie przepraszamy. Mamy nadzieję, że jeszcze uda Ci się do nas trafić, zagrać i zweryfikować swoje spostrzeżenia. W lipcu i sierpniu wypożyczenie wszystkich gier na miejscu jest bezpłatne , więc jedynym kosztem jest właściwie czas.
Powiem więcej - dopiero się otworzyliśmy i wciąż dopracowujemy wiele elementów (jak wspomniana stronka czy problemy z działaniem niektórych sieci), więc wszelkie uwagi są dla nas bardzo cenne i jeśli przy okazji miałbyś ochotę wpaść i choćby porozmawiać o planszówkach i o tym jak moglibyśmy usprawnić nasze działania to serdecznie zachęcamy.

Na fejsie jednak jesteśmy. TUTAJ :D
ODPOWIEDZ