Monkey Witch - inicjatywa z Wrocka

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Fingolfin z Wrocka
Posty: 20
Rejestracja: 01 mar 2016, 08:41

Monkey Witch - inicjatywa z Wrocka

Post autor: Fingolfin z Wrocka »

Witam, chciałbym was zaprosić na stronę znajomego gdzie będzie można nie tylko poczytać o naszym hobby, zamówić grę czy gadżet wedle własnego pomysłu ale przede wszystkim spotykać się z ludźmi o podobnych jak nasze zainteresowaniach.
Na razie idea ta wystartowała na facebooku jako MonkeyWitch (link poniżej)
https://pl-pl.facebook.com/Monkey-Witch ... 954470564/
Powstała z inicjatywy jednego gościa, któremu rozpadła się ekipa grająca. Całość ma za zadanie skupiać ludzi z Wrocka, zwłaszcza z Karłowic i okolic ale to nie jest wyznacznik. Po prostu jeśli lubicie gry planszowe, karciane czy bitewne/figurkowe to proszę polubcie jego stronę. Wiem, że całość dopiero raczkuje ale ponoć będzie się rozwijać i będzie nie tylko działo się na fejsie ale także w realu np. spotkania czy turnieje jeśli będą chętni.
Jeszcze raz szczerze polecam! Na razie jest nas mało tam ale może dzięki temu forum będzie więcej i właścicielowi uda się to porządnie rozkręcić. Chciałbym mu jakoś pomóc i w związku z tym ten post. Proszę zaglądajcie tam, z góry dzięki!
Fingolfin z Wrocka
Posty: 20
Rejestracja: 01 mar 2016, 08:41

Re: Monkey Witch - inicjatywa z Wrocka

Post autor: Fingolfin z Wrocka »

wyszukajcie sobie na fejsie Monkey Witch lub Monkey-Witch facebook na google. Znajdziecie stronę z reckami i newsami. Goście drukują także maty do gry na jakim materiale chcecie, robią karty i pudełka według widzimisia klienta. Poza tym chcą zrobić inicjatywę giercową na poznawanie ludzi z okolicy, którzy chcą grać aby zbudowac jakąś społeczność wokół nich. Ponoć mają w planach gdzieś za pół roku powalczyć o stały lokal gdzie nie tylko będzie można się spotkac czy za darmo grać i testowac gry ale tez je kupować. Już teraz zawsze można do nich napisać, a postaraja się załatwić grę taniej od konkurencyjnych sklepów na zasadach pomocy. Przważnie jak pytałem to z 7 do 11% taniej mogą łatawić, a czasem te upusty są nawet większe. Przede wszytlkim to jest inicjatywa na poznawanie graczy i spędzanie miło czasu w gronie osób o podobnych zainteresowaniach.
kliknijcie sobie:
https://pl-pl.facebook.com/Monkey-Witch ... 954470564/
Fingolfin z Wrocka
Posty: 20
Rejestracja: 01 mar 2016, 08:41

Re: Monkey Witch - inicjatywa z Wrocka

Post autor: Fingolfin z Wrocka »

PS. Dlaczego polecam Monkey Witch. Sam należę do tej grupy ale nie jestem we Wrocku 7 dni w tygodniu. Czasami nie ma mnie tam nawet miesiąc albo dłużej ale. Założyciel to mój przyjaciel z LO i ponieważ częściowo przyczyniłem się do rozpadu jego ekipy staram się mu pomóc nową złożyć. To jego inicjatywa całe Monkey Witch i pewnie z czasem stanie się to jakimś stałym miejscem ale na razie istnieje tylko na fejsie. To otwarty facet na nowe znajomości i jest już po 30, ma żonę i dziecko, ale planszówki to jego wielka pasja. Dlatego z chęcią ją rozwija, wzbogaca kolekcję i gra z innymi, jak tylko obowiązki mu pozwalają.
To prywatna prośba do chętnych grać - kliknijcie na jego stronkę, może wam się spodoba. Podpowiem mu aby na stronie wrzucił swoją listę gier, to może coś ciekawego dla siebie znajdziecie i zechcecie wypróbować.
ODPOWIEDZ