Bruno Cathala Day

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
powermilk
Posty: 1042
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Bruno Cathala Day

Post autor: powermilk »

Hejże hej! Myślę, że część osób mnie kojarzy jako osobę odpowiedzialną za blog Okiem PowerMilka. Część z tych osób wie, że jestem fanem Bruna Cathali. Właśnie dlatego uważam, że warto promować jego dzieła. Pragnę tylko jednego, aby 22 listopada - w dniu urodzin Bruna Cathali - gracze z całego świata usiedli do jego tytułów i dobrze się bawili. Na potwierdzenie tego, że gry stworzone przez Cathalę dają sporo radości chciałbym, aby w internecie "szalał" hashtag #BrunoCathalaDay. Dlatego, proszę was, graczy, abyście 22 listopada grali w gry Bruna Cathali, cieszyli się i wrzucali na swoje kanały społecznościowe zdjęcia oraz filmiki z wspomnianym hashtagiem.

Nie chcę, aby to była akcja tylko lokalna, w którą zaangażuje się parę osób, chciałbym, aby to było wydarzenie ogólnoświatowe. Dlatego odpowiednia informacja jest też na BoardGameGeeku. Miło mi by było, aby każda osoba mająca konto w tym serwisie dała w kciuka górę :).

Akcji towarzyszy konkurs, w którym są do wygrania gry przekazane przez wydawnictwa Egmont, Games Factory Publishing, Hobbity.eu oraz Trefl.

O tym wydarzeniu piszę również na swojej stronie.
ODPOWIEDZ