Warhammer Quest Silver Tower - blog

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
ravtheone
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2016, 13:30

Warhammer Quest Silver Tower - blog

Post autor: ravtheone »

Witam Was wszystkich

Jakiś czas temu ukazał się na rynku tytuł Warhammer Quest Silver Tower. Przed jego premierą pojawiło się kilka recenzji i opinii na temat tego produktu. Na YouTube można znaleźć też kilka "unpacków", ale ciężko znaleźć jakieś porządnie opracowane opinie od graczy, którzy trochę w tą grę pograli. Dlatego zaczynam cykl artykułów skonstruowanych w formie bloga odnośnie poszczególnych elementów tej gry.

Obecnie zostały opisane ogólne wrażenia i uwagi do zasad ogólnych systemu, a także opisani podstawowi bohaterowie. W najbliższym czasie będę opisywał poszczególne misje i problemy z nimi związane. Wszystkie rozdziały będą aktualizowane wraz z dalszym postępem gier. Myślę o tym aby w przyszłości przetłumaczyć cześć fabularną oraz Adventure Book. Wszędzie wskażę także moje propozycje małych modyfikacji zasad, tak aby gra nabrała dodatkowych rumieńców dla zaawansowanych graczy.

Zapraszam do lektury: wh-quest.blogspot.com
Będę wdzięczny za komentarze i wasze opinie odnośnie Warhammer Quest Silver Tower zarówno tu na forum, jak i na blogu.
Awatar użytkownika
Christoforos
Posty: 437
Rejestracja: 22 lut 2009, 22:51
Lokalizacja: Lublin / Czerniejów
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: Warhammer Quest Silver Tower - blog

Post autor: Christoforos »

Życzę powodzenia i kibicuję przedsięwzięciu póki co bariera językowa powstrzymuje mnie przed zakupem, być może dzięki Tobie znacznie się zmniejszy.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
ravtheone
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2016, 13:30

Re: Warhammer Quest Silver Tower - blog

Post autor: ravtheone »

Zapraszam do lektury kolejnych postów. Od jakiegoś czasu znajduje się tam tłumaczenie dla wszystkich akapitów związanych z Niespodziewanymi Zdarzeniami. Myślę, że przydadzą się.

Tym razem post o modelowaniu figurek z podstawki oraz prostych technikach przygotowania podstawek. Raczej dla początkujących.
ravtheone
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2016, 13:30

Re: Warhammer Quest Silver Tower - blog

Post autor: ravtheone »

Witam. Opublikowałem tłumaczenie pierwszej przygody. Miłej gry.
ravtheone
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2016, 13:30

Re: Warhammer Quest Silver Tower - blog

Post autor: ravtheone »

Witam.

Na blogu opublikowałem tłumaczenie kolejnej przygody - tym razem zielonej. Miłej gry.

Liczę na Wasze opinie i uwagi.
ODPOWIEDZ