Zbiórki crowdfundingowe

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
GravityCat190
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2016, 18:39

Zbiórki crowdfundingowe

Post autor: GravityCat190 »

Witam
Może dział nie koniecznie pasuje ale wydaje mi się ze jest to temat względnie ciekawy a nie udało mi się takiego na forum znaleźć.
Temat ma ogólnie służyć podrzucaniu różnych waszym zdaniem ciekawych zbiórek dotyczących gier (nowe tytuły, dodatki, imprezy etc.) nie koniecznie tylko polskich. No i może ktoś będzie chciał zadać jakieś pytanie bo sam będzie chciał taką zbiórkę stworzyć i może ktoś go wspomoże tutaj radą. Bo po co tworzyć 1234123 tematów skoro można zapytać tutaj :)
Awatar użytkownika
Lothrain
Posty: 3410
Rejestracja: 18 sty 2011, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 142 times
Been thanked: 300 times

Re: Odp: Zbiórki crowdfundingowe

Post autor: Lothrain »

Jest jeden temat dla KS, drugi dla wspieram.to. Nie widze sensu i potrzeby zakladania kolejnego.
Awatar użytkownika
ramar
Posty: 996
Rejestracja: 03 lis 2014, 18:26
Lokalizacja: Kalisz
Been thanked: 2 times

Re: Zbiórki crowdfundingowe

Post autor: ramar »

A dział Finansowanie społecznościowe jest zły?
magneticzero
Posty: 411
Rejestracja: 31 gru 2011, 19:04
Lokalizacja: Rybnik

Re: Zbiórki crowdfundingowe

Post autor: magneticzero »

Zdecydowanie dublujacy temat, bez sensu monitorowac 2 tematy wolalbym zeby byl jeden czyli tak jak jest do tej pory :)
GravityCat190
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2016, 18:39

Re: Zbiórki crowdfundingowe

Post autor: GravityCat190 »

@"Jest jeden temat dla KS, drugi dla wspieram.to. Nie widze sensu i potrzeby zakladania kolejnego."

No tak tylko to dwa tematy dla dwóch stron. Może ktoś znalazł coś na innych stronach wartego uwagi.

@"A dział Finansowanie społecznościowe jest zły?"

Właściwie chodzi o to co wyżej. Tam w większości z tego co widzę (chociaż mogę się oczywiście mylić) jest zakładany temat jako ogłoszenie czy reklama że taka zbiórka istnieje no i jakby nie patrzeć w sporej części też robi to wspieram.to. Tutaj chodziło mi o to żeby każdy mógł sobie wrzucić z różnych stron zbiórki które jego zdaniem są ciekawe ale nie koniecznie jest ich autorem.
Więc sensowność tego tematu argumentował bym tak że ktoś kto się tym interesuje może raz na kilka dni wejść do tego tematu i przejrzeć kilka postów z ogłoszeniami zamiast przechodzić przez kilka tematów.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8735
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2644 times
Been thanked: 2331 times

Re: Zbiórki crowdfundingowe

Post autor: Curiosity »

Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
GravityCat190
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2016, 18:39

Re: Zbiórki crowdfundingowe

Post autor: GravityCat190 »

Curiosity pisze:Opcja "szukam" i mamy pozamiatane
http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... =1&t=21423
W pełni zwracam honor. Zaskakujące że przeszukując forum nie zwróciłem uwagi na ten temat widocznie wzrok już nie ten :)
Chociaż co prawda w temacie nie zawierają się wydarzenia związane z grami ale pewnie i to się pojawia. W każdym bądź razie dziękuje za zwrócenie uwagi
ODPOWIEDZ