GeekON - Tajemnicza gra planszowa - Pionka XXV edycj

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
GeekON
Posty: 23
Rejestracja: 19 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

GeekON - Tajemnicza gra planszowa - Pionka XXV edycj

Post autor: GeekON »

Witamy.
Jesteśmy grupą planszówkowych maniaków ze Szczecina. Założyliśmy kanał GeekON TV. Chcemy skupić się głównie na gameplay'ach przedstawiających rozgrywki gier planszowych w nowy i ciekawy sposób. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba.

Aktualnie możemy zaprosić Was do oglądania:
teaser'a szalonej gry pirackiej Statki, Łupy, Kościotrupy - Zapowiedź
oraz
gameplay'a z gry kooperacyjnej XCOM: Gra planszowa - Gameplay

Zapraszamy do oglądania.

Każda konstruktywna opinia mile widziana :D
Ostatnio zmieniony 08 sty 2016, 13:23 przez GeekON, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
GeekON
Posty: 23
Rejestracja: 19 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

GeekON - Tajemnicza gra planszowa - Pionka XXV edycja

Post autor: GeekON »

Minął już prawie miesiąc od epickiej imprezy Pionek, na której weszliśmy w posiadanie tajemniczej gry planszowej. Już teraz możecie obejrzeć nasz nowy odcinek i przekonać się jaką to grę wylicytowaliśmy w ciemno.
Zapraszam do oglądania

Tajemnicza gra planszowa - unboxing - Pionek XXV edycja
Awatar użytkownika
GeekON
Posty: 23
Rejestracja: 19 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: GeekON - Tajemnicza gra planszowa - Pionka XXV edycj

Post autor: GeekON »

Trzewik dobrze wiedział co robi. Nikt by nie wylicytował tej gry - nie za taką kwotę - gdyby z góry było wiadomo co to jest :) Tajemnica pociąga... Dodatkowo dobry opis Trzewika też zrobił swoje, przez co nakręciłem się :) Licytacja była zażarta i emocjonująca... przynajmniej tak ją zapamiętałem. Szkoda, że nie mamy materiału video z niej... :(
Mam nadzieję, że nasza prezentacja spodobała się. Jutro kręcimy kolejny gameplay... ale bez obaw... nie z tej gry :D
ODPOWIEDZ