Pudełko z grami - baza informacji o starych planszówkach

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
emen6
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2017, 09:08

Re: Pudełko z grami - baza informacji o starych planszówkach

Post autor: emen6 »

Niedawno zdobyłem grę Puchar Europy. Niestety bez instrukcji. Czy ktoś z Was, kto posiada tą grę mógłby przesłać skan instrukcji?

Zastanawiam się też, czy mogę jakoś uzupełnić kości do gry, bo w zestawie miałem tylko jedną, dość standardową, a podobno w zestawie było 6 specjalnych kości.
Pozdrawiam, MN.
Awatar użytkownika
Zaberish
Posty: 60
Rejestracja: 26 cze 2015, 13:47
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Kontakt:

Re: Pudełko z grami - baza informacji o starych planszówkach

Post autor: Zaberish »

emen6 pisze:Niedawno zdobyłem grę Puchar Europy. Niestety bez instrukcji. Czy ktoś z Was, kto posiada tą grę mógłby przesłać skan instrukcji?

Zastanawiam się też, czy mogę jakoś uzupełnić kości do gry, bo w zestawie miałem tylko jedną, dość standardową, a podobno w zestawie było 6 specjalnych kości.
Pozdrawiam, MN.
Nie wiem, czy to z Tobą korespondowałem w sprawie schematów kości do "Pucharu Europy" - jeśli nie, to odezwij się na PW, podeślę Ci rozrysowane poszczególne kości i instrukcję też :)
Pudełko z grami - największa w sieci baza informacji o starych grach planszowych
Awatar użytkownika
Zaberish
Posty: 60
Rejestracja: 26 cze 2015, 13:47
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Kontakt:

Re: Pudełko z grami - baza informacji o starych planszówkach

Post autor: Zaberish »

AKTUALIZACJA - 10.01.2018:

Serdecznie zapraszam do lektury wrażeń z gry w "Nemesis" - kampania na Kickstarterze rusza już za tydzień (17.01).
Bezpośredni link do recenzji: http://www.pudelkozgrami.pl/nemesis-awa ... zenia-gry/
Pudełko z grami - największa w sieci baza informacji o starych grach planszowych
ODPOWIEDZ