Creatio Fantastica

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
aswiech
Posty: 1014
Rejestracja: 16 sty 2007, 11:33
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Kontakt:

Creatio Fantastica

Post autor: aswiech »

Witam,
mam przyjemnosc pisac do internetowego dwumiesiecznika, w ktorym wywalczylem dzial gier planszowych.
Zapraszam do lektury - prosze jednak poprawke wziac, ze to jest pisane dla ludzi nieobeznanych w temacie:)
http://creatio.art.pl/index.php?siteid=2
W razie czego - zawsze mozna taniej kupic Madzonga:)
PlanShow - Srodziemie
Z PlanShow --> http://planshow.blox.pl (PlanshowB)
Czas na PlanshowC
Awatar użytkownika
pomimo
Posty: 574
Rejestracja: 21 cze 2007, 22:41
Lokalizacja: Zielona Góra/ Nowa Sól
Been thanked: 5 times

swietny pomysl ;-)

Post autor: pomimo »

swietny pomysl z tym dzialem planszowkowym w creatio fantastica - a skoro piszesz tam dla laików - którzy pewnie nie sa skłonni wydawać kasy na gry, to może popisz coś o grach typu print and play - na moim blogu znajdziesz kilka ciekawych tematów

- mi bardzo sprawia przyjemnosc samomajsterkowanie - na granie czasem musze troche poczekac u mnie niewielu chce ze mna grac w tej dziurze gdzie mieszkam ;-) ale niedlugo ide na spotkanie do jednego klubu o ktorym sie dowiedzialem ze istnieje myslalem ze to cud ;-)
Awatar użytkownika
aswiech
Posty: 1014
Rejestracja: 16 sty 2007, 11:33
Lokalizacja: Myślenice/Kraków
Kontakt:

Post autor: aswiech »

Niekoniecznie - nie sa sklonni.
To raczej kwestia nastawienia... Zreszta - drugi tekst to prawie poradnik, jak zrobic Elchfesta:)
PlanShow - Srodziemie
Z PlanShow --> http://planshow.blox.pl (PlanshowB)
Czas na PlanshowC
Awatar użytkownika
Earl_MW
Posty: 272
Rejestracja: 20 gru 2006, 13:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: swietny pomysl ;-)

Post autor: Earl_MW »

pomimo pisze:na granie czasem musze troche poczekac u mnie niewielu chce ze mna grac w tej dziurze gdzie mieszkam ;-) ale niedlugo ide na spotkanie do jednego klubu o ktorym sie dowiedzialem ze istnieje myslalem ze to cud ;-)
Nooo, tragizujesz, Waćpan ;) Z Nowej Soli jest Morgon razem z kompanią, który pewno zagra z Tobą z dziką rozkoszą. I który, pomimo skołowania się, dalej jest w poprzek pomysłu dojechania do mnie, do Zielonej Góry :twisted:

Earl
Awatar użytkownika
pomimo
Posty: 574
Rejestracja: 21 cze 2007, 22:41
Lokalizacja: Zielona Góra/ Nowa Sól
Been thanked: 5 times

Re: swietny pomysl ;-)

Post autor: pomimo »

pomimo pisze:ale niedlugo ide na spotkanie do jednego klubu o ktorym sie dowiedzialem ze istnieje myslalem ze to cud ;-)
no przecież pisałem ze ide do tego klubu to przecież kompania Morgona tam gra - jutro na 10 albo 11 sie spotykamy biorę Bonapartego i będziemy sie przedzierać przez instrukcje ;-)
Awatar użytkownika
pomimo
Posty: 574
Rejestracja: 21 cze 2007, 22:41
Lokalizacja: Zielona Góra/ Nowa Sól
Been thanked: 5 times

a co do Zielonej Góry

Post autor: pomimo »

to ja pochodze z Zielonej Góry ino teraz mieszkam w Nowej Soli (tak wyszło) więc moge trochę nacisnąć Morgona i może się wybierzemy wespół do Ciebie w koncu ja mam wakacje nie wiem jak on bo z nim gadałem ledwie przez gg dopiero
Awatar użytkownika
Earl_MW
Posty: 272
Rejestracja: 20 gru 2006, 13:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Earl_MW »

No to gratuluję nawiązania kontaktu, chłopaki ;) Co do wspólnego spotkania się, to ja mam ten problem, że jestem mało mobilny z dwójką dzieciaków (a z Najżońszą ich nie zostawię, bo będzie miała żal, że się umawiam na granie bez niej), a do tego ograniczony transportem publicznym. Ale zapraszam do Zielonej Góry ;)

Earl
ODPOWIEDZ