Feedback do recenzji

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Feedback do recenzji

Post autor: kwiatosz »

Witam. Popełniłem swoją pierwszą recenzję gry planszowej (Um Krone und Kragen konkretnie) i byłbym wdzięczny za informację zwrotną na jej temat. Z góry ślicznie dziękuję :)
Można ją znaleźć tutaj.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Sztefan
Posty: 1690
Rejestracja: 01 wrz 2006, 17:18
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times

Post autor: Sztefan »

Generalnie recenzja napisana bardzo sprawnie (gdybyś nie napisał, że to debiut w roli recenzenta, to bym się nie domyślił), przyjemnie mi się ją czytało, chętnie sięgnę po następne recki Twojego autorstwa.
Jeden lekki zgrzyt związany z Zaginionymi Miastami.

"Cena (UKUK) jest też usprawiedliwiona jakością wykonania, która jest po prostu przedniej marki. Dla porównania, w podobnym przedziale cenowym mamy Zaginione Miasta, które są grą dużo gorszą"

Czyli cena UKUK może być, bo jakość jest wysoka, a w ZM nie może być bo sama gra jest zła? Jeśli rzeczywiście o to chodzi, to co ma cena do "fajności" gry? A jak chodziło o to, że jakość ZM jest znacznie niższa niż UKUK to, przynajmniej według mnie, jest to napisane w zawiły sposób.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 416 times
Kontakt:

Post autor: kwiatosz »

Hmm, no faktycznie raczej się trzeba domyślać o co mi chodzi w tym zdaniu...

Dzięki :)
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
ODPOWIEDZ