planszowe.info - nowy serwis

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9428
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 504 times
Been thanked: 1441 times
Kontakt:

Post autor: MichalStajszczak »

Don Simon zapytał:
Czemu nie ma recenzji "Romeo i Julia" - gry, ktorej patronowaliscie?
Może to jest odpowiedź:
A ze nie pisze recenzji gier ktore mi sie nie podobaja? Coz - zeby napisac recenzje gry trzeba w nia przynajmniej kilka razy zagrac. A jakos nie mam czasu ani ochoty grac w gry, ktore mi sie nie podobaja (zbyt wiele jest takich ktore mi sie podobaja).
Dodatkowo duzo lepiej sie pisze recenzje gir ktore sie nam podobaja - nie trzeba sie zmuszac do pisania.
:lol:
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5170
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 265 times
Been thanked: 867 times
Kontakt:

Post autor: raj »

Don Simon pisze:Czemu nie ma recenzji "Romeo i Julia" - gry, ktorej patronowaliscie?
Pisze sie. :)
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 78 times
Been thanked: 252 times

Post autor: jax »

Don Simon pisze:Czemu nie ma recenzji "Romeo i Julia" - gry, ktorej patronowaliscie?
Przez Ciebie oczywiscie. W ostatni piatek nie miales czasu zeby z Ryskiem zagrac w RiJ (a mial ja, sam widzialem) - no i teraz jest za malo materialu na wnioski.
:wink:
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Post autor: Geko »

jax pisze:W ostatni piatek nie miales czasu zeby z Ryskiem zagrac w RiJ (a mial ja, sam widzialem) - no i teraz jest za malo materialu na wnioski.
:wink:
Hmmm, zacząłem czytać recenzję do RiJ, widziałem grę na żywo i cóż... musiałby mnie ktoś mocno namawiać, żeby jej spróbować na trzeźwo... :?
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Post autor: Blue »

Geko a gdzie ta recka? Bo jakos nie widze jej na zadnym znanym mi serwisie ;)[na tych z tego watku tez nie ma]
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9428
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 504 times
Been thanked: 1441 times
Kontakt:

Post autor: MichalStajszczak »

Geko napisał:
Hmmm, zacząłem czytać recenzję do RiJ,
Geko zaczął czytać recenzję, ale przerwał jak sie zorientował, że to recenzja sztuki a nie gry
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Post autor: Geko »

Blue pisze:Geko a gdzie ta recka? Bo jakos nie widze jej na zadnym znanym mi serwisie ;)[na tych z tego watku tez nie ma]
Przepraszam, ale dzisiaj mam strasznie senny dzień. I tak cud, że trafiłem do domu. Chodzi oczywiście o instrukcję, nie o recenzję.
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
Awatar użytkownika
jj
Posty: 35
Rejestracja: 25 sty 2007, 15:14
Lokalizacja: Wawa

Post autor: jj »

MichalStajszczak pisze:Don Simon zapytał:
Czemu nie ma recenzji "Romeo i Julia" - gry, ktorej patronowaliscie?
Może to jest odpowiedź:
A ze nie pisze recenzji gier ktore mi sie nie podobaja? Coz - zeby napisac recenzje gry trzeba w nia przynajmniej kilka razy zagrac. A jakos nie mam czasu ani ochoty grac w gry, ktore mi sie nie podobaja (zbyt wiele jest takich ktore mi sie podobaja).
Dodatkowo duzo lepiej sie pisze recenzje gir ktore sie nam podobaja - nie trzeba sie zmuszac do pisania.
:lol:
MichalStajszczak pisze:Geko napisał:
Hmmm, zacząłem czytać recenzję do RiJ,
Geko zaczął czytać recenzję, ale przerwał jak sie zorientował, że to recenzja sztuki a nie gry
Cos Michal zlosliwy ostatnio :twisted: ;)
Awatar użytkownika
Sztefan
Posty: 1690
Rejestracja: 01 wrz 2006, 17:18
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times

Post autor: Sztefan »

Moim zdaniem konkurencja zawsze się przyda. W pewnym momencie (jakoś pod koniec zeszłego roku chyba) g-p zaczęło trochę przysypiać. Bardzo aktywny byłdział planszówkowy na Polterze i od razu mimo tłumaczeń, że nie ma czasu, to jednak w końcu zaczęły się pojawiać przynajmniej newsy na g-p. Także ja jestem za nowymi serwisami. Problem w tym, że na razie planszowe.info nie ma wiele do zaoferowania. Praktycznie kalka g-p i tu na razie minus. Mimo, że newsy na Polterze często dotyczą różnych dodatków do zagranicznych gier, które mnie niekoniecznie interesują, to jednak oceniam ten dział w chwili obecnej wyżej od planszowe.info. Po prostu robić dokładnie to samo, tylko pod innym adresem, trochę nie ma sensu.
Chyba większą rację miałby mocny, oryginalny blog. Gamesfanatic był świetnym uzupełnieniem g-p, teraz praktycznie po przejściu na formę papierową, warto by stworzyć silny blog.
Jak planszowe.info się nie zmieni, to jest mi zupełnie obojętne co tam się będzie działo. Także życzę rozwoju.
Jeszcze co do forum. Niech sobie będzie, ja trochę za dużo czasu zużywam tutaj, więc raczej nie będę nawet biernie czytał na planszowe.info. Wydaje mi się też, że duża liczba użytkowników (aktywnie piszących) i dużo topiców to spory plus forum g-p, ale jak ktoś woli nowe forum to niech sobie dyskutuję tam. PRzecież nikomu to nie będzie przeszkadzać.
ODPOWIEDZ