Dream Dice TV- Diora Recenzja/ autorska gra euro

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5207
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1680 times
Kontakt:

Dream Dice TV- Diora Recenzja/ autorska gra euro

Post autor: BOLLO »

Witam na kanale Dream Dice..... :mrgreen:

DreamDice TV

Jak już z pewnością zauważyliście po wielu bojach z technologią i walki z samym sobą udało mi się odpalić kanał o tematyce planszówkowej.
Mam nadziej że że każdy z was chociaż w niewielkim stopniu coś z niego pozytywnego wyciągnie.

Na ten moment plan jest taki aby nie poddać się na samym starcie i wciąż doskonalić się w technologii nagrywania. A że jest to dla mnie totalnie nowe doświadczenie to liczę na waszą wyrozumiałość, natomiast osoby znające się na tym i owym na realną pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować osobą które pomogły mi w tym projekcie, dzieląc się dobrą radą.

Gambit
Leviathan
Yosz
Anitroche
SoloGram
Bartosz Dziedzic
Michał Stawicki

Dziękuję!!!

Gdyby nie powyższe osoby to prawdopodobnie na starcie popełnił bym masę błędów o ile w ogóle bym wystartował.

Zatem zachęcam wszystkich do śledzenia kanału, do aktywności pod filmami oraz dzieleniu się z innymi dobrym słowem.


Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 mar 2024, 10:54 przez BOLLO, łącznie zmieniany 32 razy.
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1376
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: Emil_1 »

BOLLO pisze: 09 wrz 2022, 11:27 Jeżeli kogoś interesuje jak fizycznie wygląda wersja gry od Czachy Games. Jakie gra ma komponenty i moje pierwsze wrażenia po rozpakowaniu tego przepastnego pudła, to serdecznie zapraszam do obejrzenia mojego unboxingu który przygotowałem.

https://www.youtube.com/watch?v=MXsgKU1B654
To tak wyglądasz!:D
Miłego dnia! :)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5207
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1680 times
Kontakt:

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: BOLLO »

Emil_1 pisze: 09 wrz 2022, 11:51
BOLLO pisze: 09 wrz 2022, 11:27 Jeżeli kogoś interesuje jak fizycznie wygląda wersja gry od Czachy Games. Jakie gra ma komponenty i moje pierwsze wrażenia po rozpakowaniu tego przepastnego pudła, to serdecznie zapraszam do obejrzenia mojego unboxingu który przygotowałem.

https://www.youtube.com/watch?v=MXsgKU1B654
To tak wyglądasz!:D
nie nie to wklejony jakiś random :mrgreen:
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2359
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 96 times

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: karawanken »

Emil_1 pisze: 09 wrz 2022, 11:51
BOLLO pisze: 09 wrz 2022, 11:27 Jeżeli kogoś interesuje jak fizycznie wygląda wersja gry od Czachy Games. Jakie gra ma komponenty i moje pierwsze wrażenia po rozpakowaniu tego przepastnego pudła, to serdecznie zapraszam do obejrzenia mojego unboxingu który przygotowałem.

https://www.youtube.com/watch?v=MXsgKU1B654
To tak wyglądasz!:D
Dokładnie to samo pomyślałem :lol:
Awatar użytkownika
Michito
Posty: 622
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:54
Has thanked: 193 times
Been thanked: 175 times

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: Michito »

Sorry za offtop, ale film od BOLLO spowodował u mnie silny dysonans poznawczy :D
Spoiler:
mineralen
Posty: 954
Rejestracja: 01 gru 2019, 19:07
Has thanked: 562 times
Been thanked: 638 times

Re: Nowy kanal Dream Dice

Post autor: mineralen »

BOLLO, to Twój kanał? Łał! Wygląda profesjonalnie, a to dopiero trzeci filmik! Dobrze się Ciebie słucha. No i wyglądasz na niezłe ciacho :D
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4440
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1344 times
Been thanked: 842 times
Kontakt:

Re: Nowy kanal Dream Dice

Post autor: Hardkor »

Ale piękny pan... :lol:

A poważniej to bardzo fajnie zrobione, ale więcej luzu przed kamerą! Ona nie gryzie. Tak samo trochę jednak szybciej mów. Dla mnie większość filmów jest za wolna i odpalam je automatycznie na 1.25, ale twój to leci na 1.5 albo i więcej dam.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
toblakai
Posty: 1263
Rejestracja: 19 mar 2014, 13:57
Has thanked: 219 times
Been thanked: 224 times

Re: Nowy kanal Dream Dice

Post autor: toblakai »

Hardkor pisze: 09 wrz 2022, 13:46 Ale piękny pan... :lol:

A poważniej to bardzo fajnie zrobione, ale więcej luzu przed kamerą! Ona nie gryzie. Tak samo trochę jednak szybciej mów. Dla mnie większość filmów jest za wolna i odpalam je automatycznie na 1.25, ale twój to leci na 1.5 albo i więcej dam.
Gambit uważaj!
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1376
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: Nowy kanal Dream Dice

Post autor: Emil_1 »

Hardkor pisze: 09 wrz 2022, 13:46 Ale piękny pan... :lol:

A poważniej to bardzo fajnie zrobione, ale więcej luzu przed kamerą! Ona nie gryzie. Tak samo trochę jednak szybciej mów. Dla mnie większość filmów jest za wolna i odpalam je automatycznie na 1.25, ale twój to leci na 1.5 albo i więcej dam.
Po prostu chcesz usłyszeć Bollo w wersji Alvin i wiewiórki :)
Miłego dnia! :)
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4440
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1344 times
Been thanked: 842 times
Kontakt:

Re: Nowy kanal Dream Dice

Post autor: Hardkor »

toblakai pisze: 09 wrz 2022, 13:55
Hardkor pisze: 09 wrz 2022, 13:46 Ale piękny pan... :lol:

A poważniej to bardzo fajnie zrobione, ale więcej luzu przed kamerą! Ona nie gryzie. Tak samo trochę jednak szybciej mów. Dla mnie większość filmów jest za wolna i odpalam je automatycznie na 1.25, ale twój to leci na 1.5 albo i więcej dam.
Gambit uważaj!
Gambita też tak szybko oglądam xD
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5226
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 522 times
Been thanked: 1818 times
Kontakt:

Re: Nowy kanal Dream Dice

Post autor: Gambit »

toblakai pisze: 09 wrz 2022, 13:55
Hardkor pisze: 09 wrz 2022, 13:46 Ale piękny pan... :lol:

A poważniej to bardzo fajnie zrobione, ale więcej luzu przed kamerą! Ona nie gryzie. Tak samo trochę jednak szybciej mów. Dla mnie większość filmów jest za wolna i odpalam je automatycznie na 1.25, ale twój to leci na 1.5 albo i więcej dam.
Gambit uważaj!
Nie ma na co uważać. BOLLO pojawi się w Spodku, to się nim zajmę i nie będę musiał już uważać :P
Awatar użytkownika
KubaP
Posty: 5828
Rejestracja: 22 wrz 2010, 15:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 137 times
Been thanked: 403 times

Re: Nowy kanal Dream Dice

Post autor: KubaP »

A czy będziesz recenzował jakieś gry Rebela?
Awatar użytkownika
Seykan
Posty: 724
Rejestracja: 19 mar 2020, 11:57
Has thanked: 150 times
Been thanked: 155 times

Re: Nowy kanal Dream Dice

Post autor: Seykan »

KubaP pisze: 09 wrz 2022, 14:41 A czy będziesz recenzował jakieś gry Rebela?
Albo Portalu, Trzewik w końcu też "podpadł" 8)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5207
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1680 times
Kontakt:

Re: Zapowiedz polskiej wersji Black Rose Wars

Post autor: BOLLO »

Trochę mi administracja zrobiła fallstart. Więc muszę na szybko improwizować. Poprawiłem pierwszy post. Zachęcam do zapoznania się z nim.
Michito pisze: 09 wrz 2022, 13:21 Sorry za offtop, ale film od BOLLO spowodował u mnie silny dysonans poznawczy :D
Spoiler:
Jest nowa opcja na YT "słuchaj przy wyłączonym ekranie" :mrgreen:
Przyzwyczaisz się....Gambita też mi było ciężko oglądać na początku :lol:
mineralen pisze: 09 wrz 2022, 13:34 BOLLO, to Twój kanał? Łał! Wygląda profesjonalnie, a to dopiero trzeci filmik! Dobrze się Ciebie słucha. No i wyglądasz na niezłe ciacho :D
Dziękuję. Pierwsze wrażenia i uwagi są dla mnie ważne abym mógł obrać jakąś drogę. Bo na razie to idę po omacku.
Hardkor pisze: 09 wrz 2022, 13:46 Ale piękny pan... :lol:

A poważniej to bardzo fajnie zrobione, ale więcej luzu przed kamerą! Ona nie gryzie. Tak samo trochę jednak szybciej mów. Dla mnie większość filmów jest za wolna i odpalam je automatycznie na 1.25, ale twój to leci na 1.5 albo i więcej dam.
Jak to nie gryzie!? Moja ino tylko czeka aż się pojawię aby mnie uchamać.....a tak serio to myślę że luz sam przyjdzie z czasem. Bo naprawdę jest stres. Nie sądziłem że jest to tak duża blokada. Szacun z tego miejsca dla wszystkich którzy są wyluzowani.
Co do szybkości to pamiętam jak "sprzedawałem" tipy na Gambita żeby słychać na 1.5x. W głowie sobie mówiłem "jak ja będę miał kanał to na pewno będę mówił szybko..." Ja to nawet Trzewika na 1.5x słucham.
No i zderzyłem się z rzeczywistością. Żeby płynnie i szynko mówić trzeba :
-mieć wszystko pięknie zaplanowane
-móc się elokwentnie i składnie wypowiadać
-robić pauzy
-mieć flow..to coś w sobie
-nie mieć wady wymowy

Z powyższego nic sięu mnie nie sprawdza . Chociaż dobrym przykładem może być Jurek Owsiak, on tak ja ja się jąka a jednak 1.0x to i tak za szybko :mrgreen:
Tak więc Hardkor na razie 1.5x polecam
Gambit pisze: 09 wrz 2022, 14:38
toblakai pisze: 09 wrz 2022, 13:55
Hardkor pisze: 09 wrz 2022, 13:46 Ale piękny pan... :lol:

A poważniej to bardzo fajnie zrobione, ale więcej luzu przed kamerą! Ona nie gryzie. Tak samo trochę jednak szybciej mów. Dla mnie większość filmów jest za wolna i odpalam je automatycznie na 1.25, ale twój to leci na 1.5 albo i więcej dam.
Gambit uważaj!
Nie ma na co uważać. BOLLO pojawi się w Spodku, to się nim zajmę i nie będę musiał już uważać :P
I tym oto sposobem Gambit skutecznie pozbywa się swojej konkurencji....
Jeszcze raz WIELKIE dzięki Tomku za Twoją cierpliwość do mnie i wszelkie rady.
KubaP pisze: 09 wrz 2022, 14:41 A czy będziesz recenzował jakieś gry Rebela?
Oczywiście że tak przecież nie mam nic do wydawanych przez nich gier a jedynie na ich politykę.....ale zobaczymy czy Rebel i wszystko gra.....
Seykan pisze: 09 wrz 2022, 15:10
KubaP pisze: 09 wrz 2022, 14:41 A czy będziesz recenzował jakieś gry Rebela?
Albo Portalu, Trzewik w końcu też "podpadł" 8)
I to nie raz. Ale od ostatniego @ mamy sztamę więc tak Portalowe gry będą na kanale i to już niedługo.
Awatar użytkownika
upadly_bankowiec
Posty: 248
Rejestracja: 11 lis 2018, 13:48
Has thanked: 58 times
Been thanked: 122 times

Re: Dream Dice TV- kanał planszówkowy i okołogrowy na YT

Post autor: upadly_bankowiec »

a tak serio to myślę że luz sam przyjdzie z czasem. Bo naprawdę jest stres.
Włącz sobie kamerę i po prostu zacznij mówić, jak Ci coś nie wyjdzie to zacznij od nowa, cały czas na tym samym nagraniu. W końcu się wyluzujesz, potem usuniesz pierwsze 10 minut jak byłeś spięty i się "docierałeś" z kamerą. Ja tak robiłem na początku, sporo to pomogło. Potem nakryłem żonę jak oglądała te "bloopers" przed obróbką i miała ze mnie zwałę ;)

Powodzenia! :)
Mój kanał na youtube na którym możesz poznać/przypomnieć sobie zasady gier.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3301
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 428 times
Been thanked: 1038 times

Re: Dream Dice TV- kanał planszówkowy i okołogrowy na YT

Post autor: psia.kostka »

Emil_1 pisze: 09 wrz 2022, 11:51 To tak wyglądasz!:D
karawanken pisze: 09 wrz 2022, 13:07
Emil_1 pisze: 09 wrz 2022, 11:51 To tak wyglądasz!:D
Dokładnie to samo pomyślałem :lol:
mineralen pisze: 09 wrz 2022, 13:34 wyglądasz na niezłe ciacho
Hardkor pisze: 09 wrz 2022, 13:46 Ale piękny pan...
Wszyscy wyposzczeni widoku Bolla IRL :lol:
Pomyslalem, ze na zachete napisze, ze "dobrze to wyglada ;) (no homo)", ale wielu juz mnie tutaj ubieglo :D
Mozesz atakowac podobny target co OnTable, tylko nawijaj szybciej, aby byl czas na usmiechy do kamery.

Jesli bedziesz jeszcze korzystal z takiego kadru z pudelkami po bokach, to moze ustaw je tak, aby napisy w strone obiektywu byly poziomo. OCD jest silne wsrod planszowkowiczow. Z drugiej strony jest tez chyba trend, aby robic cos denerwujacego na ekranie, bo wtedy nastepuje zalew komentarzy o tym, ktory promuje film w algorytmie :P

Z pewnoscia jakies unboxingi/opisy rarytasow przyciagna wieksza widownie, ale zgaduje, ze chcesz pocwiczyc warsztat na mniejszych grach.
upadly_bankowiec pisze: 09 wrz 2022, 19:01 Potem nakryłem żonę jak oglądała te "bloopers" przed obróbką i miała ze mnie zwałę
Na bliskich zawsze mozna liczyc. Usmialem sie :D
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5207
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1680 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV- kanał planszówkowy i okołogrowy na YT

Post autor: BOLLO »

psia.kostka pisze: 11 wrz 2022, 12:25 Wszyscy wyposzczeni widoku Bolla IRL :lol:
Pomyslalem, ze na zachete napisze, ze "dobrze to wyglada ;) (no homo)", ale wielu juz mnie tutaj ubieglo :D
Mozesz atakowac podobny target co OnTable, tylko nawijaj szybciej, aby byl czas na usmiechy do kamery.

Jesli bedziesz jeszcze korzystal z takiego kadru z pudelkami po bokach, to moze ustaw je tak, aby napisy w strone obiektywu byly poziomo. OCD jest silne wsrod planszowkowiczow. Z drugiej strony jest tez chyba trend, aby robic cos denerwujacego na ekranie, bo wtedy nastepuje zalew komentarzy o tym, ktory promuje film w algorytmie :P

Z pewnoscia jakies unboxingi/opisy rarytasow przyciagna wieksza widownie, ale zgaduje, ze chcesz pocwiczyc warsztat na mniejszych grach.
upadly_bankowiec pisze: 09 wrz 2022, 19:01 Potem nakryłem żonę jak oglądała te "bloopers" przed obróbką i miała ze mnie zwałę
Na bliskich zawsze mozna liczyc. Usmialem sie :D
No cóż nie pozostaje mi nic innego powiedzieć, jak jedynie serdecznie podziękować za ciepłe przyjęcie. Pomimo tego co większość YT mówi aby wziąć kamerę i nagrywać już dziś, ja się musiałem jednak przygotować (przemóc i podszkolić).

Mam nadzieję że nieśmiałość z czasem zniknie i pojawi się krzywy ale szczery uśmiech :mrgreen:
Z drugiej strony jest tez chyba trend, aby robic cos denerwujacego na ekranie, bo wtedy nastepuje zalew komentarzy o tym, ktory promuje film w algorytmie :P
Spokojnie przyjdzie czas i na wygłupy przed kamerą...gwarantuję.
Z pewnoscia jakies unboxingi/opisy rarytasow przyciagna wieksza widownie, ale zgaduje, ze chcesz pocwiczyc warsztat na mniejszych grach.
Tak dokładnie. Na razie chciałbym ponagrywać coś małego aby potrenować. UNboxing z BlackRose Wars był wyjątkiem bo chciałem zobaczyć czy mój film o "nowości" jakkolwiek jest w stanie się wybić na YT. I powiem wam że jestem bardzo miło zaskoczony. Bollo na 3 miejscu w wyszukiwaniu zaraz po OnTable i Gambitem.....to jest naprawdę coś.
Ale to już nie moja zasługa a wasza. Że oglądacie że klikacie i komentujecie.

Kolejny materiał wrzucę niebawem i będzie dotyczył tego co chciałem zawsze zrobić czyli luźno porozmawiać o tym jak ja widzę pewne okołogrowe tematy. Takie filozoficzne gdybanie i bajanie. Mam nadzieję że takie tematy się przyjmą i będę mógł je z czasem rozszerzyć.
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2267
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 395 times
Been thanked: 1044 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV- kanał planszówkowy i okołogrowy na YT

Post autor: Leviathan »

Jastrząb wreszcie wzbił się w powietrze! :D
Cieszę się bardzo, że faza "koncepcyjna" dobiegła wreszcie końca i że jesteś już online. Gratuluję zrobienia tego kroku i przejścia na tę "nieobiektywną", "sprzedajną" i "prezenterską" stronę naszego hobby. To droga w jedną stronę, więc nic nie będzie już takim, jakim było dotychczas :wink:

Zupełnie na poważnie, to bardzo dobry debiut. Świetna jakość obrazu, dobre kadry, nieinwazyjne tło muzyczne, solidna dykcja. Technicznie poziom, jakiego z marszu mogę pozazdrościć.

Trzymam kciuki za utrzymanie motywacji do nagrywania i za sporo ciekawych nagrań!
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5207
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1680 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV- kanał planszówkowy i okołogrowy na YT

Post autor: BOLLO »

Spoiler:
Dziękuje Michel za bardzo miłe słowa i przyjęcie mnie do grona tych nic nie znających się "pokazywaczy" planszówek, którzy jak ładnie opisałeś są nieobiektywni i sprzedajni.
Wydawnictwa co prawda już się o mnie biją ale trzymam fason i jestem bardzo wybredny.....więc na razie recenzuję to o co mnie proszą moje dzieci. " Tata a pokażesz tę grę...."wyciągając grę "Zgadnij kim jestem", a "Grajeczkę" ,a momopoy koniki?....Ciężkie jest życie recenzenta. :mrgreen:

Już niedługo na kanale pojawi się pierwszy odcinek z serii tych filozoficznych (mam nadzieję że się dobrze przyjmie bo to trzon kanału) i bedzie dotyczył koszulkowania gier.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5207
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1680 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV- kanał planszówkowy i okołogrowy na YT

Post autor: BOLLO »

Zapraszam do obejrzenia/odsłuchania kolejnego materiału. Tym razem postarałem się odpowiedzieć na wiele pytań odnośnie koszukowania kart.
https://youtu.be/OtO_lKGEARM 👔 👕 👚


Obrazek
Awatar użytkownika
Gab
Posty: 610
Rejestracja: 15 maja 2013, 00:39
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 98 times
Been thanked: 83 times

Re: Dream Dice TV- kanał planszówkowy i okołogrowy na YT

Post autor: Gab »

BOLLO pisze: 24 wrz 2022, 07:21 Zapraszam do obejrzenia/odsłuchania kolejnego materiału. Tym razem postarałem się odpowiedzieć na wiele pytań odnośnie koszukowania kart.
https://youtu.be/OtO_lKGEARM 👔 👕 👚


Obrazek
Bardzo fajny materiał, natomiast zabrakło mi dwóch minusów koszulkowania:
1. Często zdarza się, że wypraski gier nie są przystosowane do przetrzymywania kart w koszulkach (są za małe/wąskie).
2. Karty zakoszulkowane - zwłaszcza koszulkami premium ciężko zmieścić w pudełku, stos kart dosłownie pęcznieje od koszulek.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5207
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1680 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV- kanał planszówkowy i okołogrowy na YT

Post autor: BOLLO »

Gab pisze: 24 wrz 2022, 17:00

Bardzo fajny materiał, natomiast zabrakło mi dwóch minusów koszulkowania:
1. Często zdarza się, że wypraski gier nie są przystosowane do przetrzymywania kart w koszulkach (są za małe/wąskie).
2. Karty zakoszulkowane - zwłaszcza koszulkami premium ciężko zmieścić w pudełku, stos kart dosłownie pęcznieje od koszulek.
Dziekuje za wysluchanie calosci. Domyslam sie ze nie bylo to latwe :mrgreen:

W sumie oba punkty zostaly poruszone ale fakt pobieznie wiec mogly ci umknac. Wspomnialem jedynie ze karty w koszulkach potrzebuja wiecej miejsca oraz ze nie wszyscy wydawcy uwzgledniaja w swoich wypraskach opcje na karty w koszulkach.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5207
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1680 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV- Wyprawa do El Dorado Recenzja

Post autor: BOLLO »

Czy jeszcze ktoś nie grał z was w Wyprawę do El Dorado? Jeżeli są takie osoby to czym prędzej musicie nadrobić ten tytuł.
Zapraszam na kolejny film i recenzję.
Spoiler:
https://youtu.be/Pnt-HQSymQ8


Obrazek
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5207
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1680 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV- Z kim gram w gry? Moja Ekipa.

Post autor: BOLLO »

Dla mnie planszówki to ludzie, rywalizacja, miło spędzony czas, rozmowy, uśmiech.....czyli wszystko to co posiada moja growa ekipa.

https://www.youtube.com/watch?v=lSCmNZmyKds


Obrazek
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5207
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1680 times
Kontakt:

Re: Dream Dice TV- 100 Subów :-)

Post autor: BOLLO »

Dziś pękła magiczna dla mnie liczba 100 subskrypcji za które serdecznie dziękuję! Ktoś powie "chłopie kopnij się w głowę, przecież to praktycznie nic.." . Owszem jeżeli patrzymy na to że inne kanały mają po 10-50k...ale nie od razu Rzym zbudowano.

Ja z tych 100 osób się bardzo cieszę i widać że jakiś ruch na kanale jest. Czy mam jakieś plany, zmiany itd?
Na tę chwilę idę wyznaczonym torem czyli nagrywam gry z kolekcji na które mam ochotę. Ale nie wiem czy jest sens do recenzji wrzucać przykładowy opis gry (skrót zasad). Ani to nie wytłumaczy dobrze gry ani to nie jest krótkie w filmie co go jednak sporo wydłuża. Nie spodziewam się raczej żadnych nowości na kanale. Tematy okołogrowe również będą się pojawiać co jakiś czas.
Pracuję natomiast nad rozpoczęciem współpracy z pewnym sklepem. Na tę chwilę jest to w powijakach więc za dużo zdradzić nie mogę ale jeżeli dojdzie do jakiejś symbiozy to każdy mam nadzieję że z tego skorzysta.

Niedługo na kanale pojawi się odcinek o autorskiej grze mojego brata "Radio Gra" oraz recenzja gry "Pandemic Czas Cthulhu".
Przynajmniej raz w miesiącu chciałbym również mieć czas aby wrzucić na kanał recenzję jakiejś gry la dzieci.
ODPOWIEDZ