Rebel - pierwsze rozczarowanie

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
jj
Posty: 35
Rejestracja: 25 sty 2007, 15:14
Lokalizacja: Wawa

Post autor: jj »

Blue pisze:Akurat kupuje w innym sklepiku niz gry planszowe ;)... i jestem zadowolony... swietny kontakt itp..
nie badz taki poprawny :) podobno gp i to forum to nie satelita rebela, a rozne nazwy padaja w tym watku na prawo i lewo (sam 'rebel' w kazdym prawie poscie :wink: ) - wiec rzuc wprost nazwa sklepu :D :wink:
Awatar użytkownika
Magma
Posty: 1166
Rejestracja: 01 wrz 2004, 01:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Magma »

jj Ty niedobry .. Blue stara się zachować resztki przyzwoitości (nie to co my :lol: ) a Ty namawiasz go do złego :wink: ładnie to tak .. :?: ŁADNIE :!: :twisted: :lol: Jednak szczerze mówiąc, sam jestem ciekaw o jaki to sklep chodzi - czemu wcześniej sam o to nie zapytałem :?: :? Nevermind :lol:

Pozdrawiam :wink:
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9429
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 506 times
Been thanked: 1442 times
Kontakt:

Post autor: MichalStajszczak »

Uprzejmie domagam się nienadużywania emotikonów :twisted:
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Post autor: Blue »

No dobra chodzi o planszomanie :P. Zadowoleni? Właściciel caly czas sieci na m@ilu... jako ze tez uzywam gmaila to moge nawet z nim chata prowadzic... szybko odpowiada, dobre ceny maja na start[zazwyczaj wlasnie jak wszedzie jest 25 to u nich 24 ;)], paczka jak do mnie szla to dobrze zapakowana, do tego kase wyslalem w poniedzialek popoludniu, a na nastepny dzien o 11 mialem paczke u siebie. Czasem gadam z gosciem na gmailu i wszystko ok, akurat robilem tylko jedno zamowienie,wiec moze sie okazac ze to tylko pojedynczy przypadek z dobrze zapakowana i szybka przesylka ,ale watpie :).
Awatar użytkownika
cassandra
Posty: 8
Rejestracja: 20 sty 2007, 14:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cassandra »

czy nikt z Rebela tego nie czyta? moze by wzial sobie do serca i zaprowadzili jakies zmiany drobne co do PDKow :)
Awatar użytkownika
jj
Posty: 35
Rejestracja: 25 sty 2007, 15:14
Lokalizacja: Wawa

Post autor: jj »

cassandra pisze:czy nikt z Rebela tego nie czyta? moze by wzial sobie do serca i zaprowadzili jakies zmiany drobne co do PDKow :)
Patrz post Nataniela na stronie 3 tego watku - czytaja :wink:
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Post autor: ragozd »

Blue pisze: PS. Gdybym sie nie targowal to bym sie strasznie wkurzal na siebie :P - np kupilem zombiaki+machine II na kilka dni przed tym jak rebel mial je w promocji za 50 pln.... na szczescie sie targowalem i w sumie cena jaka zaplacilem byla podobna :).[A jak kazdy wie studentom sie nie przelewa ;)...
Oj, to ty kazdy zakop elektoniki musisz ciezko odchorowac - jeszcze nie rozpakujesz a juz wszedzie dookola sa onizki cen :P
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AvantaR »

Blue pisze:[zazwyczaj wlasnie jak wszedzie jest 25 to u nich 24 ;)],
Wooo, no to znizka fest - kupisz 5 takich gier i juz na piwo bedzie :P
Gór mi mało i trzeba mi więcej
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Post autor: Blue »

Avatar z takim podejsciem ... :). Ja tam na tych cenach i tak nie poprzestalem :P. Jak kupujesz 3 tanie[powiedzmy w sumie za 100 pln] to masz jakby nie patrzec 3%! Wow? :p Bez stalego kupowania? Ahhh w rebelu to masz takia znizke na ktoryms tam stopniu :P.

PS. Wole miec na to piwo niż nie miec :].

PS2. A tyle razy na forum bylo jak to ciezko zbierac na gry, a teraz to ga musi byc o 20 pln tansza w innym sklepie zeby tam ją kupic :D.
Awatar użytkownika
Magma
Posty: 1166
Rejestracja: 01 wrz 2004, 01:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Magma »

MichalStajszczak pisze:Uprzejmie domagam się nienadużywania emotikonów :twisted:
Wybacz Michale - obiecuję poprawe. Tak swoją drogą już od dawna zastanawiałem się, czy ktoś zwróci mi na to uwagę :lol:
Blue pisze:No dobra chodzi o planszomanie :P. Zadowoleni? :).
W 100% :wink:
Blue pisze:akurat robilem tylko jedno zamowienie,wiec moze sie okazac ze to tylko pojedynczy przypadek z dobrze zapakowana i szybka przesylka ,ale watpie :).
Daj znać jak dobijesz do 10, wtedy uwierze, że tak działają zawsze. Chociaż podobno liczy się pierwsze wrażenie :roll:
cassandra pisze:czy nikt z Rebela tego nie czyta? moze by wzial sobie do serca i zaprowadzili jakies zmiany drobne co do PDKow :)
Najpierw czytamy, potem pytamy - zasada każdego forum :wink:

Z tymi złotówkowymi różnicami cen, to naprawde Blue przeginasz :P Ze wszystkim tak masz czy tylko z grami ? :wink:
Awatar użytkownika
jj
Posty: 35
Rejestracja: 25 sty 2007, 15:14
Lokalizacja: Wawa

Post autor: jj »

Magma pisze: Z tymi złotówkowymi różnicami cen, to naprawde Blue przeginasz :P Ze wszystkim tak masz czy tylko z grami ? :wink:
Moze ma wlasnie ze wszystkim i te 5 plnów na piwo w przypadku Blue to już 2 piwa bo utarguje z barmanem :wink: :P
ale musze powiedziec ze mi osobiscie taka postawa sie podoba :wink:
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Post autor: Blue »

Magma pisze: Z tymi złotówkowymi różnicami cen, to naprawde Blue przeginasz :P Ze wszystkim tak masz czy tylko z grami ? :wink:
Ze wszystkim :P i jakos nie mam zamiaru sie tego wyzbywac, bo jakos jak kumple nigdy nie maja kasy, to ja zawsze mam[chociaz to tez wynika z innych rzeczy, ale od dziecka mialem tak ze jak cos kupowalem drozszego to zawsze zostaialem sobie zapas kasy- wiadomo jakie sa dzieciece finanse, wiec jak kupowalem cos za 50 pln, to musialem miec 20 w zapasie, potem jak za 200 to 100 w zapasie[na czarna godzine ;)], teraz to juz w tysiace chodzi, ale mniejsza z tym :)]. Tu zlotowka tam zlotowka, tam 5 zł i za chwile 100 pln w mojej kieszeni, a nie w sklepach :).

PS. Ja niby nie z krakowa[dopiero na studia tu przyjechalem], a od dziecka centuś :D.

PS2. Jakby nie targi na wiele by mnie nie bylo stac - amortyzator kupowalem to cene stargowalem z 700 do 350[uzywany] ;P. Dysk do odtwarzacza z 200+przesyłka do 150 z przesyłką.... tu zlotowka tam zlotowka a tam 50 pln, a tam 100... wiec... Gdzie sie da, jak sie da to sie staram cos zaoszczedzic, ale nie koniecznie przez nie kupowanie sobie tego co chce :).

PS3. Od dziecka tez handlowalem miedzy kumpami w szkole ... kupowalem od jednego tanio, drugiemu drozej. Przyklad z liceum- kupilem zlom[pentium 100, 64 simm 0,5mb k.graf itp] za 70 pln... na nastepny dzien juz sprzedalem to wszystko za 200 pln...tylko klintow krorzy byli w potrzebie szukalem[wtedy to ja maielm kompa z 1 Ghz[a ja kupuje sredniej kalsy sprzet],wiec tamto to naprawde byl syf] :).

PS4. Z barmanami sie jeszcze nie targowalem :D.
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AvantaR »

No dobra - roznica 10pln to jeszcze rozumiem. Ale 1pln? Bez jaj - to mi taniej wychodzi w rebelu bo mam wysylke tansza ;)
Gór mi mało i trzeba mi więcej
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Post autor: ragozd »

Blue pisze: PS3. Od dziecka tez handlowalem miedzy kumpami w szkole ... kupowalem od jednego tanio, drugiemu drozej.
to jakie masz konto w allegro ?
Awatar użytkownika
Blue
Posty: 2323
Rejestracja: 09 gru 2006, 22:42
Has thanked: 196 times
Been thanked: 254 times
Kontakt:

Post autor: Blue »

Na allegro mam konto ;p, 140 pozytywow chyba czy cos takiego,ale co to ma do rzeczy? Z robieniem aukcji dlugo schodzi, nie chcialo by mi sie do kazdej pierdoly robic aukcji, bo jak sie ja odwali na byle jak to potem efekt marny, a tak to trza porobic kilka zdjec , dac troche opisu, to wszystko trwa ;p. Sprzedaje tylko jakies drozsze rzeczy jak sie ich chce pozbyc a nie zalezy mi za bardzo na cenie,albo mam czas sie bawic w zrobienie aukcji.

Dobra koniec tematu o mnie ;). To temat o rebelu, postaram sie juz nie gadac wiecej o mnie bo sie ludzie wkurzaja :P.
Awatar użytkownika
Magma
Posty: 1166
Rejestracja: 01 wrz 2004, 01:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Magma »

hehe, nie no w porządku, żeby nie było, że sie wkurzam :wink: Tak tylko z ciekawości pytałem. Nie powiem, żeby taka postawa mi sie podobała, ale nie moge też powiedzieć, że jestem jakimś wielkim jej przeciwnikiem :wink: Ogólnie nie mam nic przeciwko, choć sam, nie wyobrażam sobie, siebie w takiej roli :wink:

No ale miał być koniec tematu, więc też już nic nie pisze :P

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ