komentarze w sklepie hobbit

Informacje o stronach WWW nt. planszówek, adresy stron producentów, miłośników, linki do artykułów o grach planszowych w mediach, itp.
Awatar użytkownika
komar france
Posty: 79
Rejestracja: 31 sty 2006, 11:09
Lokalizacja: Bieruń

komentarze w sklepie hobbit

Post autor: komar france »

Ostatnio kupiłem w Hobbicie PR, niestety gra dotarła do mnie uszkodzona. W zasadzie nic specjalnego lekko zgniecione i przedarte pudełko, więc nie robiłem z tego problemu.
W komentarzu pod produktem zamieściłem jednak opinię, że powinni lepiej pakować gry. Ja kilka gier wysyłałem pocztą i wiem że można je lepiej zabezpieczyć.
Po co to wszystko piszę? Bo ku mojemu zdziwieniu komentarz wyparował :shock:
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AvantaR »

[edit]

Osz cholera, nie doczytalem dokladnie tematu i myslalem, ze chodzi o gryplanszowe.pl

Na Hobbicie nigdy komentarzy chyba nie dawalem, ale moge powiedziec, ze sama obsluga jest bardzo mila i szybka :)

Pzdr
Ostatnio zmieniony 05 sty 2007, 15:07 przez AvantaR, łącznie zmieniany 1 raz.
Gór mi mało i trzeba mi więcej
Awatar użytkownika
psborsuk
Posty: 281
Rejestracja: 10 maja 2006, 01:04
Lokalizacja: Łódź, Koluszki
Has thanked: 299 times
Been thanked: 73 times

Post autor: psborsuk »

He he, ONI wszystko widzą, są wszędzie i czuwają... :wink: :D
Świt Rebelii... ]:->
Awatar użytkownika
bazik
Posty: 2407
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Post autor: bazik »

hmm rebel wytrzymywal twardo wszystko co pisalem... a czasem bylem pewien ze skasuja... duzy minus dla hobbita.
Awatar użytkownika
Sasannka
Posty: 59
Rejestracja: 03 cze 2004, 23:04
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: Sasannka »

Rebel cierpi na brak krytycznych komentarzy :lol: niemal wszystkie są hurra-pozytywne, więc takie krytyczne to istne rodzinki do pielęgnacji ;) (patrz http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewtopic.php?t=2890)
Pozdrawiam!

Sasannka :]
Awatar użytkownika
AvantaR
Posty: 1071
Rejestracja: 11 sty 2006, 14:27
Lokalizacja: Łaziska Górne
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: AvantaR »

To niestety prawda :( Ja na szczescie jestem juz nauczony, ze komentarzy pod produktami na rebelu nie warto czytac, albo czytac z duzym przymruzeniem oka. Jedyne co z wyciagam z nich, to informacja o tym jak produkt sie sprzedaje ;)

Pzdr
Gór mi mało i trzeba mi więcej
Awatar użytkownika
Sasannka
Posty: 59
Rejestracja: 03 cze 2004, 23:04
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: Sasannka »

no to się przyznaj ile sam napisałeś tych krytycznych? ;) mam wrażenie, że ludziom po prostu się nie chce pisać czegokolwiek, jak są rozczarowani :(
Pozdrawiam!

Sasannka :]
Awatar użytkownika
bazik
Posty: 2407
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Post autor: bazik »

Sasannka pisze:no to się przyznaj ile sam napisałeś tych krytycznych? ;) mam wrażenie, że ludziom po prostu się nie chce pisać czegokolwiek, jak są rozczarowani :(
zanim sie calkiem rozczarowalem do komentarzy pisalem dosc szczerze... potem zobaczylem wystarczajaco duzo takich typu "kupilem gre, nie mam nic do powiedzenia ale chce dostac PD-ka" i przestalem pisac. teraz pisze jesli juz to wrecz same krytyczne (patrz die macher)
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 78 times
Been thanked: 251 times

Post autor: jax »

bazik pisze:potem zobaczylem wystarczajaco duzo takich typu "kupilem gre, nie mam nic do powiedzenia ale chce dostac PD-ka"
Czy jest w tym cos zlego? :) Jesli ktos nie ma NAPRAWDE co napisac, niech przynajmniej nabije sobie PDKa.. :)
Awatar użytkownika
Sasannka
Posty: 59
Rejestracja: 03 cze 2004, 23:04
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: Sasannka »

zanim sie calkiem rozczarowalem do komentarzy pisalem dosc szczerze... potem zobaczylem wystarczajaco duzo takich typu "kupilem gre, nie mam nic do powiedzenia ale chce dostac PD-ka" i przestalem pisac.
hm, nie widzę związku... dlaczego obecność "kiepskich jakościowo" komentarzy zniechęciła Cię do zostawiania szczerych komentarzy? Tzn zakładam że zostawiasz szczere, ale okrojone.

Za jakiś czas w Rebelu pojawi się system pozwalający sprawdzać inne komentarze tego samego użytkownika. Czyli "o grach A i B mam takie opinie jak użytkownik X, a że jemu spodobała się gra C, to może mi też się spodoba". Mam nadzieję, że wtedy wartość komentarzy niektórych klientów wzrośnie i tym samym pojawi się więcej rzetelnych opinii. :)
Pozdrawiam!

Sasannka :]
ODPOWIEDZ