Claustrophobia - scenariusze fanowskie

Nasze home-rules do różnych gier, a także PRZETESTOWANE i ciekawe home-rules znalezione w sieci.
Awatar użytkownika
kamael7
Posty: 108
Rejestracja: 12 paź 2012, 08:37
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 4 times

Claustrophobia - scenariusze fanowskie

Post autor: kamael7 »

Cześć. W tym wątku publikował będę swoje fanowskie scenariusze do gry Claustrophobia. Powstały one kilka lat temu i zdecydowałem wyjąć je z szuflady i udostępnić innym - może komuś przypadną do gustu :D W tej chwili mam przetestowane 3 scenariusze oraz zarys czwartego do dopracowania. Są one jednak na papierze w wersji "na brudno". Będę stopniowo ubierał je w szatę graficzną i publikował, w terminie nieokreślonym. Ponadto:
1. Nie posiadam żadnego z dodatków do gier. Posiadam scenariusze fanowskie ale jeszcze nie we wszystkie grałem. Co za tym idzie nie znam wszystkich opublikowanych w internecie scenariuszy, zatem moje pomysły mogły być już wykorzystane wcześniej przez kogoś innego. Nie planowałem kopiować niczyich pomysłów ani powielać czegoś co już było, jeśli tak się przytrafi to nieumyślnie.
2. Jeśli ktoś ma czas i ochotę oraz czuje się na siłach żeby tłumaczyć moje scenariusze na język angielski, to oczywiście wyrażam na to zgodę i chętnie opublikuję wersję EN dla szerszego grona odbiorców :D
3. Scenariusze były testowane przeze mnie i raczej powinny być zbalansowane. Wszelkie konstruktywne uwagi, podpowiedzi, sugestie do poprawy scenariuszy będą mile widziane.
Ostatnio zmieniony 18 gru 2022, 12:19 przez kamael7, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
kamael7
Posty: 108
Rejestracja: 12 paź 2012, 08:37
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 4 times

Re: Claustrophobia - scenariusze fanowskie

Post autor: kamael7 »

Scenariusz 1:
" Na ratunek " v1.0
Ostatnio zmieniony 30 gru 2023, 21:12 przez kamael7, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
kamael7
Posty: 108
Rejestracja: 12 paź 2012, 08:37
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 4 times

Re: Claustrophobia - scenariusze fanowskie

Post autor: kamael7 »

Scenariusz 2:
" Rozdzieleni " v1.0
Ostatnio zmieniony 30 gru 2023, 21:12 przez kamael7, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
kamael7
Posty: 108
Rejestracja: 12 paź 2012, 08:37
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 4 times

Re: Claustrophobia - scenariusze fanowskie

Post autor: kamael7 »

Scenariusz 3:
" Trzy Próby " v1.0

Z wykorzystaniem pomysłu użytkownika etanol sprzed wielu lat:
link
ODPOWIEDZ