Scythe - modyfikacja zasad kart spotkań

Nasze home-rules do różnych gier, a także PRZETESTOWANE i ciekawe home-rules znalezione w sieci.
Susuken
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2014, 14:11

Scythe - modyfikacja zasad kart spotkań

Post autor: Susuken »

Cześć! Pytanie do wyjadaczy :) Czy istnieje jakaś modyfikacja do zasad gry Scythe, wprowadzająca rozwinięcie reguł odbywania spotkań bohaterów? Karty spotkań są moim zdaniem genialnym elementem fabularnym, w związku z czym czuje niedosyt mogąc wykonać tylko jedna tego typu akcje na grę. Równolegle mam świadomość, że odbywając więcej spotkań jako Polania , boostuje i tak już jedna z mocniejszych frakcji - czego chciałbym uniknąć. Będę wdzięczny za komentarze.
Jeżeli temat już istnieje serdecznie przepraszam, jednak nie udało mi się go odnaleźć.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Scythe - modyfikacja zasad kart spotkań

Post autor: rastula »

Jak to jedno spotkanie NA GRĘ?Spotkań możesz odbyć dowolną ilość (o ile dotrzesz do odp. pól bohaterem i nie są one już puste). Ograniczenie dotyczy tylko wyboru 1 z 3 bonusów (polonia może wybrać 2) z KAŻDEJ odkrytej karty.
sidmeier
Posty: 307
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:55

Re: Scythe - modyfikacja zasad kart spotkań

Post autor: sidmeier »

Susuken pisze:Cześć! Pytanie do wyjadaczy :) Czy istnieje jakaś modyfikacja do zasad gry Scythe, wprowadzająca rozwinięcie reguł odbywania spotkań bohaterów? Karty spotkań są moim zdaniem genialnym elementem fabularnym, w związku z czym czuje niedosyt mogąc wykonać tylko jedna tego typu akcje na grę. Równolegle mam świadomość, że odbywając więcej spotkań jako Polania , boostuje i tak już jedna z mocniejszych frakcji - czego chciałbym uniknąć. Będę wdzięczny za komentarze.
Jeżeli temat już istnieje serdecznie przepraszam, jednak nie udało mi się go odnaleźć.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Potwierdzam, ten homelól jest słaby i nie umywa się do wersji podstawowej. Może i urozmaica, ale mąci mechanicznie, wolę rozgrywkę z instrukcja, choć doceniam fakt kombinowania i prób unowocześnienia. Mówię jednak klasycznie, jak rosyjski magik: NIET!
ODPOWIEDZ