World of tanks - modyfikacja

Nasze home-rules do różnych gier, a także PRZETESTOWANE i ciekawe home-rules znalezione w sieci.
ttrotyl
Posty: 23
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:04

World of tanks - modyfikacja

Post autor: ttrotyl »

Witam
Jestem tu nowicjuszem, więc proszę o wyrozumiałość. Jakiś czas temu kupiłem karciankę World of tanks wraz z dodatkiem. Liczyłem, że będę się przy niej dobrze bawił, ale niestety gra mnie rozczarowała. Jako że chciałem sobie jeszcze w karciane tanki pograć bardzo mocno zmodyfikowałem przepisy gry, żeby stała się zdecydowanie bardziej taktyczna, choć nadal polega na budowaniu decka. Zmodyfikowałem prawie wszystko, pozostał w ogólnym zarysie główny mechanizm gry. Zmieniłem też część Zdolności, Osiągnięć.
Instrukcję z nowymi zasadami mam w wersji rtf, do tego stworzyłem jeszcze w Corelu maty do gry. Jakby ktoś był chętny to podzielę się swoimi pomysłami - jestem ciekaw jakie wrażenia będzie miał ktoś inny - mnie się teraz gra bardzo dobrze :-)
Awatar użytkownika
bukimi
Posty: 925
Rejestracja: 08 mar 2013, 10:02
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: World of tanks - modyfikacja

Post autor: bukimi »

Wstaw zasady na jakiś dropbox albo dysk google i podaj link. Najlepiej jednak zmień najpierw plik w pdf, żeby się każdemu otwarło i nic nie poprzesuwało.
Trudno ocenić jak w sumie nic nie wiadomo.
Moja kolekcja na BGG (stan posiadania, na sprzedaż, oceny i komentarze): >KLIK<
Polecam transakcje z: Karioka, Voronwe, Deninis, Razul, Chaaber, cyberowca, tiamat997, syfon, joanna_kozlowska6, ArniK, GaGacek
Moje gry solo na Excela (w kodzie VBA): >KLIK<
ttrotyl
Posty: 23
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:04

Re: World of tanks - modyfikacja

Post autor: ttrotyl »

Jeszcze dopieszczam pewne drobiazgi. Mam nadzieję, że do przyszłego tygodnia się wyrobię i wrzucę tutaj wszystkie materiały.
Awatar użytkownika
Pastorkris
Posty: 901
Rejestracja: 10 lis 2009, 07:30
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: World of tanks - modyfikacja

Post autor: Pastorkris »

No i jak? Zdechło? :>
ODPOWIEDZ