Transakcje na BGG

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
maciejo
Posty: 3356
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:20
Lokalizacja: Gliwice-Bielefeld
Has thanked: 104 times
Been thanked: 129 times

Transakcje na BGG

Post autor: maciejo »

Czy można skomentować transakcję na BGG ?
Dostałem uszkodzoną grę,sprzedający mnie olał i pewnie nic innego nie zrobię w tej sprawie jak wystawić odpowiedni komentarz.
Niestety nie mam pojęcia jak i czy da się to zrobić.
Będę wdzięczny za odpowiedź.
Planszówkowym skrytożercom mówię stanowcze NIE !!!
dziobanes
Posty: 216
Rejestracja: 21 sie 2016, 10:30
Lokalizacja: Milanówek
Has thanked: 40 times
Been thanked: 15 times

Re: Transakcje na BGG

Post autor: dziobanes »

A kupowałeś przez BGG market, czy po prostu dogadałeś się z innym użytkownikiem przez wiadomości? Bo jeśli przez Market to powinien przyjść do Ciebie mail ze szczegółami transakcji, tak jakbyś kupował grę w sklepie internetowym. Tam klikasz w link do transakcji i powinna być możliwość dodania komentarza. Już nie pamiętam dokładnie gdzie, bo tylko raz coś kupiłem i to parę miesięcy temu. W moim przypadku gra przyszła cała, ale zapakowana była fatalnie.
dziobanes
Posty: 216
Rejestracja: 21 sie 2016, 10:30
Lokalizacja: Milanówek
Has thanked: 40 times
Been thanked: 15 times

Re: Transakcje na BGG

Post autor: dziobanes »

Po lewej stronie w zakładce Feedback jest opcja komentarza.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: Transakcje na BGG

Post autor: Dwntn »

Wystawianie komentarzy jest możliwe zarówno poprzez Geek Market jak i przy normalnej wymianie z użyciem opcji "propose a trade". Komentarze przy tej drugiej opcji są widoczne bezpośrednio na profilu danego użytkownika. Jeśli jednak tylko się dogadaliście co do wymiany w prywatnych wiadomościach, to niestety nie będzie opcji pozostawienia komentarza. Przykro mi jednocześnie, że nie wyszło. Mam dotychczas bardzo dobre zdanie o transakcjach na BGG i choć w dwóch wypadkach miałem zastrzeżenia do otrzymanych gier, ich właściciele zawsze stanęli na wysokości zadania i załatwili zapasowe elementy od wydawców albo w inny sposób zrekompensowali różnicę w wartości gry.

- K.
ODPOWIEDZ