Dawno się tak nie wynudziłem jak grając w...

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Brylantino
Posty: 1380
Rejestracja: 19 lut 2013, 22:30
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 191 times

Re: Dawno się tak nie wynudziłem jak grając w...

Post autor: Brylantino »

Descent 2ed. Myślałem, że umrę kiedy po szybkim rzucie dwiema kośćmi (bo do tego ogranicza się ruch gracza), na kolejnym musiałem czekać ok 10-15 minut (i tak przez 3 godziny). Najgorzej spędzone godziny w planszówce w życiu.
Awatar użytkownika
gregos
Posty: 1032
Rejestracja: 20 gru 2014, 02:21
Lokalizacja: Tychy
Been thanked: 12 times

Re: Dawno się tak nie wynudziłem jak grając w...

Post autor: gregos »

Mnie za to okrutnie zmęczyła rozgrywka w Munchkina. Wiem, że jest grono uwielbiające tę grę, ale ja osobiście wolałbym pograć w karcianą wojnę.
Awatar użytkownika
Lolas
Posty: 485
Rejestracja: 13 wrz 2017, 14:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 110 times
Been thanked: 114 times

Re: Dawno się tak nie wynudziłem jak grając w...

Post autor: Lolas »

Zdecydowanie Munchkin. Wiem, że w odpowiednim gronie i przy sprzyjającej atmosferze ta gra może dawać sporo frajdy, ale to nie moje klimaty.
Miszon
Posty: 2515
Rejestracja: 22 sie 2015, 13:48
Has thanked: 1013 times
Been thanked: 492 times

Re: Dawno się tak nie wynudziłem jak grając w...

Post autor: Miszon »

Brylantino pisze:Descent 2ed. Myślałem, że umrę kiedy po szybkim rzucie dwiema kośćmi (bo do tego ogranicza się ruch gracza), na kolejnym musiałem czekać ok 10-15 minut (i tak przez 3 godziny). Najgorzej spędzone godziny w planszówce w życiu.
To graj OL, będziesz miał tyle rzutów, ile potworów prowadzisz ;-) .
Albo kilku bohaterów prowadź.
planszomania.pl - 10%
(rabat nie działa na pozycje już zrabatowane!)
bartekb8
Posty: 574
Rejestracja: 10 paź 2011, 11:03
Has thanked: 66 times
Been thanked: 59 times

Re: Dawno się tak nie wynudziłem jak grając w...

Post autor: bartekb8 »

Osadnicy Trzewiczka. Nudzę się niemiłosiernie grając w tę grę za każdym razem, także nie jest to kwestia jednej określonej rozgrywki.
Pupile Podziemi. Świetna gra którą chyba tylko ja "poczułem". Rozgrywka w różnym składzie osobowym i przy różnej ilości graczy nie sprawdziła się i wlekła niemiłosiernie.
Awatar użytkownika
Furan
Posty: 1531
Rejestracja: 21 mar 2008, 16:41
Lokalizacja: Warszawa, Wola
Has thanked: 9 times
Been thanked: 201 times

Re: Dawno się tak nie wynudziłem jak grając w...

Post autor: Furan »

bartekb8 pisze:Osadnicy Trzewiczka. Nudzę się niemiłosiernie grając w tę grę za każdym razem, także nie jest to kwestia jednej określonej rozgrywki.
Tak. Też ledwo przeżyliśmy zderzenie z tym cukierkowym potworem... brrr. Nigdy więcej.
jakiCHś - w tym wyrazie jest CH! || lepiej nie używa'ć apostrof'ów w ogóle, niż używa'ć ich w nadmiar'ze!

(S) Temporum
ODPOWIEDZ