Uboot: The Board Game (B. Pluta, A. Salwarowski)

Tutaj można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SA INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
vojtas
Posty: 1785
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:28
Has thanked: 23 times
Been thanked: 83 times

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: vojtas »

Figurki świetnie sprzedają grę na KS, ale i w sklepach na produkt inaczej się patrzy, gdy w pudełku znajdziesz potworki/żołnierzyki/pojazdy. Przypuszczam że dla większości potencjalnych nabywców figurkami gra się po prostu przyjemniej.Trend zapewne będzie się nasilał prawie w każdym gatunku. Dla mnie osobiście figurki są zbędne w tej grze.
Ostatnio zmieniony 04 sty 2018, 14:52 przez vojtas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5145
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 264 times
Been thanked: 861 times
Kontakt:

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: raj »

vojtas pisze:Dla mnie osobiście figurki są zbędne w tej grze.
Są. ale w połączeniu z modelem uboota znacznie podniosą sprzedaż na KS.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: costi »

raj pisze:
vojtas pisze:Dla mnie osobiście figurki są zbędne w tej grze.
Są. ale w połączeniu z modelem uboota znacznie podniosą sprzedaż na KS.
Modelem, który też jest w tej grze zbędny.
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5145
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 264 times
Been thanked: 861 times
Kontakt:

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: raj »

Niby masz rację... jeszcze parę dni temu bym się zgodził...
Ale w międzyczasie otworzyłem pudełko i zmieniłem zdanie.
Model uboota równie świetnie buduje klimat jak figurki w LoHu... bez niego to by nie było to.
Zdjęcia czy filmy tego nie oddadzą.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 1517
Rejestracja: 12 lut 2012, 16:33
Lokalizacja: Gdynia / Gdańsk
Has thanked: 43 times
Been thanked: 194 times

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: Wolf »

Biorąc pod uwagę, że nie jest on droższy od standardowej planszy, a pasuje do gry, to na prawdę nie wiem po co się go czepiać.
Nie idźmy w skrajność, bo potem wyjdzie, że najlepiej to wydać grę namalowaną pisakiem na kawałku dykty - zero zbędnych elementów i taniej ;)
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: rastula »

Kalkulacja nie jest zrobiona pod polskiwgo gracza, ale też cena nie jest bardzo mordercza ze względu na niską cenę funta. Myślę, że nie ma ci bić piany. Oczywiście u mnie np. cena jakiegoś wielopaka w okolicy -10£ za eg. plus taniusia/ darmowa wysyłka byłaby może dealmakerem...ale nic o tym nie wiem ;), a przy takiej ofercie spokojnie dam upust moim preferencjom pośród ktorych koop z apką w czasie rzeczywistym się nie znajdują. Oczywiście solo (gdybym faktycznie był przekonany co do jego jakości) ibtematyka (bo wiadomo że mam ołtarzyk z adolfem w piwnicy i podnieca mniecstrzelanie do szalup (tak to do was półmózgi), mówia "kup", ale narazie głos jest cichy.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 457 times
Been thanked: 1102 times

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: detrytusek »

Wolf pisze:Biorąc pod uwagę, że nie jest on droższy od standardowej planszy, a pasuje do gry, to na prawdę nie wiem po co się go czepiać.
Nie idźmy w skrajność, bo potem wyjdzie, że najlepiej to wydać grę namalowaną pisakiem na kawałku dykty - zero zbędnych elementów i taniej ;)
Teraz to Ty idziesz w skrajność. 65 funtów to na dzisiejsze 300 zł i nie jest to standardowa cena planszy, daleko jej do niej. Za połowę tego dostaniesz super wypasa z pierdylionem komponentów i apką. Nie mówię o przesyłce bo wyjdzie jeszcze więcej.
Nie wymagam, żeby kosztowała 150 zł ale na pewno nie ponad 300.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Circadians: Nowy Świt

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 1517
Rejestracja: 12 lut 2012, 16:33
Lokalizacja: Gdynia / Gdańsk
Has thanked: 43 times
Been thanked: 194 times

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: Wolf »

Podaję oficjalną informację, którą zamieścili twórcy gry:
Doesn't the model significantly raise the price of the game?
Not at all! According to our estimates, it is no more expensive than a traditional board.
Na czym opierasz się twierdząc, że model nabił cenę?
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: costi »

Może to będzie cyniczne, ale co mieli napisać? "tak, podnosi jak diabli, ale deal with it i płaćcie"?
Wiadomo, że w opisie kampanii będą lukrować jak się da i wszystko będzie cudne, wspaniałe i "no problem".
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
swiety_1984
Posty: 156
Rejestracja: 10 sty 2012, 18:44

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: swiety_1984 »

costi pisze:Może to będzie cyniczne, ale co mieli napisać? "tak, podnosi jak diabli, ale deal with it i płaćcie"?
Wiadomo, że w opisie kampanii będą lukrować jak się da i wszystko będzie cudne, wspaniałe i "no problem".
Powaznie? Rozumiem ze jestes bardzo doswiadczony w produkcji czegokolwiek? I doskonale znasz warunki produkcyjne i ich koszta? Czy to na zasadzie "wydaje mi sie"... Wbrew pozorom roznica faktycznie moze byc nieznaczna przy cenie 65£. Mysle ze wydawca bardzo dobrze przeanalizowal co ile kosztuje i ilu potencjalnych nabywcow dodatkowo sciagnie takim wydaniem.

Figurki zbedne, okret zbedny, za chwile wszystko bedzie zbedne. Przeciez mozna sobie samemu zrobic. Serio? Gry musza byc obecnie coraz bardziej wyrozniajace sie nie tylko mechanicznie ale rowniez "graficznie" zeby zainteresowac odbiorcow. Zwlaszcza ze na rynku masz coraz mlodsze pokolenia bardzo nastawione na wrazenia estetyczne ktore moga im zostac dostarczone przez gry. Czy to sie komukolwiek podoba czy nie, gry planszowe trafiaja do coraz szerszego grona odbiorcow, a nie tylko "starych wyg". Wiec klimat i jakosc moga sciagnac dodatkowych klientow, a to szalenie wazne. A autorzy i wydawnictwo chce ich przeciez jak najwiecej przyciagnac do projektu, a potem finalnej gry, co rozumie sie samo przez sie. Przeciez gry dostaja nowe odswiezone wersje bedace ciekawszymi wizualnie tak w calosci (np. Puerto Rico) jak i w szczegolach (np. edycja gra roku Robinsona i zmiany w znacznikach drewnianych - zamiast zwyklych szescianow wizualne surowce).

Cena oscylujaca w okolicach 300 pln niestety tez jest ostatnimi czasy bardzo "aktualna". Chetnie wysluchalbym jakie to nowe tytuly wypchane komponentami dostaniemy "za polowe tej ceny". Pamietajac ze to nie jest jednak suche euro (przynajmniej na takie nie wyglada), a mocno klimatyczny tytul. I tu mozna w sumie zrozumiec polskiego gracza, ktory wolalby nie miec "bajerow" a zaplacic np. 100 zl mniej, ale gry wydaje sie na rynek swiatowy. Dla nich 10-15£ robi roznice jak dla nas 10-15 zl a dostaja duzo lepsze wrazenia wizualne. Nic dziwnego ze wydawcy ida za tym trendem. I okreslenie ze "to i to jest zbedne" jest mocno naiwne jednak.
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: costi »

Ostrzegłem, że to będzie cyniczne. ;)
Opis kampanii na KS jest dla mnie reklamą, a po reklamie nie spodziewam się rzetelnego przedstawienia produktu.

A należę do grupy "gdyby była opcja kupić wersję odchudzoną (plansza + tekturowe standy) dużo taniej, bardzo poważnie bym to rozważał".
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
pavel
Posty: 793
Rejestracja: 09 sie 2015, 13:45
Lokalizacja: EU
Has thanked: 74 times
Been thanked: 112 times

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: pavel »

costi pisze:Ostrzegłem, że to będzie cyniczne. ;)
Opis kampanii na KS jest dla mnie reklamą, a po reklamie nie spodziewam się rzetelnego przedstawienia produktu.

A należę do grupy "gdyby była opcja kupić wersję odchudzoną (plansza + tekturowe standy) dużo taniej, bardzo poważnie bym to rozważał".
Nic, ja trochę Ci współczuję. Bo czas żetonów i plansz w grach to raczej archaiczne czasy. Tak ceniony przez większość użytkowników tego forum A.Kwapiński, przy tworzeniu LoH mówił, że teraz jest taki trend.
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 1517
Rejestracja: 12 lut 2012, 16:33
Lokalizacja: Gdynia / Gdańsk
Has thanked: 43 times
Been thanked: 194 times

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: Wolf »

costi pisze:Ostrzegłem, że to będzie cyniczne. ;)
Ja tu widzę bardziej brak logiki niż cynizm. Czyli nie opierasz się na niczym i uważasz, że kawałek tektury jest kosmicznie droższy niż plansza. Faktycznie ma to sens :roll:
costi pisze:Opis kampanii na KS jest dla mnie reklamą, a po reklamie nie spodziewam się rzetelnego przedstawienia produktu.
Jeżeli zakładasz, że autorzy kłamią w odpowiedzi na tak proste pytanie, to nie mam pojęcia jakim cudem chcesz im zaufać kiedy twierdzą, że to dobra gra.
costi pisze:A należę do grupy "gdyby była opcja kupić wersję odchudzoną (plansza + tekturowe standy) dużo taniej, bardzo poważnie bym to rozważał".
Nie byłoby takiej opcji, bo... gra mogłaby być wbrew pozorom nawet droższa! Dlaczego? Większość by takiej wersji nie chciała, więc to co zostałoby zaoszczędzone na komponentach zostałoby przykryte większymi kosztami amortyzacji aplikacji w przeliczeniu na jeden egzemplarz gry przy znacznie mniejszej ilości sprzedanych pudełek (+ niższa sprzedaż = wyższy jednostkowy koszt produkcji). A opcja robienia dwóch wersji, bo ktoś chce mieć "bieda edition" też nie ma sensu, bo to również dodatkowy koszt, niepotrzebna komplikacja i ryzyko dla wydawnictwa (wydasz taką wersję, a potem się okaże, że było nią zainteresowanych tylko kilku malkontentów z tego forum, więc resztę można przeznaczyć na opał).
wirusman
Posty: 1972
Rejestracja: 08 sty 2014, 19:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 83 times
Been thanked: 28 times

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: wirusman »

I maszyna poszła:)
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 1517
Rejestracja: 12 lut 2012, 16:33
Lokalizacja: Gdynia / Gdańsk
Has thanked: 43 times
Been thanked: 194 times

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: Wolf »

No trudno. Tak już musiało być, inni będą dyskutować o grze, a u nas będzie batalia cenowa i analizy czy jakby nie wyrzucić połowy komponentów to by było lepiej, bo niższa cena.
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: costi »

pavel pisze:
costi pisze:Ostrzegłem, że to będzie cyniczne. ;)
Opis kampanii na KS jest dla mnie reklamą, a po reklamie nie spodziewam się rzetelnego przedstawienia produktu.

A należę do grupy "gdyby była opcja kupić wersję odchudzoną (plansza + tekturowe standy) dużo taniej, bardzo poważnie bym to rozważał".
Nic, ja trochę Ci współczuję. Bo czas żetonów i plansz w grach to raczej archaiczne czasy. Tak ceniony przez większość użytkowników tego forum A.Kwapiński, przy tworzeniu LoH mówił, że teraz jest taki trend.
Przy "archaicznym" Eldritch Horror jakoś się świetnie bawię a ma i żetony, i plansze. ;)

@Coen - daj trochę ;)
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
Błysk
Posty: 1401
Rejestracja: 19 cze 2010, 13:58
Has thanked: 152 times
Been thanked: 181 times

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: Błysk »

swiety_1984 pisze: Cena oscylujaca w okolicach 300 pln niestety tez jest ostatnimi czasy bardzo "aktualna". Chetnie wysluchalbym jakie to nowe tytuly wypchane komponentami dostaniemy "za polowe tej ceny". Pamietajac ze to nie jest jednak suche euro (przynajmniej na takie nie wyglada), a mocno klimatyczny tytul. I tu mozna w sumie zrozumiec polskiego gracza, ktory wolalby nie miec "bajerow" a zaplacic np. 100 zl mniej, ale gry wydaje sie na rynek swiatowy. Dla nich 10-15£ robi roznice jak dla nas 10-15 zl a dostaja duzo lepsze wrazenia wizualne. Nic dziwnego ze wydawcy ida za tym trendem. I okreslenie ze "to i to jest zbedne" jest mocno naiwne jednak.
Dla mnie po MvM nic już nie będzie takie samo. Nie była to wprawdzie połowa tej ceny, ale ilość komponentów i ich jakości do ceny to było coś. A nie był to żaden KS.

Co do narzekań na cenę. Ja je rozumiem. Podejrzewam, że po prostu ludzie chcieliby, żeby gra robiona przez ich rodaków była dla tych rodaków w miarę dostępna i przystępna. Portalowi od dawna obrywa się za to, że niby traktuje polski rynek po macoszemu.
Biorąc pod uwagę realia polskich konsumentów a "zachodniego", to niestety nasza siła nabywcza jest o wiele niższa. No chyba, że akurat pracujesz w szeroko pojętym IT gdzie na wstępie zarabiasz pieniądze dla niektórych w ogóle niewyobrażalne :), albo masz prosperujący biznes, jesteś menedżerem czy coś. W każdym razie mediana czy dominanta wynagrodzeń pokazuje, że jednak niewielu ludzi miało w życiu tyle farta :)

Rozumiem tez chłopaków tworzących grę- robią ją prawdopodobnie po to by osiągnęła jak najlepszy wynik finansowy (bo po to zazwyczaj robi się biznes, proszę się jakby co nie obrażać), a skrojenie jej do naszych warunków prawdopodobnie nie przyniosłoby takiego wyniku.

Ergo: Ja póki co się wstrzymam, chociaż jestem bardzo ciekaw projektu i życzę chłopakom jak najlepiej: zwłaszcza braku opóźnień i niejasnych zagrań w stylu "to później nie będzie dostępne w sklepie" po czym jest dostępne. Więc generalnie dużo komunikacji, jasnej i klarownej. OBY U BOOT BYŁ DOBRĄ GRĄ. To kooperacja to nie mój typ gry, a telefon mam za stary, żeby odpalić aplikację ;) O ile raz czy dwa do roku mogę sobie pozwolić na "nagły" wydatek na grę planszową, to w tym roku chyba wygra Gloomhaven, jeśli się złamię.
Awatar użytkownika
mmag
Posty: 1139
Rejestracja: 02 lut 2016, 18:08
Has thanked: 410 times
Been thanked: 249 times

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: mmag »

Chyba wydawcy jako jeden z wariantów wsparcia powinni zacząć oferować wersję Print & Play swoich gier - będzie tania i każdy będzie mógł sobie ją wydrukować w tak beznadziejnej jakości jak tylko mu się marzy. Bo figurki niepotrzebne, model niepotrzebny, grafiki niepotrzebne (patrz: Scyte), apka w sumie tez niepotrzebna - taniej byłoby dorzucić kostkę k6 odpowiedzialną za wszystkie wydarzenia losowe itd...
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5457
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: Rocy7 »

mmag pisze:Chyba wydawcy jako jeden z wariantów wsparcia powinni zacząć oferować wersję Print & Play swoich gier - będzie tania i każdy będzie mógł sobie ją wydrukować w tak beznadziejnej jakości jak tylko mu się marzy.
kilka kampanii KS dawało już taką opcje, jednak praktyka pokazala iż niewiele osób ma chec czas i umiejetności by robic print and play.
Lubel
Posty: 628
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:58
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: Lubel »

Kurde, o co cały raban? Komuś nie pasuje cena, niech nie wspiera. Komuś nie pasuje tematyka niech nie wspiera. itd. Gra się ufunduje, mi nie przeszkadza model okrętu, plansza by wystarczyła, ale skoro jest model - fajnie niech będzie. Gra z planszą byłaby tańsza o 20-30 zł? Trudno, skoro jest z modelem to jeśli się zdecyduję wezmę z modelem. Ludzie, litości, wszystkim nie da się dogodzić. Oby gra mechanicznie była warta tych 300 zł.
Awatar użytkownika
YoYo
Posty: 378
Rejestracja: 02 sty 2018, 21:07
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 40 times
Been thanked: 33 times
Kontakt:

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: YoYo »

Nie ma rabanu. Jak to sie mowi:
Jeszcze sie taki nie urodzil co by kazdemu dogodzil.

W niektorych przypadkach warto popic woda przed pisaniem i tyle. Mi osobiscie pomysl z modelem sie mega podoba, pewnie i dlatego ze jestem „Starym podwodniakiem” z zainteresowania i nie tylko. Dodatkowo skala zostal dobrze przemyslana. Zaloganci sa na rynku w tej skali do wyboru do koloru. Jak cos zginie albo ktos bedzie chcial jeszcze dokladniejsza figurke to bez problemu ja zastapi. Do tego o ile pamiec mnie nie myli Revell robil w 1/72 VIIc v40 od razu powycinanego, wiec nawet juz widze jak co poniektorzy sie pokusza o zrobienie dokladnego modelu pod gre.

Niewatpliwie to gadzet, ale dzisiejszy swiat wspiera sie na gadzetach i nie ma co gadac, ze lepiej by bylo grac na kamieniu w szachy pod sosna niz na na drewnianej planszy w domu. Rozterka niczym kazus z dziedziny filozofii. Gratuluje pomyslu autorom i zycze sukcesu na rynku. Dodatkowo czekam na wersje na PC (a wiec nawet jak ktos nie chce modelu i nie ma z kim grac to zostaje i to). Temat od Deep Studio sledze od poczatku pomyslu i tam chlopaki odwalaja kawal dobrej roboty, chociaz pod wzgledem symulacji nie bedzie to tytul na miare Silent Huntera. Tu mamy inne podejscie, wcale jednak nie znaczy ze zle.

Obrazek Obrazek

Ahoi!
Awatar użytkownika
maciejo
Posty: 3349
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:20
Lokalizacja: Gliwice-Bielefeld
Has thanked: 96 times
Been thanked: 127 times

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: maciejo »

Po recenzji kol.Tycjana chyba jednak się wstrzymam ze wsparciem.Juz na targach miałem wątpliwości co do wersji solo a to jedyna opcja w jaką będę grał.
Trochę chyba jednak za dużo tego do ogarnięcia dla jednej osoby.
Tak ja byłem nakręcony na ten tytuł tak mi przeszło.
Nie skreślam gry całkowicie,poczekam spokojnie na opinie graczy już po oficjalnym wydaniu.
Planszówkowym skrytożercom mówię stanowcze NIE !!!
Awatar użytkownika
Wolf
Posty: 1517
Rejestracja: 12 lut 2012, 16:33
Lokalizacja: Gdynia / Gdańsk
Has thanked: 43 times
Been thanked: 194 times

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: Wolf »

maciejo pisze:Trochę chyba jednak za dużo tego do ogarnięcia dla jednej osoby.
Każda z ról ma regulowany poziom trudności, niezależny od siebie. Więc jak grasz solo możesz sobie np. ustawić wszystkie na łatwym albo jedną na trudniejszym, a resztę na łatwym - zależnie od preferencji.
Muttah
Posty: 1197
Rejestracja: 11 wrz 2005, 15:36
Lokalizacja: Katowice
Been thanked: 2 times

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: Muttah »

I oto jest playthrough wraz z Beasts of War :)

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... H0AlvZBDRU

I co, aż takie szybkie tempo? ;)
Awatar użytkownika
maciejo
Posty: 3349
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:20
Lokalizacja: Gliwice-Bielefeld
Has thanked: 96 times
Been thanked: 127 times

Re: [KS] Uboot: The Board Game

Post autor: maciejo »

Muttah pisze:I oto jest playthrough wraz z Beasts of War :)

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... H0AlvZBDRU

I co, aż takie szybkie tempo? ;)
Czy jest szansa na jakiś gameplaj po polsku ?
Planszówkowym skrytożercom mówię stanowcze NIE !!!
ODPOWIEDZ