Lisboa (Vital Lacerda)

Tutaj można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SA INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 457 times
Been thanked: 1102 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: detrytusek »

BartP pisze:
detrytusek pisze:o marnym 1000 zł
1000 zł to marny pieniądz, jak nie mój.
U mnie poważne sprawy zaczynają się w okolicach 25 zł.

Żenada, panowie i panie. Co za wstyd.
Niektórym to naprawdę trzeba drukowanymi literami. Jakby to nie było 25 zeta tylko 200 to też by wszyscy tacy skłonni do wpłat byli? Już to widzę. Dlatego mniej mnie interesuje czy to jest 25 czy 250. Chodzi o zasadę i sposób rozwiązywania tego typu sytuacji - przynajmniej mnie. Różni nas to, że ja nie neguję tego, że ktoś może nie chcieć dopłacać. Wstyd to jest mówić takim osobom, żeby zrezygnowały.
Ja po wytłumaczeniach sklepu, które wkleił bodajże Ardel12 dopłacę te 25 zeta bo dowiedziałem się co chciałem czyli skąd wynikło to całe zamieszanie i mnie to przekonało. Nie mam z tym problemu. Czy teraz już naprawdę wszystko jasne i możemy zamknąć temat?
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania:

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
crsunik
Posty: 2869
Rejestracja: 03 sty 2014, 12:12
Lokalizacja: Warszawa Wesoła
Been thanked: 2 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: crsunik »

Piękne podsumowanie BartP
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2017, 00:00 przez crsunik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4776
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 68 times
Been thanked: 1031 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Trolliszcze »

detrytusek pisze:Niektórym to naprawdę trzeba drukowanymi literami. Jakby to nie było 25 zeta tylko 200 to też by wszyscy tacy skłonni do wpłat byli?
A co za różnica jaka to kwota? Niechby to było i 1000 złotych, bo tak by wyszło z kalkulacji. Miałbyś prostszą decyzję do podjęcia, czy wpłacać, czy nie. Chcesz, to wpłać te 25 złotych, nie chcesz, to nie wpłacaj. Szukasz tu usprawiedliwienia dla swoich dylematów moralnych, co zrobić? Liczyć umiesz, masz własne sumienie, więc zrób to, co Ci podpowiada i tyle. Publiczne dumanie, że ach, och, jeszcze nie wiem, co zrobię, jest z tego wszystkiego chyba najgorsze...

Serio, żenada. Przypomina mi to akcje typu: ktoś się rąbnął o jedno zero, wystawiając auto na otomoto, ale masz mi kuźwa sprzedać 10x taniej, bo tak wystawiłeś i tak mówi prawo.
Awatar użytkownika
Archiwista
Posty: 111
Rejestracja: 16 lut 2015, 10:15
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Archiwista »

Mowa była o komforcie. Jestem przekonany, że najmniej komfortowo czuł się w tej sytuacji Adam, że w ogóle musiał zwrócić się z taką prośbą do nas. Przypuszczam, że wielu nie rozumie iż w całej tej sytuacji najprawdopodobniej chodzi o to by Adam, mógł chociaż wyjść na zero, albo z naprawdę małym zyskiem na egzemplarzu. Oczywiście, można się nie zgodzić z zaproponowanym rozwiązaniem tej trudnej dla sklepu sprawy. Takie „święte prawo” konsumenta. Ale najwłaściwszą osobą dla klienta do przedyskutowania tej sprawy jest sam Adam.

Bez wahania wpłaciłem kwotę o którą zostałem poproszony, mając na uwadze wszystkie sprawy i sprowadzone gry które przez ostatnie lata Adam dla mnie załatwił.
Tak po ludzku, chcę wesprzeć sprzedawcę w kłopotliwej dla niego sytuacji, bo wiem, że zrobi co w jego mocy, kiedy będę chciał dostać własny egzemplarz jakiejś ciężko dostępnej gry, na której w danej chwili może mi zależeć.

Z drugiej strony staram się zrozumieć, że część klientów najzwyczajniej w świecie mogła do tej pory nigdy nie skorzystać z jego pomocy i z tej racji nie mają poczucia by cokolwiek dopłacać.

Kolego Detrytusku, ja naprawdę nie chcę żebyś znowu się na mnie obraził ale...pisać
nikt nie twierdzi, że z niego naciągacz to po pierwsze
, kiedy wcześniej się napisało
Normalnie sprawa jakbyśmy mówili o np. 20 000 zł gdzie jest jakieś być albo nie być, a nie o marnym 1000 zł (a pewnie dużo mniej bo część ludzi wpłaci).
Troszkę trąci hipokryzją
Poza tym, jeśli komuś nie robi różnicy czy miałby dopłacić 250 czy 25...ponieważ jest bardzo ZASADNICZYM człowiekiem, jestem w stanie zrozumieć, że dla niego
1000 złotych to marność nad marnościami i wszystko marność :mrgreen:
Czy teraz już naprawdę wszystko jasne i możemy zamknąć temat?
Com chciał napisać napisałem. Z mojej strony koniec. Pozdrawiam Cię serdecznie
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 457 times
Been thanked: 1102 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: detrytusek »

Trolliszcze pisze:
A co za różnica jaka to kwota? Niechby to było i 1000 złotych, bo tak by wyszło z kalkulacji. Miałbyś prostszą decyzję do podjęcia, czy wpłacać, czy nie. Chcesz, to wpłać te 25 złotych, nie chcesz, to nie wpłacaj. Szukasz tu usprawiedliwienia dla swoich dylematów moralnych, co zrobić? Liczyć umiesz, masz własne sumienie, więc zrób to, co Ci podpowiada i tyle. Publiczne dumanie, że ach, och, jeszcze nie wiem, co zrobię, jest z tego wszystkiego chyba najgorsze...
Przecież napisałem, że zapłacę (teraz już fakt dokonany)...czy w dodatku do kapitalików muszę jeszcze zwiększyć czcionkę ?
archiwista pisze:Kolego Detrytusku, ja naprawdę nie chcę żebyś znowu się na mnie obraził
Nie przypominam sobie, żebym się kiedykolwiek na Ciebie obraził...

Co do zarzuconej mi hipokryzji to szczerze mówiąc nie wiem gdzie miała by ona być. Nigdy A. nie nazwałem naciągaczem, a drugie zdanie miało tylko wyrazić moje zdziwienie, że sprawa, aż tak się rozrosła przy tych kwotach. Może i niefortunne to zdanie było ale potem fajnie brzmiało za to w cytatach :P.
archiwista pisze:Poza tym, jeśli komuś nie robi różnicy czy miałby dopłacić 250 czy 25...ponieważ jest bardzo ZASADNICZYM człowiekiem, jestem w stanie zrozumieć, że dla niego
1000 złotych to marność nad marnościami i wszystko marność
Ależ właśnie wszystkim robi różnicę tylko każdemu przy innej kwocie. To jest właśnie najlepsze, że każdy by się znalazł po stronie "nie płacę" w zależności od kwoty.

Ja Cię też pozdrawiam serdecznie jak i wszystkich rozmówców. Dobranoc.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania:

Wątek sprzedażowy
Królik
Posty: 376
Rejestracja: 17 sie 2008, 13:16
Lokalizacja: Bemowo
Been thanked: 1 time

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Królik »

Trolliszcze pisze:
Serio, żenada. Przypomina mi to akcje typu: ktoś się rąbnął o jedno zero, wystawiając auto na otomoto, ale masz mi kuźwa sprzedać 10x taniej, bo tak wystawiłeś i tak mówi prawo.
[/quote]

Nie znasz się na prawie to się nie wypowiadaj. Jak ktoś się pomylił na oto moto składa oświadczenie o złożeniu oświadczenia woli pod wpływem błędu i nie musi nikomu nic sprzedawać 10 razy taniej.
Jak przedsiębiorca bierze i trzyma pieniądze konsumenta rok czasu to bierze ryzyko na siebie i nie ma to nic wspólnego z pomyłką na oto moto, wycofywanie się z tego później jest słabe pomijając kwestie prawne (zwłaszcza że nie mówimy o dużej kwocie), ja wiem że z żadnej podobnej oferty w planszostrefie w przyszłości nie skorzystam.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2017, 22:44 przez Królik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tyrek
Posty: 661
Rejestracja: 10 gru 2011, 13:47
Lokalizacja: Lubin
Has thanked: 70 times
Been thanked: 151 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Tyrek »

Królik pisze:
Trolliszcze pisze:
detrytusek pisze:
Serio, żenada. Przypomina mi to akcje typu: ktoś się rąbnął o jedno zero, wystawiając auto na otomoto, ale masz mi kuźwa sprzedać 10x taniej, bo tak wystawiłeś i tak mówi prawo.
Nie znasz się na prawie to się nie wypowiadaj. Jak ktoś się pomylił na oto moto składa oświadczenie o złożeniu oświadczenia woli pod wpływem błędu i nie musi nikomu nic sprzedawać 10 razy taniej.
Jak przedsiębiorca bierze i trzyma pieniądze konsumenta rok czasu to bierze ryzyko na siebie i nie ma to nic wspólnego z pomyłką na oto moto, wycofywanie się z tego później jest słabe pomijając kwestie prawne (zwłaszcza że nie mówimy o dużej kwocie), ja wiem że z żadnej podobnej oferty w planszostrefie w przyszłości nie skorzystam.
To ja bardzo chętnie dopłacę Adamowi i przygarnę Twój egzemplarz, pokrywając koszty, które już poniosłeś - deal? :)

A wracając na Ziemię... sklep z planszówkami online to nie jest dostawca usług profesjonalnych - proszę mnie źle nie zrozumieć. Adam robi profesjonalną robotę i bardzo bym chciał, żeby w innych branżach ludzie brali z niego przykład. Jednak przytaczanie tutaj sytuacji mrożenia kapitału konsumenta i zrzucanie ryzyka na przedsiębiorcę jest trochę nie na miejscu - w mojej opinii. Każdy mógł skorzystać z oferty na KS'ie indywidualnie. Polecam na przyszłość bo patrząc na komentarze planszostrefa już takiej akcji nie przeprowadzi - a szkoda.
pkajak
Posty: 179
Rejestracja: 26 sie 2014, 13:41
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: pkajak »

Królik pisze: Jak przedsiębiorca bierze i trzyma pieniądze konsumenta rok czasu to bierze ryzyko na siebie i nie ma to nic wspólnego z pomyłką na oto moto, wycofywanie się z tego później jest słabe pomijając kwestie prawne (zwłaszcza że nie mówimy o dużej kwocie), ja wiem że z żadnej podobnej oferty w planszostrefie w przyszłości nie skorzystam.
Z tym mrożeniem pieniędzy konsumenta to pewnie nie taka prosta sprawa, bo zapewne część osób wybrało pobranie jako formę płatności, właśnie aby uniknąć mrożenia pieniędzy w stylu KS i to sklep zamroził pieniądze.
Tyrek pisze: A wracając na Ziemię... sklep z planszówkami online to nie jest dostawca usług profesjonalnych - proszę mnie źle nie zrozumieć. Adam robi profesjonalną robotę i bardzo bym chciał, żeby w innych branżach ludzie brali z niego przykład. Jednak przytaczanie tutaj sytuacji mrożenia kapitału konsumenta i zrzucanie ryzyka na przedsiębiorcę jest trochę nie na miejscu - w mojej opinii. Każdy mógł skorzystać z oferty na KS'ie indywidualnie. Polecam na przyszłość bo patrząc na komentarze planszostrefa już takiej akcji nie przeprowadzi - a szkoda.
Ja tam wierzę, że Adam jednak nie przejmie się marudami i wciąż będzie dodawał gry kickstarterowe do oferty, wspierając rodzimych graczy. Może zostanie to obwarowane jakimiś dodatkowymi warunkami, ale nie sądzę aby miało być zupełnie zarzucone.
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: ChlastBatem »

detrytusek pisze:
Przecież napisałem, że zapłacę (teraz już fakt dokonany)...czy w dodatku do kapitalików muszę jeszcze zwiększyć czcionkę ?
Ale co to nas obchodzi?
Awatar użytkownika
Moniczka.s
Posty: 549
Rejestracja: 18 lut 2010, 20:06
Lokalizacja: Ostrowiec Św.\Warszawa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Moniczka.s »

ChlastBatem pisze:
detrytusek pisze: Przecież napisałem, że zapłacę (teraz już fakt dokonany)...czy w dodatku do kapitalików muszę jeszcze zwiększyć czcionkę ?
Ale co to nas obchodzi?
Patrząc na dyskusję - najwyraźniej niektórych to bardzo obchodzi.
Mam rabat 10% w Planszomanii i chętnie pomogę w zakupach.
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4124
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 308 times
Been thanked: 342 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: tomb »

Myślałem, że to już relacje z gry, bo chętnie poczytam, co sądzicie o grze za pół tysiaka.
A co do afery cenowej - ja doświadczenia z Planszostrefą mam takie sobie, a już na pewno nie czuję żadnego sentymentu do tego sklepu i choć pewnie bym dopłacił, bo nie zwykłem wykłucać się o takie rzeczy to zastanawia mnie, jaki jest sens kusić klientów przedsprzedażowymi cenami albo kodami rabatowymi, na których rzadko oszczędza się aż 25 zł, skoro w razie awarii prosi się klienta o dopłatę. Rabat 10% to specjalna oferta od sklepu, która pozwala oszczędzić aż 20 zł na każde wydane dwie stówy i to jest okazja, a teraz jakby nigdy nic sklep prosi o dopłatę zaledwie 25 zł i jak komuś nie pasuje to jest żenujący? Żenujące.
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Awatar użytkownika
orzeh
Posty: 1278
Rejestracja: 04 lut 2015, 10:05
Lokalizacja: Mysłowice
Has thanked: 123 times
Been thanked: 193 times
Kontakt:

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: orzeh »

nieco odchodząc od głownego wątku o pieniądzach - Hobbity zaczęły już wysyłki?
Awatar użytkownika
elayeth
Posty: 1051
Rejestracja: 07 sty 2009, 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 175 times
Been thanked: 192 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: elayeth »

orzeh pisze:nieco odchodząc od głownego wątku o pieniądzach - Hobbity zaczęły już wysyłki?
Tak, dostałem dziś mail z potwierdzeniem nadania kurieriem GLS.
Jabberwocky
Posty: 31
Rejestracja: 03 wrz 2013, 20:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Jabberwocky »

elayeth pisze:
orzeh pisze:nieco odchodząc od głownego wątku o pieniądzach - Hobbity zaczęły już wysyłki?
Tak, dostałem dziś mail z potwierdzeniem nadania kurieriem GLS.
Zgadza się. Do mnie też już jedzie. Komunikat InPost: "w trasie"! :D
Awatar użytkownika
qreqorek
Posty: 417
Rejestracja: 26 maja 2015, 22:42
Has thanked: 190 times
Been thanked: 521 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: qreqorek »

Ktoś może z Warszawy zamówił i szuka chętnych do przetestowania?
Jesli tak, to proszę o priv :mrgreen:
Awatar użytkownika
elayeth
Posty: 1051
Rejestracja: 07 sty 2009, 16:29
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 175 times
Been thanked: 192 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: elayeth »

Gra odebrana. Pierwsze wrażenie - dzieło sztuki. Wykonanie chyba na jeszcze wyższym poziomie niż Gallerist i nowe Vinhos. Planszetki graczy to kosmos ze wszystkimi wyżłobieniami na i pod planszą.
Spolszczenie jest, tj. i instrukcja i indywidualne pomoce gracza w jęzeku polskim. :)

Małe minusiki, które nie wpływają na ogólną radość:
- 20 zł za naklejkę z podpisem Vitala. Troche przegięcie, ale zakładam, że to wynik pożaru w fabryce
- polskie pomoce gracza na minimalnie gorszym papierze niż oryginał oraz okładka w zubożałej szacie graficznej, ale i tak super że są! :)

Mimo wszystko. Jest, w końcu! :) Czytam instrukcje i gram... niestety najwcześniej w przyszłym tygodniu.
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7329
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 457 times
Been thanked: 1102 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: detrytusek »

Na tej kartce dotyczącej KS-a napisali "wymień zawartość na tą ze stretch-ów" i jest lista. Tyle, że nie dostałem ani jednej "zwykłej" rzeczy. Oszczędności i też tak macie czy brak? Zakładam celowe działanie ale lepiej spytać...

Wrażenia po unboxingu: Jakościowo jest fenomenalnie. Poziom Gallerista. Wypraski po wypchnięciu nawet trochę ważą, a jest ich tylko 4. Na początku odczucia wizualne mam takie, że przez to, że nikt Ian-owi nie wyrwał niebieskiej kredki na czas jest trochę nieczytelnie ale to kwestia nauczenia się gdzie patrzeć.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania:

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4021
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 19 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: AkitaInu »

detrytusek pisze:Na tej kartce dotyczącej KS-a napisali "wymień zawartość na tą ze stretch-ów" i jest lista. Tyle, że nie dostałem ani jednej "zwykłej" rzeczy. Oszczędności i też tak macie czy brak? Zakładam celowe działanie ale lepiej spytać...

Wrażenia po unboxingu: Jakościowo jest fenomenalnie. Poziom Gallerista. Wypraski po wypchnięciu nawet trochę ważą, a jest ich tylko 4. Na początku odczucia wizualne mam takie, że przez to, że nikt Ian-owi nie wyrwał niebieskiej kredki na czas jest trochę nieczytelnie ale to kwestia nauczenia się gdzie patrzeć.
Też nie mam tego co trzeba wymienić.

Co do jakości to się zgodzę, pomimo tego że w moim egzemplarzu sporo kart jest źle wyciętych (nie są wycentrowane). Idą do reklamacji
Awatar użytkownika
malekith_86
Posty: 791
Rejestracja: 11 kwie 2016, 14:25
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: malekith_86 »

Myślę że dlatego jest taki tekst na tej dodatkowej kartce ponieważ można kupić wersję retail I zestaw SG osobno I wtedy w wersji retail masz te elementy, które trzeba podmienić.
Awatar użytkownika
BartP
Administrator
Posty: 4714
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:34
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 381 times
Been thanked: 883 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: BartP »

Też tak to rozumiem.
Awatar użytkownika
Moniczka.s
Posty: 549
Rejestracja: 18 lut 2010, 20:06
Lokalizacja: Ostrowiec Św.\Warszawa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Moniczka.s »

AkitaInu pisze:Co do jakości to się zgodzę, pomimo tego że w moim egzemplarzu sporo kart jest źle wyciętych (nie są wycentrowane). Idą do reklamacji
Mam ten sam problem na małych kartach. Kraty są czytelne, ale ilustracje są mocno przesunięte w kierunku dolnego lewego rogu.
Nie sądziłam, że takie rzeczy podlegają reklamacji. Gdzie zamierzasz to reklamować?
Mam rabat 10% w Planszomanii i chętnie pomogę w zakupach.
rafaelus
Posty: 464
Rejestracja: 30 sty 2015, 09:57
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: rafaelus »

Moniczka.s pisze:
AkitaInu pisze:Co do jakości to się zgodzę, pomimo tego że w moim egzemplarzu sporo kart jest źle wyciętych (nie są wycentrowane). Idą do reklamacji
Mam ten sam problem na małych kartach. Kraty są czytelne, ale ilustracje są mocno przesunięte w kierunku dolnego lewego rogu.
Nie sądziłam, że takie rzeczy podlegają reklamacji. Gdzie zamierzasz to reklamować?
Pewnie Hobbity jako wyłączny polski dystrybutor albo EGG. Swoją drogą EGG ma bardzo dobrą obsługę klienta i nie ma problemu z dosłaniem brakujących elementów/wymianą wadliwych.
Chętnie się podzielę ;)
-Planszostrefa.pl - 11%, 3trolle.pl - 6 %
Awatar użytkownika
the_ka
Posty: 465
Rejestracja: 13 lis 2006, 16:35
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 31 times
Been thanked: 27 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: the_ka »

rafaelus pisze:
Swoją drogą EGG ma bardzo dobrą obsługę klienta.
Potwierdzam. Bardzo szybko dosłali mi nowa sztukę uszkodzonej planszetki do Gallerista.
Awatar użytkownika
Archiwista
Posty: 111
Rejestracja: 16 lut 2015, 10:15
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: Archiwista »

I jest już w Planszostrefie wersja retail w całkiem przystępnej cenie jak na tytuły Lacerdy wydawane przez EGG.
Także jak ktoś KS-owe bajery może sobie odpuścić, to nic tylko brać :D
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4021
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 19 times

Re: Lisboa (Vital Lacerda)

Post autor: AkitaInu »

Moniczka.s pisze:
AkitaInu pisze:Co do jakości to się zgodzę, pomimo tego że w moim egzemplarzu sporo kart jest źle wyciętych (nie są wycentrowane). Idą do reklamacji
Mam ten sam problem na małych kartach. Kraty są czytelne, ale ilustracje są mocno przesunięte w kierunku dolnego lewego rogu.
Nie sądziłam, że takie rzeczy podlegają reklamacji. Gdzie zamierzasz to reklamować?
Bezpośrednio w eagle gryphon ;) ja zawsze takie rzeczy reklamuje [emoji14]
ODPOWIEDZ