This War of Mine: Gra planszowa / The Board Game (M. Oracz, J. Wiśniewski)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4031
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: AkitaInu »

KQuest pisze:
AkitaInu pisze:Moze i sg nie sa imponujace ale nawet nie wiecie ile gra by kosztowala z tymi dodatkami
No ale przecież te cztery dodatki miały być za darmo, dzięki czemu zaoszczędziliśmy 50 funtów (240zł!) względem zakupu w sklepie [emoji14] A przynajmniej tak twierdzi wielki baner na KS.
Pierwszy raz cos wspierasz na kicku? :) gry na kicku sa drozsze ale dostajesz do nich darmowe dodatli, tak jest przewaznie.

A komentarze polakow na kicku, szczegolnie jednego superbackera sa naprawde smieszne :) i wisienka na torcie, zglaszanie oszustwa :D mam nadzieje ze je zglosi rzeczywiscie i ze go wysmieja.
IseeWinner
Posty: 245
Rejestracja: 12 lut 2013, 10:14
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: IseeWinner »

Pozwól, że zacytuję: WHY BACK THIS PROJECT NOW?
GET 4 EXPANSIONS FOR FREE!


SAVE OVER 50 Pounds FROM RETAIL
olsszak
Posty: 1818
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 36 times

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: olsszak »

KQuest pisze:
AkitaInu pisze:Moze i sg nie sa imponujace ale nawet nie wiecie ile gra by kosztowala z tymi dodatkami
No ale przecież te cztery dodatki miały być za darmo, dzięki czemu zaoszczędziliśmy 50 funtów (240zł!) względem zakupu w sklepie :P A przynajmniej tak twierdzi wielki baner na KS.
Właśnie to samo miałem odpisać. Nikt by nie jojczył gdyby Awaken Realms nie stosowało fałszywej komunikacji. Gdzie są te 4 dodatki za free? Na ten moment wygląda, że płacąc 50 funtów (celowo nie wliczam przesyłki) zapłaciłem ok 290 zł. Najtaniej ma Gamelord chyba za 165 zł. Idąc tym tropem to różnica wynosi 125 zł - o tyle zapłaciliśmy więcej nie licząc wysyłki i płatnych dodatków. Na moje to już na starcie widać, że nie mamy 4 dodatków za free ;)
AkitaInu pisze: A komentarze polakow na kicku, szczegolnie jednego superbackera sa naprawde smieszne :) i wisienka na torcie, zglaszanie oszustwa :D mam nadzieje ze je zglosi rzeczywiscie i ze go wysmieja.
a to widziałem - niezła beka hehe :)
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
IseeWinner
Posty: 245
Rejestracja: 12 lut 2013, 10:14
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: IseeWinner »

Fakt, niektóre komentarze na KS to jakiś smutny żart, tak samo jak oświadczenia AR (np ten odnośnie zamiany sposobu wysyłki z UPS na pocztę ekonomiczną dla niektórych krajów - co zwiększa jeszcze czas oczekiwania na paczkę o kilka tygodni)

Może ta kampania będzie cenną lekcją na przyszłość zarówno dla wspierających jak i twórców.
Awatar użytkownika
kamron6
Posty: 1105
Rejestracja: 23 sty 2010, 20:57
Has thanked: 49 times
Been thanked: 66 times

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: kamron6 »

Jeśli ktoś sprzeda grę w jakimś sklepie za 5 zł, to nagle są wam winni 300 zł (lub o tyle przepłaciliście?) xd ?

Zawsze te ich oszacowania odnoszą się do ceny sugerowanej (ich wina że nie napisali tego wystarczająco jasno). Wszędzie tak jest, choćby nie szukając daleko w Portalu.
Osoby z Wrocławia zapraszam do wrocławskiej grupy facebookowej zrzeszającej miłośników gier strategicznych i wojennych
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4031
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: AkitaInu »

Pamietajcie ze mozecie zwrocic gre i tyle :)

Ale nie rozumiem logiki. Np blood rage w momencie kupna z wysylka kosztowal ok 360 zl wraz z darmowymi sg. Teraz da sie go kupic za ok 230zl. No to jak rozumiem cmon tez oszukuje na swoich kampaniach? Owszem, ich sg sa wiecej warte i bardziej epickie ale free to free prawda? :)
KQuest
Posty: 599
Rejestracja: 24 lis 2015, 15:50
Has thanked: 92 times
Been thanked: 56 times

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: KQuest »

AkitaInu pisze:
KQuest pisze:
AkitaInu pisze:Moze i sg nie sa imponujace ale nawet nie wiecie ile gra by kosztowala z tymi dodatkami
No ale przecież te cztery dodatki miały być za darmo, dzięki czemu zaoszczędziliśmy 50 funtów (240zł!) względem zakupu w sklepie [emoji14] A przynajmniej tak twierdzi wielki baner na KS.
Pierwszy raz cos wspierasz na kicku? :) gry na kicku sa drozsze ale dostajesz do nich darmowe dodatli, tak jest przewaznie.
Oczywiście, że nie pierwszy raz :P Tylko zazwyczaj wszystko ponad podstawową grę, a w szczególności zawartość ekskluzywna, faktycznie stara się wynagrodzić to, że płacisz więcej. Nieco przejaskrawionym przykładem niech będzie Arcadia Quest: Inferno od CMON - płacisz na KS praktycznie tyle samo co potem w sklepie (nie liczę tu kosztów przesyłki), a zawartości dostajesz od groma, zarówno takiej jaka będzie później do kupienia jak i ekskluzywnej (a tej jest zdecydowanie więcej niż w przypadku TWOM). Tutaj starali się przekonywać ludzi, że dostają cztery dodatki o wartości 50 funtów całkowicie za darmo, więc logicznym jest, że różnicę w cenie pomiędzy KS a sklepem przyrównuje się do ekskluzywnych SG, które są bardzo biedne.
Skywarden
Posty: 203
Rejestracja: 10 wrz 2013, 11:15
Been thanked: 6 times

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: Skywarden »

Proszę nie żartuj. Blood Rage w wersji na KS to dodatkowy pełen klan i cztery ekstra potwory plus zestaw „pimp my ride”. Nie to co tutaj. Wejdź gdziekolwiek i spróbuj za 100-150 zł kupić to czego nie ma w podstawce BR... Poza tym nie porównuj ceny nowości z gra kilka lat po premierze i kilku dodrukach...
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4031
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: AkitaInu »

Skywarden pisze:Proszę nie żartuj. Blood Rage w wersji na KS to dodatkowy pełen klan i cztery ekstra potwory plus zestaw „pimp my ride”. Nie to co tutaj. Wejdź gdziekolwiek i spróbuj za 100-150 zł kupić to czego nie ma w podstawce BR... Poza tym nie porównuj ceny nowości z gra kilka lat po premierze i kilku dodrukach...
Free to free prawda? A cena byla praktycznie taka sama jak teraz. Wiem ze tam jest wiecej. Ale chodzi o to co pisali poprzednicy, ze free nie jesy free i tyle
zielok
Posty: 98
Rejestracja: 27 sie 2012, 11:13
Lokalizacja: Bobrowniki/Chorzów

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: zielok »

Za KS
" Awaken Realms 5-time creator 2 days ago
Panowie - prosimy o kontakt na adres contact@awakenrealms.com w sprawie zwrotow. Oczywiscie nie ma problemu, z checia przyjmiemy gry z powrotem.
Przykro nam, ze czujecie sie oszukani, oczywiscie nie to bylo nasza intencja. Szczegolnie, ze w gre (zarowno Core Box jak i wszystkie dodatko) wlozylismy olbrzymia ilosc ciezkiej pracy i serca."
Jak ktoś chce zwrócić grę ma możliwość (być może pomniejszoną o opłatę dla KS, wysyłkę i nie wiem co tam jeszcze). Będziesz zwracał to się dowiesz.

Ja nie zwracam :) Co nie zmienia faktu, że już wiem, że nigdy więcej nie wesprę Awaken Realms (za komunikację i niedopowiedzenia w informowaniu wspierających itp).
Kisun
Posty: 1130
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 132 times

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: Kisun »

Też czytałem tę żenadę. Oglądam recenzje tego pana i wydawał się zrównoważony ;) Naprawdę, sam bardzo nie lubię przepłacać i często czepiam się pierdół, jednak skoro wspieram, to wspieram. Z pełnią konsekwencji. Spodziewałem się że podstawka będzie trochę droższa w sklepach. I biorąc pod uwagę zawartość nawet 250zł by mnie nie zdziwiło. Skoro jednak udało im się ją taniej wydać i przez to sprzedawać za 170zł to tym lepiej. Dupy mi jakoś żal nie ściska. Zapłaciłem 150zł więcej za dodatkowe dwie talie kart, kupkę figurek urozmaicajacych grę, fajną dodatkową figurkę rozstrzelanej rzeźby anioła, Minotaura z LoH i coś tam jeszcze. Dla mnie to jest ok. Wiele można by zarzucić AR odnośnie prowadzenia tej kampanii ale mówienie o oszustwie to już przesada. A argumenty że coś miało być za free? Serio?
A teraz wracam do czekania ;) na swoją kopię w języku polskim, bardzo możliwe że wydanej w tym języku właśnie dlatego że byłem jednym że wspierających, o czym zdaje się wielu zapomina.
"Errare humanum est"
Awatar użytkownika
Acererak
Posty: 800
Rejestracja: 28 cze 2017, 23:43
Has thanked: 99 times
Been thanked: 13 times

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: Acererak »

Myślę, że frustracja tego pana jest zrozumiała, co nie znaczy że nie przesadzona. Faktem jest, że AR popełniło sporo błędów i nie było do końca szczere ze wspierającymi. I co dziwne zaskakująco dużo ludzi ich mimo tego chwali... No i te ich tłumaczenia też potrafią być nieprofesjonalne, tak bym to ujął (pomijając błędy językowe prawie w każdym updacie widoczne gołym okiem - naprawdę nikt im tego nie sprawdza, długo po zakończeniu zbiórki kiedy mogą to na spokojnie pisać?).

Oczywiście, że chciałoby się w takiej sytuacji więcej ekskluzywnej zawartości wynagradzającej tak długie czekanie no i tę różnicę w cenie. Ja sobie dopowiadam, że dzięki temu po prostu mamy to wszystko wcześniej (ciekawe jak długo AR będzie tę grę wspierać, nie zdziwię się jak ostatecznie któryś dodatek jednak z różnych przyczyn do retaila jednak nie trafi i zostaniemy z dodatkowymi KS Exclusive ;) )

Co by jednak nie było, ja też nie zwracam gry. A co do dalszego wspierania AR (na jedną kampanię ciekawszą) decydująca dla mnie będzie kampania LoH. Jeśli tutaj będzie lepiej niż w przypadku TWoMa, jeśli pokażą że uczą się na błędach to bardzo dobrze. W gruncie rzeczy nawet się cieszę poniekąd, że "wymusili" na części wspierających wsparcie LoH w ciemno, bez możliwości sprawdzenia TWoMa wczesniej, bo inaczej chyba bym nie wsparł.


BTW jutro pierwsza prawdziwa rozgrywka, na 4-5 osób. Zobaczymy jak to wyjdzie :)
Awatar użytkownika
uyco
Posty: 1053
Rejestracja: 09 sty 2006, 13:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 145 times
Been thanked: 25 times

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: uyco »

Oszustwo to zdecydowanie zbyt daleko idąca konstatacja, zwłaszcza, że wydawca umożliwia zwrot produktu. Jednak, jak mówi klasyk, po tej kampanii pozostaje spory absmak. Następnym razem zastanowię się dwa razy zanim wesprę. Przed kolegami z AW sporo lekcji do odrobienia.
'STAY OUT OF MY TERRITORY.'

kupię sprzedam
Kisun
Posty: 1130
Rejestracja: 12 lip 2015, 16:47
Lokalizacja: Gostyń (Wlkp)
Has thanked: 113 times
Been thanked: 132 times

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: Kisun »

Chociaż daleki jestem od chwalenia ich za tę kampanię, to użalać się nad straconą kasą nie mam zamiaru. Zwłaszcza że sprawdziłem o ile drożej kosztowała mnie gra. W zbiórce organizowanej na tym forum, jeżeli odbiorę osobiście, to wyjdzie 270zł czyli "przepłaciłem" 100zł (a nie 150zł jak pisałem wyżej). Jeżeli ktoś uważa że zapłacił za wiele w stosunku do tego co dostał to chętnie odkupię jego sg za 100zł ;). Na szczęście LoH, jak na razie, prowadzone o wiele lepiej i jeżeli ktoś śledzi grupę na fb to ma dosyć czytelny obraz tego co z grą się obecnie dzieje i na jakim jest etapie.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8735
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2645 times
Been thanked: 2331 times

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: Curiosity »

Kisun pisze:Chociaż daleki jestem od chwalenia ich za tę kampanię, to użalać się nad straconą kasą nie mam zamiaru. Zwłaszcza że sprawdziłem o ile drożej kosztowała mnie gra. W zbiórce organizowanej na tym forum, jeżeli odbiorę osobiście, to wyjdzie 270zł czyli "przepłaciłem" 100zł (a nie 150zł jak pisałem wyżej). Jeżeli ktoś uważa że zapłacił za wiele w stosunku do tego co dostał to chętnie odkupię jego sg za 100zł ;). Na szczęście LoH, jak na razie, prowadzone o wiele lepiej i jeżeli ktoś śledzi grupę na fb to ma dosyć czytelny obraz tego co z grą się obecnie dzieje i na jakim jest etapie.
Sorry za offtop - jaja to się dopiero zaczną, jak LoH pojawi się w sklepach po 200zł/sztuka :D
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5164
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 265 times
Been thanked: 866 times
Kontakt:

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: raj »

200 za LoHa raczej nie będzie,za dużo figurek, ale 300 to realna cena.

Natomiast co do marudzenia, że DODATKI do TWoM miały być za darmo i zaoszczędzone ponad retail.
Przecież tam jest mowa o dodatkach a nie o podstawce, więc czemu porównujecie cenę do gołej podstawki. Czy już znacie ceny retail DODATKÓW?
Owszem, wspierający TWoM są do tyłu na podstawce. Dodatki zapewne także nie będą aż tak drogie.
Ale jak już chcecie porównywać ceny, to porównujcie ceny kompletów.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
zielok
Posty: 98
Rejestracja: 27 sie 2012, 11:13
Lokalizacja: Bobrowniki/Chorzów

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: zielok »

raj pisze: Natomiast co do marudzenia, że DODATKI do TWoM miały być za darmo i zaoszczędzone ponad retail.
Przecież tam jest mowa o dodatkach a nie o podstawce, więc czemu porównujecie cenę do gołej podstawki. Czy już znacie ceny retail DODATKÓW?
A do czego cenę dodatków porównywać skoro są za darmo? Czyli cena podstawka + dodatki z KS dla wspierających powinna wynosić mniej więcej tyle samo co podstawka retail. I tyle.
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4031
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 20 times

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: AkitaInu »

zielok pisze:
raj pisze: Natomiast co do marudzenia, że DODATKI do TWoM miały być za darmo i zaoszczędzone ponad retail.
Przecież tam jest mowa o dodatkach a nie o podstawce, więc czemu porównujecie cenę do gołej podstawki. Czy już znacie ceny retail DODATKÓW?
A do czego cenę dodatków porównywać skoro są za darmo? Czyli cena podstawka + dodatki z KS dla wspierających powinna wynosić mniej więcej tyle samo co podstawka retail. I tyle.
A dlaczego miała by kosztować mniej więcej tyle samo? Skoro w cenie masz magazynowanie, prowizja dla kicka i inną walutę która się różnie przelicza?
olsszak
Posty: 1818
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 36 times

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: olsszak »

raj pisze:200 za LoHa raczej nie będzie,za dużo figurek, ale 300 to realna cena.

Natomiast co do marudzenia, że DODATKI do TWoM miały być za darmo i zaoszczędzone ponad retail.
Przecież tam jest mowa o dodatkach a nie o podstawce, więc czemu porównujecie cenę do gołej podstawki. Czy już znacie ceny retail DODATKÓW?
Owszem, wspierający TWoM są do tyłu na podstawce. Dodatki zapewne także nie będą aż tak drogie.
Ale jak już chcecie porównywać ceny, to porównujcie ceny kompletów.
jak to dlaczego? odpowiedź prosta jak słońce - miałeś podaną cenę gołej podstawki na KS - a SG to Twoja wartość dodana.
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5164
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 265 times
Been thanked: 866 times
Kontakt:

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: raj »

Nigdzie nie było powiedziane, że cena końcowa podstawki w sklepach nie będzie niższa niż na KS.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
jakmis83
Posty: 1176
Rejestracja: 22 maja 2015, 14:31
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 130 times
Been thanked: 141 times

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: jakmis83 »

Pytanie do osób, które wspierały grę na KS i mają tę wersje: ile tak mniej więcej Wam wyszła cena samej podstawki?
Już niedługo otrzymam grę w zwykłej, sklepowej edycji, że którą zapłaciłem 178 zl.
Moje Gry
Jeśli nie wiesz, jak masz zagrać, poczekaj, aż twojemu przeciwnikowi przyjdzie do głowy jakaś idea. Możesz być pewny, że będzie to idea fałszywa.
Siegbert Tarrasch
Banan2
Posty: 2616
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: Banan2 »

jakmis83 pisze:Pytanie do osób, które wspierały grę na KS i mają tę wersje: ile tak mniej więcej Wam wyszła cena samej podstawki?
Już niedługo otrzymam grę w zwykłej, sklepowej edycji, że którą zapłaciłem 178 zl.
My nie kupiliśmy samej podstawki a podstawkę + SG. I to kosztowało ok. 290 PLN. Jeśli te SG (według informacji AR z KS-a) kosztowały 50 GBP, czyli ok. 250 PLN (zakładając kurs 1 GBP=5 PLN) to podstawka wyniosła nas ok. 40 PLN :mrgreen:
Pozdrawiam

Edit: Sorry, pomyłka! Pledge kosztował 50 GBP minus SG o wartości 50 GBP daje okrągłe 0 GBP (zero funciaków) :mrgreen: za podstawkę. No musieliśmy oczywiście zapłacić za przesyłkę :wink:
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
zielok
Posty: 98
Rejestracja: 27 sie 2012, 11:13
Lokalizacja: Bobrowniki/Chorzów

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: zielok »

AkitaInu pisze:A dlaczego miała by kosztować mniej więcej tyle samo? Skoro w cenie masz magazynowanie, prowizja dla kicka i inną walutę która się różnie przelicza?
Sklep i producent tez ponosi koszt magazynowania.
Prowizja dla KS to powiedzmy narzut sklepu.
Inna waluta? Dlatego mniej więcej tyle samo. Proste uogólnienie ale tu nie o to chodzi :)

Warto zwrócić uwagę do czego się odnosiłem. Chodziło o to co napisał raj czyli "Przecież tam jest mowa o dodatkach a nie o podstawce, więc czemu porównujecie cenę do gołej podstawki. Czy już znacie ceny retail DODATKÓW?"

Co mają z tym wspólnego ceny dodatków w retailu skoro wspierający dostają je za darmo jako bonus do podstawki?
I owszem tak jak raj potem napisał "Nigdzie nie było powiedziane, że cena końcowa podstawki w sklepach nie będzie niższa niż na KS.". I z tym się zgadzam. Nie gwarantowali, że w sklepie corebox nie kupisz taniej czy, że SCD będzie na tym samym poziomie. Ot, po raz kolejny takie nie dopowiedzenie. Wtedy była taka cena teraz jest niższa. Spoko.
Wspierając grę na kicku wiedziałem ile będzie kosztować i ta cena mi odpowiadała to się zdecydowałem, A to, że nie podoba mi się podejście AR to inna rzecz i nauczka na przyszłość by AR nie wspierać, a na dzisiaj nie odsyłam gry, nie chce zwrotu, mam i cieszę się tym co mam.
olsszak
Posty: 1818
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 36 times

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: olsszak »

Czy ktoś zamawiał również dodatki wspomnienia i epizody ? Dziwne dla mnie jest, że dwie karty w dodatku epizody są mniejsze (węższe) niż wszystkie inne karty do gry...
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
zielok
Posty: 98
Rejestracja: 27 sie 2012, 11:13
Lokalizacja: Bobrowniki/Chorzów

Re: This War of Mine: The Board Game

Post autor: zielok »

olsszak pisze:Czy ktoś zamawiał również dodatki wspomnienia i epizody ? Dziwne dla mnie jest, że dwie karty w dodatku epizody są mniejsze (węższe) niż wszystkie inne karty do gry...
Ano dziwne.. Przy oglądaniu komponentów to zauważyłem ale potem zapomniałem :)
ODPOWIEDZ