Star Wars: X-Wing (Jason Little)

Dyskusje o konkretnych grach bitewnych
Phate
Posty: 931
Rejestracja: 06 lis 2013, 18:31
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 9 times
Been thanked: 33 times

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: Phate »

Witam,
Zastanawiam się nad wejściem w system ale tylko do grania "na stole kuchennym". Nie myślę o grze turniejowej bo nie chce wydawać sina na wszystko co do tej pory wyszło (i to pewnie w kilku kopiach - z tego słunie przecież FFG :] )
Wydaje mi się, że w porównaniu do innych bitewniaków (czy choćby Star Wars: Imperium Atakuje z trybem Skirmish), gra jest cenowo zachęcająca. Zwłaszcza, że teraz są przeceny na system i podstawkę możne wyrwać za 66,99 zł.

I tu moje pytanie. Czy warto do domowego grania interesować się tematem ? Ile trzeba by tak uczciwie zainwestować aby mieć w domu dwie armie imperium i Rebelii z możliwościami grania różnymi zestawieniami pilotów itp. ?

Czym się właściwie różni nowa i stara podstawka ?
Widziałem w instrukcjach odnośnik do misjii które można rozgrywać zamiast zwykłego pojedynku. Jak to wygląda ? Są jakieś kampanie które urozmaicą grę tylko w domu ?

Uff trochę pytań się nasunęło ;)
Indar
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sty 2013, 22:17
Lokalizacja: Łomża
Has thanked: 11 times
Been thanked: 39 times
Kontakt:

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: Indar »

Gorąco zachęcam, SZCZEGÓLNIE do grania domowego. To bardzo fajna gra, manewrowanie statkami dostarcza całą masę wrażeń.
Gra turniejowa rządzi się swoimi prawami, do tego też zachęcam ale to co innego niż granie w domu do piwka.
Jeżeli chcesz grać w domu to zachęcam do zakupu samych statków, na FB jest grupa handlowa gdzie same statki (z pilotami, kartonikami nakładanymi na podstawki i kółkami manewrów - bez kart wyposażenia) często można kupić za grosze. Są buildery na stronach www gdzie można zrobić rozpiski i wydrukować to w formie graficznej z obrazkami kart.
Podstawkę trzeba kupić, w środku jest wszystko co potrzebne. Stara (Czerwona) ma 2 x Tie Fighter i 1 x X WING T65, nowa (niebieska) to 2 x Tie Fighter FO i 1 x X Wing T 70, do tego w nowej jest inna talia obrażeń. Stara talia też się nadaje, ale nowa jest poprawiona - niektóre karty zostały pozmieniane. Statki z obu podstawek są różne, w Nowej są zdecydowanie lepsze - czerwona to statki znane z epizodów IV-VI, nowa to Poe Dameron i ostatnie epizody. Kwestia gustu tak naprawdę, ale sugerowałbym jednak nową.
Ile wydać... Podstawkę wyrwiesz faktycznie za 66, i tu się nie masz co zastanawiać. A resztę to musisz pomyśleć czy komplety czy też same statki bez kart wyposażenia. Wydaje mi się że za 300 pln stworzysz dwie floty gdzie będziesz miał spory wybór statków. Pod warunkiem że nie zechcesz dużych statków (Sokół , Decimator itd) które oczywiście kosztują drożej.

Co do misji to poczytaj o Bohaterach Gromady Aturi:
http://www.x-wing.pl/kampania-bohaterow ... ady-aturi/
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: rastula »

Phate pisze:Witam,
Zastanawiam się nad wejściem w system ale tylko do grania "na stole kuchennym". Nie myślę o grze turniejowej bo nie chce wydawać sina na wszystko co do tej pory wyszło (i to pewnie w kilku kopiach - z tego słunie przecież FFG :] )
Wydaje mi się, że w porównaniu do innych bitewniaków (czy choćby Star Wars: Imperium Atakuje z trybem Skirmish), gra jest cenowo zachęcająca. Zwłaszcza, że teraz są przeceny na system i podstawkę możne wyrwać za 66,99 zł.

I tu moje pytanie. Czy warto do domowego grania interesować się tematem ? Ile trzeba by tak uczciwie zainwestować aby mieć w domu dwie armie imperium i Rebelii z możliwościami grania różnymi zestawieniami pilotów itp. ?

Czym się właściwie różni nowa i stara podstawka ?
Widziałem w instrukcjach odnośnik do misjii które można rozgrywać zamiast zwykłego pojedynku. Jak to wygląda ? Są jakieś kampanie które urozmaicą grę tylko w domu ?

Uff trochę pytań się nasunęło ;)

Też niedawno przy okazji obniżek na podstawki wszedłem w x-winga absolutnie bez ambicji turniejowych, wyłącznie do grania w domu. Uważam, że warto, choć to wcale nie oznacza że jest różowo - tanio :).

Czym się właściwie różni nowa i stara podstawka ?

kolorami statków i nieco ich statystykami - te z nowszego są nieco lepsze, można im dołożyć więcej dodatków , jest tam też nowa "łagodniejsza" talia zniszczeń. Generalnie to przy tej cenie najlepiej kupić sobie po prostu oba zestawy i można robić rój Tie Fighterów ;).

Pytanie co dalej...?

W tej chwili najlepiej przyglądać się zestawom , jakie wypuszcza FFG składającym się ze kilku statków i stosunkowo dużej ilości kart. Bohaterowie Rebelii, Weterani Imperium, Asy Rebelii (w dodruku) czy Asy Imperium to najszybszy sposób żeby dobić do możliwości konfigurowania sobie 100 punktowych szwadronów ( standard X-winga). Każdy z nich to wydatek +-90PLN. Wychodzi na to, że poziom sensownego zestawu domowego w tej chwili to "standardowe" dla dużych pudeł 300 zł ( zakłądając że kupujesz podczas promocji w dobrym sklepie). Dalej to już sobie kupujesz / nie kupujesz co ci tam pasuje wg gustu i rozwoju zainteresowanie...czyli tanio nie jest, jest normalnie...;)
Phate
Posty: 931
Rejestracja: 06 lis 2013, 18:31
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 9 times
Been thanked: 33 times

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: Phate »

Dzięki za szybkie i sprawne odpowiedzi - dużo mi pomogły.

Na turnieje się nie piszę raczej patrze pod kątem gry z żoną w domu.

Czyli za dwie w miarę grywalne floty trzeba by łącznie dać z 300 zł. Rzeczywiście jest to "normalnie" ;) Choć wciąż wydaje mi się, że sporo mniej niż grywalne armie do skirmisha w SW:IA (Chodź to dwie na co innego nastawione gry)

Czyli najlepiej nowy starter (lub nowy i stary) a później Bohaterowie rebelii i Asy Imperium. Lub sam starter i pojedyncze figurki za "grosze" z pilotami z grupy na FB.

Możecie podać namiary na tą grupę ?
A ile na samej podstawce jesteś w stanie pograć zmieniając pilotów/ulepszenia ? Jest jednorazowa i od razu trzeba rozszerzać zestaw, czy kilka razy da radę pograć ?
Indar
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sty 2013, 22:17
Lokalizacja: Łomża
Has thanked: 11 times
Been thanked: 39 times
Kontakt:

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: Indar »

https://www.facebook.com/groups/1501835313459659/
przykładowe ceny:
Quadjumper +system ściągający holownika 30PLN
Myśliwiec G-1A + Łowca z Mgieł 30PLN
StarViper (blister)30PLN


Sama podstawka nie nada się na nic więcej poza grą testową. Dwa Tie vs X wing tylko nauka zasad. Muisz miec 100 pkt, to optymalna ilośc do gry.
Ale nie oszukuj się, nie wiem ile byś musiał mieć samozaparcia żeby pohamować chęć posiadania :)
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: rastula »

Phate pisze:Dzięki za szybkie i sprawne odpowiedzi - dużo mi pomogły.

Na turnieje się nie piszę raczej patrze pod kątem gry z żoną w domu.

Czyli za dwie w miarę grywalne floty trzeba by łącznie dać z 300 zł. Rzeczywiście jest to "normalnie" ;) Choć wciąż wydaje mi się, że sporo mniej niż grywalne armie do skirmisha w SW:IA (Chodź to dwie na co innego nastawione gry)

Czyli najlepiej nowy starter (lub nowy i stary) a później Bohaterowie rebelii i Asy Imperium. Lub sam starter i pojedyncze figurki za "grosze" z pilotami z grupy na FB.

Możecie podać namiary na tą grupę ?
A ile na samej podstawce jesteś w stanie pograć zmieniając pilotów/ulepszenia ? Jest jednorazowa i od razu trzeba rozszerzać zestaw, czy kilka razy da radę pograć ?


na samej podstawce zagrasz parę razy na pewno fajnie, ale za dużo nie pokombinujesz - na pewno będziesz chciał więcej. Bo to jednak tylko 3 statki , a fajnie mieć przynajmniej 2 na stronę. Więc po stateczku na frakcję warto by wziąć :).

od Asów Imperium proponowałbym raczej Weteranów - większa różnorodność ...
Phate
Posty: 931
Rejestracja: 06 lis 2013, 18:31
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 9 times
Been thanked: 33 times

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: Phate »

Ehhh byłem już zdecydowany, żeby w to nie wchodzić - bo żeby pograć to trzeba dużo kasy, bo po co mi kolejne wyciąganie siana z portfela od FFG (gramy już trochę w SW:Destiny), ale im więcej czytam recenzji, oglądam filmików i przeglądam wasze posty, tym bardziej mam ochotę spróbować.

Oczywiście na wstępie tylko sama podstawka, bo gra musi podpasować też mojemu głównemu współgraczowi (czyli żonie ;))
Awatar użytkownika
Pastorkris
Posty: 901
Rejestracja: 10 lis 2009, 07:30
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: Pastorkris »

Phate pisze:Ehhh byłem już zdecydowany, żeby w to nie wchodzić - bo żeby pograć to trzeba dużo kasy, bo po co mi kolejne wyciąganie siana z portfela od FFG (gramy już trochę w SW:Destiny), ale im więcej czytam recenzji, oglądam filmików i przeglądam wasze posty, tym bardziej mam ochotę spróbować.

Oczywiście na wstępie tylko sama podstawka, bo gra musi podpasować też mojemu głównemu współgraczowi (czyli żonie ;))
Sam zacząłem grać może z miesiąc temu. Sama podstawka, a najlepiej dwie na sam początek Ci wystarczą :) Szczególnie, że dzięki temu będziesz miał dwa zestawy miarek, kości dla graczy itp. a przy obecnych promocjach na ten system to i tak super zakup :) Jak siądzie, to wtedy sam sobie coś wybierzesz co serce Ci podpowie (bo na pewno nie rozum!).
Awatar użytkownika
olocop
Posty: 320
Rejestracja: 22 wrz 2011, 13:43
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 39 times
Been thanked: 139 times

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: olocop »

Jak ktoś lubi modelarstwo, to zawsze można się pobawić w zrobienie sobie papierowych odpowiedników z tej strony. Nie jest to jakość plastikowych modeli, ale jeśli się chce do celów domowych stworzyć sobie np. rój "trochę" bardziej nietypowych myśliwców TIE, to jest taka możliwość.
Obrazek
Obrazek
"Wojna? Kataklizm? Po co? Diabły te przysłały Europie coś, co się nazywa: Mah-jong. Mah-jong jest to taka chińska gra, w którą umiał grać dobrze jeden stuletni mandaryn, ale się wreszcie powiesił" Kornel Makuszyński, "Wycinanki",1925
Indar
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sty 2013, 22:17
Lokalizacja: Łomża
Has thanked: 11 times
Been thanked: 39 times
Kontakt:

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: Indar »

Uprzedzam, tak to właśnie wygląda:
Obrazek
Phate
Posty: 931
Rejestracja: 06 lis 2013, 18:31
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 9 times
Been thanked: 33 times

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: Phate »

Tak właściwie to jaki sens kupować dwie podstawki tylko jedną nową a drugą starą ?
2 X-wingi na jedną stronę i cztery T-fightery na drugą i różne karty pilotów ?

Czyli lepiej najpierw dwa startery niż jeden starter do zobaczenia czy gra się spodoba a później weterani imperium i bohaterowie rebelii ?
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: rastula »

Phate pisze:Tak właściwie to jaki sens kupować dwie podstawki tylko jedną nową a drugą starą ?
2 X-wingi na jedną stronę i cztery T-fightery na drugą i różne karty pilotów ?

Czyli lepiej najpierw dwa startery niż jeden starter do zobaczenia czy gra się spodoba a później weterani imperium i bohaterowie rebelii ?

ja poszedłem drogą drugą podstawka ( czerwona) + weterani + bohaterowie


Ale zaraz kupiłem też drugą podstawkę (niebieską) przy - cenie 70 paru złotych w 3T, to najłatwiejszy sposób na zdobycie akcesoriów i większej różnorodności. ;).
Awatar użytkownika
Pastorkris
Posty: 901
Rejestracja: 10 lis 2009, 07:30
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: Pastorkris »

Pytanie: Jak wygląda obsuwa Galakty w wydawaniu polskich fal? Jest duża, nie ma jej wcale, wydawanie zostało zawieszone? Na stronce x-wing.fabpsb sobie przeglądam, ale widzę, że te nowsze wpisy są po angielsku, stąd pytanie.
Awatar użytkownika
Zaan84
Posty: 451
Rejestracja: 16 wrz 2015, 15:14
Has thanked: 16 times
Been thanked: 77 times

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: Zaan84 »

Opcja druga. Do domowego grania przyda się kilka zróżnicowanych stateczków. Jak wam się wkręci to dobierzecie drugą podatawę dla miarek, kości i damage decku. Podstawka, asy rebelii i weterani inperium to już trochę grania. Kolejnym krokiem dla rebelii bedzie Sokół a dla imperium decimator
Indar
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sty 2013, 22:17
Lokalizacja: Łomża
Has thanked: 11 times
Been thanked: 39 times
Kontakt:

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: Indar »

Pastorkris pisze:Pytanie: Jak wygląda obsuwa Galakty w wydawaniu polskich fal? Jest duża, nie ma jej wcale, wydawanie zostało zawieszone? Na stronce x-wing.fabpsb sobie przeglądam, ale widzę, że te nowsze wpisy są po angielsku, stąd pytanie.
Jest delikatna, powiedzmy że ok. miesiąca może mniej. W każdym razie wszystkie "fale" są wydawane w wersji PL na bieżąco, tylko trochę mija zanim do nas dopłyną - stąd obsuwa.
Phate
Posty: 931
Rejestracja: 06 lis 2013, 18:31
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 9 times
Been thanked: 33 times

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: Phate »

Przejrzałem sobie oferty na grupie FB

Nie bardzo jednak rozumiem jak to działa.
Weźmy np. takie propozycje:
Myśliwiec G-1A + Łowca z Mgieł 30PLN
StarViper (blister)30PLN


Co te oferty oznaczają ?
Blister to całość co jest w nowym zestawie czy tylko sam statek bez kart ?
A ten myśliwiec G-1A to myśliwiec + jedna karta za 30 zł ?
Indar
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sty 2013, 22:17
Lokalizacja: Łomża
Has thanked: 11 times
Been thanked: 39 times
Kontakt:

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: Indar »

Phate pisze:Przejrzałem sobie oferty na grupie FB

Nie bardzo jednak rozumiem jak to działa.
Weźmy np. takie propozycje:
Myśliwiec G-1A + Łowca z Mgieł 30PLN
StarViper (blister)30PLN


Co te oferty oznaczają ?
Blister to całość co jest w nowym zestawie czy tylko sam statek bez kart ?
A ten myśliwiec G-1A to myśliwiec + jedna karta za 30 zł ?
StarViper występuje w dwóch wersjach - blister czyli wersja klasyczna (jeden statek w blisterku) ale jest też w zestawie "Najemne Zbiry" (Guns for Hire, w środku poza StarViperem jest jeszcze Khirakz Fighter). Piloci w blisterku i w Guns for Hire są inni - przynajmniej Ci imienni (z kropką), inne jest też malowanie. Stąd informacja że statek jest z blisterka.
Oczywiście jest to statek bez kart upgrade - z pilotami którzy byli w zestawie i kółkiem.
G-1A - myśliwiec plus tytuł. Tytuł jest unikalny więc jak sprzedaje ktoś sam statek to przeważnie właśnie z tytułem który jest przypisany do statku. D tego oczywiście piloci i kółko.

O co chodzi - w skrócie. To klasyczne FFG, dużo przydatnych kart występuje w różnych zestawach. Chcąc grać na turnieju trzeba mieć oryginały kart , a że jest duża grupa turniejowiczów to i dużo jest takich ofert. Kupują całe zestawy, biorą co potrzebne i statek leci na giełdę :) Szczególnie dużo jest Starviperów właśnie, bowiem w bliserku w/w staeczku są bardzo pożyteczne karty upgrade i teraz można kupić "motylki" w dobrych cenach. Można znależć też po 25 pln, zdaje się że na Allegro widziałem ostatnio.
Ważna zasada - jak sprzedaje się sam statek to oznacza to że są tam piloci z zestawu i kółko manewrowe, plus tytuł (o ile jest)
Statek może mieć różnych pilotów, np taki T 70 X wing występuje w trzech zestawach: Niebieskiej podstawce, blisterku T70 i zestawie Bohaterowie Ruchu Oporu. W każdym z tych zestawów są inni piloci - imienni (z kropką) , ale Ci podstawowi są ci sami. Ale to nie problem, spokojnie możesz sobie wydrukować kartę plota i całą rozpiskę w wersji graficznej albo samej tekstowej:
http://xwing-builder.co.uk/build
Nie będziesz miał kartoników na podstawkę, ale możesz wykorzystać przecież inną z tego samego statku. Tylko żebyś wiedział kto jest kto.
Jak będziesz miał pytania to wal śmiało.
Phate
Posty: 931
Rejestracja: 06 lis 2013, 18:31
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 9 times
Been thanked: 33 times

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: Phate »

No to teraz już wszystko jest jasne.
Wychodzi na to, że nie statki są tutaj cenne tylko karty upgrade. Czy dla powiedzmy X-wing T70 wszystkie karty pilotów mają takie same statystki ataku, obrony, wytrzymałości i osłon ? A jedynie różnią się liczbą przedstawiającą umiejętności pilotażu, umiejętnością specjalną i możliwymi upgrade'ami statku ?

Czy takie karty upgrade też można gdzieś znaleźć w internecie do druku aby używać ich w domowym zaciszu ?:>
Gdzie na tej stronie do której link mi podałeś jest graficzna karta pilota ?
Indar
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sty 2013, 22:17
Lokalizacja: Łomża
Has thanked: 11 times
Been thanked: 39 times
Kontakt:

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: Indar »

Statek ma zawsze te same statystyki - atak, obrona, HP i tarcze oraz możliwe sloty wyposażenia. To jest niezmienne - zmienna jest wartość PS pilota (górny lewy róg) i jego zdolność. Czyli tak jak mówisz, poza upgrade które są stałe.

Z tej rozpiski tworzysz eskadrę - > Printable -> Cards (view) - i możesz wydrukować albo w opcji drukowania wybrać zapisanie jako PDF i wydrukować gdzieś w pracy na przykład. :)
Tam jest 95% kart, niestety nie są dodane nowe fale i jest tylko opis.
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: Goldberg »

STOP!!!!
Zależy jak zboczony jesteś na punkcie SW....
No bo dla mnie ten disneyowski szit nie istnieje, więc tylko stara podstawka.
Kupujesz kilka TIE/LN , kilak TIE/IN , malujesz je w kolory 181 Imperial Fighter Wing i odtwarzacz sobie bitwę o Breental IV....
To samo robisz z rebeliantami, pamiętaj kupujesz TYLKO statki z jedynego prawdziwego kanonu! Żadnego Disneya!!! BO CI SIUSIAK USCHNIE I ODPADNIE JAK JE KUPISZ!!!!!!!! ;)
Ogólnie jest tak....na początek wydasz 300...potem kolejne 200....zaczniesz grać na turniejach xD
Przykro mi tak to działa xD
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Indar
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sty 2013, 22:17
Lokalizacja: Łomża
Has thanked: 11 times
Been thanked: 39 times
Kontakt:

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: Indar »

Trochę tak :) Zaczniesz kupować coraz więcej i więcej i w pewnej chwili staniesz przed wyborem - latać Duchem + Fenn ew. Mirandą z Dashem czy szukać własnej drogi .
Stop, zaczynam bredzić.

A co do kanoniczności - wczoraj przez TTS leciałem rozpą "Tata i Wnuk" - czyli Vader i Kylo Ren w jednej Rozpie. Handluj z Tym :)
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: Goldberg »

Niech cię Ojcze klątwa SUSZONEGO SIURKA DOPADNIE!!! Bój się imperatora...jaki Kaylo Ren? Zaraz powiesz że porgi są fajniejsze od ewokow xD
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: costi »

Bo są.
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1304 times

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: rastula »

Normalnie biłbym brawo i prężył nieuschnięte prącie bo też nie czuję naboznej czci do nowych SW (choć oglądam z przyjemnością i disney zarabia na mnie )...ale jakoś w x-wing mogę przymknąć na to oko. To jest bitewniaczek do polatania po stole...nie mam bólu z roznymi statkami i kartami pilotów. Do imperial assault już bym prwnie zestawu rogue one czy last jedi nie zakupił...ale i tam jakoś bohaterowie no namey mi nie przeszkadzają.
Awatar użytkownika
Goldberg
Posty: 1508
Rejestracja: 29 maja 2013, 13:22
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 81 times
Been thanked: 170 times

Re: Star Wars: X-Wing

Post autor: Goldberg »

Nie no wiesz, to jednak SW....jakoś nie wypada nie iść do kina xD
Mnie tylko trochę boli to że zamiast genialnej Trylogii Thrwna dostaliśmy kalkę Nowej Nadzieji a teraz kalkę ESB....tylko zamiast śniegu była sól, no nic czekamy na powrót Jedi xD
I Obiego mordującego smoki z kryt!!!! (Fu** yehh!)
Dobra odpływam....sry za oftop xD
A w "kirche" co ja mam? Cztery gołe ściany i tak pusto jakby się miał interes za chwilę zlikwidować! Pastor gada jakieś rzeczy o piekle nieprzyjemne, a czy ja idę do kościoła żeby się denerwować?; Moryc "Ziemia Obiecana"
ODPOWIEDZ