Discworld: Ankh-Morpork (Martin Wallace)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Gatzky
Posty: 216
Rejestracja: 31 sie 2017, 11:47
Has thanked: 14 times
Been thanked: 35 times

Re: Ankh-Morpork

Post autor: Gatzky »

Ostatnio zmieniony 26 sty 2018, 20:18 przez Gatzky, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzemek
Posty: 291
Rejestracja: 17 mar 2013, 14:07
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time

Re: Ankh-Morpork

Post autor: grzemek »

Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 947
Rejestracja: 31 sie 2010, 03:12
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 309 times
Been thanked: 201 times

Re: Odp: Ankh-Morpork

Post autor: Losiek »

grzemek pisze:

Dzięki!!! :)
O tak. Myślałem, że z sekcji plików ściągałem. W moim wieku to sukces, że pamiętałem skąd [emoji6]
Awatar użytkownika
grzemek
Posty: 291
Rejestracja: 17 mar 2013, 14:07
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time

Re: Ankh-Morpork

Post autor: grzemek »

A zmieniłeś te wiedźmy albo inna karte? Grałeś nimi wszystkimi? Jak wrażenia? (tyyyyle pytań!)[emoji6]
Awatar użytkownika
grzemek
Posty: 291
Rejestracja: 17 mar 2013, 14:07
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time

Re: Ankh-Morpork

Post autor: grzemek »

Prośba nr2 zapoda ktoś link (o ile istnieją w takim wymiarze) do koszulek na karty z zakrytym rewersem? - gdyż druki dodatkowych postaci lekka będą się jednak różniły.
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Ankh-Morpork

Post autor: playerator »

A nie taniej/prościej będzie wydrukować też 7 kart postaci, które są w grze? :wink:
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
Awatar użytkownika
grzemek
Posty: 291
Rejestracja: 17 mar 2013, 14:07
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time

Re: Ankh-Morpork

Post autor: grzemek »

playerator pisze:A nie taniej/prościej będzie wydrukować też 7 kart postaci, które są w grze? :wink:
Taniej nie bo wtedy musiałbym robić plecy i tu i tu a na dodatkowych kartach zrobię druk tylko przodu.
A koszulki się nie zmarnują ;)
Marek.gdansk
Posty: 145
Rejestracja: 03 sie 2019, 20:31
Has thanked: 39 times
Been thanked: 21 times

Re: Ankh-Morpork

Post autor: Marek.gdansk »

przepraszam że odkopuję ma ktoś może pliki z bgg w polskiej wersji językowej wklejone do druku? Jak by ktoś potrafił to wkleić w jakimś programie graficznym to nie ma problemu żebym przetłumaczył treść kart. :D :)
Pozdrawiam
sgadek1983
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2019, 00:30

Re: Ankh-Morpork

Post autor: sgadek1983 »

Marek.gdansk pisze: 22 sie 2019, 18:44 przepraszam że odkopuję ma ktoś może pliki z bgg w polskiej wersji językowej wklejone do druku? Jak by ktoś potrafił to wkleić w jakimś programie graficznym to nie ma problemu żebym przetłumaczył treść kart. :D :)
Pozdrawiam
Witaj, ale konkretnie o co chodzi, bo teraz akurat się zabrałem za spolszczanie wersji angielskiej i póki co to utknąłem na wyczyszczeniu i nałożeniu tła na okienka w kartach:) gdyby ktoś mógł rozłożyć karty i zrobić ich zdjęcie (chodzi mi o polską wersję jezykową) to chętnie naniosę tekst na karty (oczywiście w swoim tempie) i udostępnię. Zależy mi na oryginalnych tekstach z kart, ponieważ nie zamierzam płacić 1000 zł za egzemplarz gry, którą sam sobie mogę wydrukować. Gdyby ktoś potrafił zrobić zdjęcie planszy z Polskimi napisami i w wyższej rozdzielczości to byłbym szczesliwy jak nie wiem (nie jestem grafikiem i łatwiej mi będzie przekopiować zawartość pól nazw niż tworzyć tła od zera). Oczywiście chętnie się potem podzielę efektami
ODPOWIEDZ